Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. A jak w firmie był trzeźwy a nachlał się w trasie? A kierowcy TIR którzy są w trasie wiele dni?
  2. Clio 1 też rdzewiało ale to już historia sprzed 30 lat.
  3. Która Laguna, chyba gen 2? Ja ma jak najlepsze doświadczenia z Renault, miałem Clio 12 lat od nowości do 200 kkm, mam tez Lagune 3 już 10 lat (też od nowości) i nic sie jej nie dzieje. Auto na tyle fajne i dobrze się nim jezdzi że na razie nie myslę o zmianie na nowy.
  4. Zrobiłeś 2000 km na raz? Szacun, bo mój rekord to Kraków-Lyon czyli 1600 km. 👍
  5. Im dłuższa trasa tym predkośc ma większe znaczenie. Finalnie może to być wybór nocleg lub jazda na raz. Np tydzien temu wracałem z Livorno do Krakowa. To jest 1350 km i przejechałem na raz. Z przyczepka to nie byłoby możliwe.
  6. Jeśli chodzi o praktyczny egzamin na motocykl to rozwala mnie oblewanie egzaminu za przejechanie linii ciągłej na skrzyżowaniu gdzie ulica na którą wjeżdżasz ma ciągła przerwaną tylko na kilku metrach w miejscu wjeżdzania z innej ulicy. Wystarczy najechać na te ciągła i po egzaminie. Druga rzecz wkurzająca to oblewanie za złe stawanie na dojezdzie do skrzyżowania na swoim pasie. Czyli zajmujesz właściwy pas ale jak skrecasz w lewo to musisz stać po jego lewej stronie a jak w prawo to po prawej. Bo jak przy skrecaniu w lewo zajmiesz jego środek to po egzaminie.
  7. Najtrudniejszy dla mnie był zdecydowanie szybki slalom. Wolny slalom robiłem bez problemu na jedynce i bez gazu ale też bez hamulca. Po prostu cała uwaga na przerzucaniu motocykla pomiedzy pachołkami i działało. Wolny slalom robiłem najpierw na Gladiusie a potem na MT07 i na niej zdałem egzamin. MT07 na jedynce bez gazu ma 12 km/h i można się wyrobić pomiedzy pachołkami.
  8. Lekarz jest niezbedny żeby wyrobić PKK. PKK jest niezbedne żeby wogóle cos zacząć. mając PKK zrób egzamin teoretyczny ważny bezterminowo (kiedyś tylko 6 m-cy) i zapisz sie na kurs. Ja znalazłem kurs samych jazd, bez teorii bo juz ją zdałem eksternistycznie. Potem jazdy i egzamin. Na placu łatwo nie bedzie!
  9. Na 3/4 rowery i tak nie schowasz Mam Thule Euroclassic na 3 rowery i pieknie wchodzi do Laguny hatchback.
  10. Ja zawsze chowam do bagażnika. Ale u mnie zakładanie i demontaż to prosta i szybka czynność.
  11. Tym bardziej że wymóg 13 pin gniazdka jest nowy i jezdzi cała masa przyczep i platform z 7 pin. Nie było chyba wymogu zmiany już dopuszczonych do użytku (wpis do dow rej) gniazd 7 pin na 13?
  12. Nie obraź się Ulik87 ale supermoto to nie moja bajka.
  13. Masz niewierny Tomaszu ! Lewa strona- dopuszczalna predkość 110km/h, odnotowana predkość 111 km/h. Mandat 45 Euro. mandat.pdf
  14. Dokładnie. Ci co narzekają na mandaty w DE niech spróbóją we Francji! Dostałem tam za przekroczenie o ..1km/h (jeden) na autostradzie 45 Euro. Zreszta kilkakrotnie dostawałem tam mandaty za niewielkie predkości, zawsze 45 Euro. W koncu pojechałem z Yanasikiem i TomTomem i sie przeraziłem ile tam kontroli! Niemcy to przedszkole!
  15. To ja mam chyba szczeście. Mam już trzecią Vartę (niebieską) która ma już 8 lat i ciągle działa. Poprzednie nie doczekały do końca zywota bo sprzedałem z nimi auto jak miały 8 lat.
  16. Nie każdy automat ma łopatki. Chyba trzeba okreslic budżet/rodzaj auta z automatem, bo w tanich modelach nie jest tak różowo. Ja na przykład rozpatrywałem automat (zrobotyzowany manual?) EDC Renault dla modelu Captur. I automat zdecydowanie przegrał.
  17. Podaj przykłady do tej wyliczanki. Moim zdaniem automat jest super do jazdy po mieście, szczególnie w korkach. Ale do jazdy w terenie górzystym, gdzie trzeba redukować przy podjazdach i efektywnie hamować silnikiem to słabo widze ten wynalazek- wole manual.
  18. I zamiast samemu wymienić koło w 10 min, czekać na pomoc 2 godz
  19. Nie. Laguna 3 w odróżnieniu od "2" ma sprężysty zawias. Zupełnie jak nie we francuzach.
  20. 1Marek1 odpowiedział Oberon na temat - Motokącik
    Ale należy skrócić okres wymiany co 15 kkm a nie co 30 kkm jak jest w instrukcji.
  21. 1Marek1 odpowiedział BoRuCh na temat - Motokącik
    W tamtym rejonie są bardzo duże szkody górnicze i być może autostrada nie dała rady im się oprzeć.
  22. 1Marek1 odpowiedział maciejka na temat - Motokącik
    Nie każdy Bank Spoldzielczy ma waluty i pewne stąd taka odpowiedź.
  23. Nie chce skutera bo jakoś tak bez baku pomiędzy nogami to średnio się skręca. Motor potrzebuje do jazd podmiejskich, w samym mieście sporadycznie. Poza tym jeżeli ma być automat to tylko z biegami a nie CVT. Dlatego Honda NC 750 - tak a Integra -NIE.
  24. Daruj sobie takie rady.
  25. 174 cm. Asfaltu sięgałem tylko palcami.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.