Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LMV

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez LMV

  1. > Ciakawe tylko jak trzeba uderzyć żeby odpadł ten kawałek W brzozę.
  2. > Zobacz sobie trzy ostatnie fotki > http://allegro.pl/land-rover-range-rover-lewa-lampa-nowy-model-igla-i3005090927.html Proporcja A do reszty - chyba trochę inna. Krzywizna B. Krzywizna C. Te trzy rzeczy oraz wizualna taniość szkiełka wskazują raczej na coś innego, IMVHO.
  3. > Krzywizna to chyba kwestia perspektywy ujęcia fotek. > Ostatecznie plastik mógł się wygiąć po słuczce. > To jest zbyt identyczne, żeby to nie było to. To jest owszem podobne, ale to nie jest to. Nie ta wypukłość i nie te proporcje.
  4. > No chyba wiecej niz 99%... Zaraz zaraz. A krzywizna? Stłuczony fragment nie jest taki "plaskaty". Albo jest ale inaczej Ja bym raczej obstawiał wagę ciężką a przynajmniej cięższą. Jakiś spory pojazd.
  5. > Calibra? > [/img] > Uploaded with ImageShack.us > [/img] > Uploaded with ImageShack.us Ciekawy trop ale chyba nie te proporcje...
  6. > prawa lampa w klapie a dokładniej jej lewa część. Chyba odblask ma byc waski a nie taki szeroki.
  7. > Nie Tobie jednemu > Niech ktoś w końcu poda rozwiązanie, bo idzie sfiksować Nawet za wielka woda szukalem. Ksztaltologicznie najbardziej bym kojarzyl to z jakims Suzuki, starsza Mazda albo Nissanem. Jakims 100NX? Kluczem wydaje sie byc to zaokraglenie jesli dotyczy ono klapy to nomwlasnie albomklapa jest krotka i wysoko zakonczona albo jest jakos inaczej np. klapa zachodzi ponizej swiatel niejako je otulajac. Nic to dzisiaj znowu 200 mil przede mna i znowu bede sie obsesyjnie rozgladal...
  8. > To jedzie, ale trzeba deptać. > Do 3000 obr. nic się nie dzieje. > Potem zaczyna serce bić. > A od 4000 obr. zaczyna jechać. > 11 s do 100 km/h to tyle samo, co kiedyś miał 1,6 109KM w Lacetti, ale Lacetti było 200kg lżejsze. > Chcesz by w Cruze czuć było moc od niskich obrotów - kup 140 koni ale z 1,4T - ten już w papierach > ma wyższy moment obrotowy i to od niskich obrotów, no i lepszy czas do 100km/h. > A najlepiej wziąć diesla 2.0 163KM i ponad 300 niutków Mam jakieś takie wrażenie, że now(sz)e auta są jakieś takie niedoprojektowane i nieprzemyślane do końca. Czyżby systemy komputerowe miały w zamyśle producentów całkowicie wyręczyć próby, badania, testy? Weźmy taki C-Max hybryda albo inny Elantra. Niby super-hiper, ale okazuje się, że założenia producentów nie potwierdzają się w realu. Chodzi mi o zuż.paliwa na ten przykład. Gdzieś jest jakaś wielka przewałka w nowoczesnym przemyśle samochodowym. W przypadku Cruze'a - pamiętam, jak Astra II 1.8 była autem żwawym, niemal uchodziła za "wyższą półkę". 1.4 na codzień wystarczała. Dzisiaj istotnie po wsiądnięciu do Astry IV / Buicka Verano / Cruze'a - nie czuć tych wspaniałości projektowanych przy użyciu wyrafinowanych technik. Samochody "nie jadą". Jakby miały kartofel wsadzony w tłumik. Chyba wiem jak się ten kartofel nazywa. EKOLOGIA.
  9. LMV odpowiedział Maxiu na temat - Motokącik
    > Oficjalne fotki > Realny dramat To jest paskudne. Przypomina Pontiaca Azteca
  10. > To nie ma u Was jedynego słusznego vana? Ekonolaaaajn
  11. > Moim zdaniem ladniejszy niz Holden. Lubię stylistykę Chevroleta. I ma "chłodzone" siedzenia.
  12. Tę galerię Chevy SS to ktoś linkował?
  13. Ok, może się nie dość precyzyjnie wyraziłem. Chodzi mi o wozy pokroju VF Ute albo El Camino. Pickupy rozumiem, ale takie sedanowate 2-3 - osobowe (pewnie tylko 2-osobowe). Nie Toyota Rodeo/Hilux a VF Ute. Jeszcze do tego szybki. Czy jako auto "stereotypowo-lifestylowe" można jakiejś grupie ludzi przypisać? U nas w NJ "młodzi-gniewni" poruszają się Hondami Civic / VW Gti. "Starsi i starzy gniewni" - dużymi pickupami. El Camino jeżdżą zakłady pogrzebowe i jakbym sobie coś takiego zapodał - pytaliby mnie od kiedy mam zakład pogrzebowy... Więc te niskie, szybkie ute...?
  14. > Ute za dwa tygodnie, ale zmiany nie beda wielkie[...] w stosunku do obecnej wersji Weź mi objaśnij Ozi o co chodzi z tymi Ute? Jaki jest cel takich aut? W moich stronach Chevy El Camino robią za "flower cars" w konduktach pogrzebowych. Kto tymi ute przeważnie jeździ? Znaczy jaki jest stereotyp?
  15. > W EU nie maja takie auta więcej niż 200KM i sobie radza smigajac ostro po autostradach. Właśnie tego nie pojmuję... W 2004 r. w ośmiu pojechaliśmy do A i I. Wybraliśmy się Oplem Vivaro 1.9 DTI 100 koni 6-biegowy. Auto było wypchane po brzegi, 8 gości w środku, ja za kółkiem przez 90 procent czasu. Auto nie miało większych problemów z podjazdami np. do Monte Cassino, ale i na innych trasach też było ok. Na dojeździe z Pescary do Rzymu (parę km przed bramkami) rozpędziłem auto do ~190 km/h (lekko z górki). Czyżby kluczem do sukcesu było magiczne słowo turbodiesel? Może jakieś inne jeszcze są sprawy, które mi gdzieś umykają. > W US raczej nie macie takich możliwości W tygodniu byłem w trasie po Pennsylvanii i Ohio. Nie byłem w West Virginia, ani w Tennessee, ani w innej CA czy NV. USA to nie tylko bezkresne prerie ale i naprawdę pokaźne pasma górskie, gdzie 200 "koni" w osobówce sprawia, że auto "puchnie" pod górkę. W moim Equinoxie mam tylko 182 "konie", sam jechałem, trochę ważę no i automat pod górkę, jeśli chciałem utrzymać jakąś prędkość, żeby nie tamować ruchu - musiał redukować o 1-2 biegi. A jak taką ciężarówkę załadujesz towarem, wsadzisz za kółko jankesa na sterydach i po kolejnym "donut" (pączku) to naprawdę boję się, że te 3.6 to taki listek figowy zasłaniający jakiś wstyd. I w tym kontekście właśnie nie rozumiem, o co chodzi. W EU 1.9 DTI 100 koni radził sobie bez problemu w poważnych górach na poważnych podjazdach. W USA 182-konna benzyna nie radzi sobie z lżejszym i bardziej opływowo wydajnym autem. Czegoś nie zauważam? nie biorę pod uwagę? Niech mnie ktoś oświeci.
  16. LMV odpowiedział LMV na temat - Chevrolet
    > Robi wrażenie na tych kołach Takie felgi to nie wróżą komfortu jazdy. Chyba, że na tor albo dla młodych-gniewnych do ścigania się nocą. W normalnych warunkach to duże utrapienie (i do tego kosztowne). Jak bardzo drogie muszą być opony do takich kół. Ale jak kogoś stać na takie auto to i wymianę opon stać po każdym wypadzie na tor.
  17. > pięknie Pięknie? Taka wielka buda i tylko 3.6? > jak na usa to norma Do dzisiaj wiele osób zmienia olej w nowych autach wg US normy czyli co 3.5K mil. Kiedyś Malibu pojechałem (a już miało wymianę wg wskazań DIC - co ok. 12K mil) na wymianę oleju i facet mi z rozpędu naklejkę nalepił na szybę, że następna zmiana za 3.5K mil...
  18. Co się dzieje??? Już można na stronie RAMa podziwiać.
  19. LMV odpowiedział LMV na temat - Chevrolet
    > http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=286677989&an=0&page=0#Post286677989 O przepraszam. Mój wątek jest wybitnie w kontekście Commodore i z realnymi pixami a nie jakimś marnym renderingiem.
  20. LMV dodał temat w Chevrolet
    Jeśli ma być podobny do nowego Commodore to zapowiada się bardzo przyzwoicie, choć w dotychczasowym stylu: Oraz kolekcja
  21. LMV odpowiedział Florydzialski na temat - Chevrolet
    Camaro fajnym autkiem jest, choć faktycznie w nim cienko z widocznością.
  22. LMV odpowiedział LMV na temat - Chevrolet
    > Czy to jest ten 2.4 co w Captivie? Nie wiem - pewnie tak.
  23. LMV odpowiedział LMV na temat - Chevrolet
    > Dooożooo. > Ja po wyprawie w góry miałem śr. ~55km/h z czego kawałek było ekspresówką, gdzie jechałem grubo > powyżej 100km/h. No tak się po Interstate 80 w Pennsylvanii jeździ, jeśli są ku temu warunki. Niby nie było, a jednak były. W górach nie jeździłem na tempomacie, ale starałem się jechać mniej więcej równo z innymi osobowymi/suvami. Potem w Ohio ku memu zdziwieniu - też wg relacji miejscowych na autostradach "można" 10MPH więcej, niż znaki pokazują. Na Interstate 71 oraz Interstate 76 - luźno, więc ta średnia prędkość i w miarę niewielkie spalanie jest możliwe. Nie przekraczałem 82MPH, nie wychylałem się, jechałem w miarę równo. Dopiero w Pittsburghu mnie korek złapał ale to ok. pół godziny i już było po sprawie. Natomiast zużycie średnie uważam za co najmniej przyzwoite.
  24. LMV dodał temat w Chevrolet
    Machnąłem od poniedziałku ok. tysiąca mil moim Equinoxem 2.4. Jazda w terenie górzystym/nizinnym - 70/30% Średnia prędkość - 59.3 MPH (ok. 95 km/h) Średnie spalanie - 23.3 MPG (9.9 l/100km) I właściwie nie wiem, czy żalić się, czy raczej chwalić... PS: Od razu wyjaśnię - pomimo dość nieciekawych warunków zimowych w poniedziałek - średnią prędkość miałem ok. 62 MPH
  25. LMV odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Nie o to mi chodziło. Raczej o poczynania w stylu Daewoo Chairman, Lexus LS (pierwsza seria), Chery QQ itp. Nie chodziło mi o rebadging a o małpowanie albo silenie się na coś tam przez dodanie chromu albo zmianę kształtu "leflektorów" żeby się do Passka albo innego Bi-em-dabliu upodobnić...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.