Zawartość dodana przez PrezesAdam
-
Mercedes W115
Super! Po Pagodzie, jest to nr 2 na mojej liście pobożnych życzeń Ale koniecznie w coupe.
-
Tanie auto do 5000 zł dla wymagających i ceniących komfort
Omega, Safrane
-
Fiat AEgea
Na tym filmiku nawet nie najgorzej
-
Fiat AEgea
> no w tym przypadku to jest niestety zeuropeizowany Amerykanin... > fakt, 500ki coś w sobie mają - nawet nieco ładniejsza niż multipla 500L Uściślę - myślę o Abarth 500 - nawet już robiłem podchody pod to, jeździ sympatycznie. Zwykła 500 to ewentualnie jakaś fajna kolorystycznie lub limitowana wersja dla
-
Fiat AEgea
Hmm... nie jest nieładne, ale jednocześnie całkowicie bezpłciowe. Mogłoby być jakimkolwiek innym samochodem. Nie znajduję ani jednego powodu, dla którego miałbym obecnie kupić jakikolwiek nowy osobowy model Fiata (oprócz 500).
-
jakie żarówki ledowe ?
http://www.spectrumled.eu/kategoria-1-ZRODLA_SWIATLA_LED-13362182255830.html
-
Sprzedaż samochodu, kupujący się rozmyślił...
> Z autem mi się nigdy nie zdarzylo (raczej by mi nie przyszlo do glowy oddawać), ale kiedyś coś > kupionego na OLX oddałem. Od razu zaproponowałem ze zwroce odpowiednią sumę za stracony czas > sprzedającego i za kłopot i bez problemu się dogadaliśmy. Tak trzeba to rozwiązywać Gdyby nie fakt, widziałem po gościu, że faktycznie był nieświadomy, że ten model może nie mieć wspomy i będzie to problem dla przyszłej użytkowniczki (typ anorektyczne chuchro), to nie przyjąłbym zwrotu. Do tego zgodził się na zwrot kwoty mniejszej o moją stawkę, więc sumarycznie było to nawet w miarę dla mnie opłacalne.
-
Sprzedaż samochodu, kupujący się rozmyślił...
> Pisał, że "Na ten pomysł wpadła moja ale gość mnie wyśmiał i powiedział, że dobrze by było gdybym > dorzucił jeszcze coś za benzynę, bo nalał do pełna" Na tym etapie zakończyłbym definitywnie odbieranie telefonów od tego gościa
-
Sprzedaż samochodu, kupujący się rozmyślił...
Podpisał umowę, zapłacił - samochód jest jego i to jego problem jak teraz sprzedać go dalej. W Twojej sytuacji wyraźnie zakomunikowałbym gościowi, żeby przestał w tym temacie dzwonić. Raz mi się zdarzyło, że sprzedałem auto (też po długim oglądaniu i negocjacjach), którym po 10 min od odjazdu kupujący wrócił i błagał aby odstąpić od transakcji. Gość kupił auto dla córki, które nie miało wspomagania kiery. Nigdzie w ogłoszeniu nie napisałem, że ma, a na jazdę próbną zdecydował się na fotelu pasażera (mimo że go prawie na siłę chciałem wsadzić za kółko). Po pertraktacjach zdecydowałem się na zwrot auta i potarganie umowy, ale kwotę oddałem pomniejszoną o odpowiednio wyceniony mój stracony czas.
-
Szklany dach - zady i walety
Panorama jest z szyby klejonej, laminowanej.
-
Nie miał chłop kłopotu, sprawił sobie A-klassssssę
> O Prezes.... pytanie mam przy kolejnego hejt wątku o A klasie > Ty miałeś po lifcie o ile dobrze pamiętam jeżeli tak to miałeś "gładkie szkło" reflektorów, > przyglądałem się i widziałem tam tylko dwie żarówki, czyżby zrezygnowali z przeciwmgielnych ?? > Pytam bo u żonki mam "ryflowane" i trzy żarówki, krótkie/długie/halogeny, chciałem jej wymienić na > nowsze ale nie wiem czy będą pasować skoro nie ma przeciwmgielnych Diesla miałem przed liftem, i były 3 żarówki . Long był po lifcie i za nic w świecie nie pamiętam czy były p.mgielne Po lifcie te mocniejsze wersje miały w zderzaku montowane (A210 Evo). Może w biedniejszych były w opcji
-
Nie miał chłop kłopotu, sprawił sobie A-klassssssę
tutaj masz linkę do wątku, gdzie są linki do wątków, z linkami do wątków... o A-klasie W168 Sporo zostało tam napisane Ogólnie nie takie auto straszne jak go wszyscy (szczególnie ci co go nie mieli) przedstawiają. Reszta niżej > Ano tak: qmpel z roboty stał się niechcący użytkownikiem pięknego, czarnego Mercedesa Benza W168, > czyli A-klasse. Gratulacje > Pod maską, a raczej pod tym śmiesznym zamknięciem od śniadaniówki, kryje się silnik 1.7D. Klekocze > sobie dzielnie swoim dźwiękiem przywołując na myśl stare dobre czasy dwa-zero-de w W123. Dokładnie takie same wrażenia słuchowe miałem, szczególnie na zimno > silnikiem sprzężona jest skrzynia automatyczna (chyba) 4 biegowa. 5b Jeśli nie działa przełącznik W/S przy lewarku, może pracować w trybie zimowym i ruszać z drugiego biegu. > Podobnie jak nieistniejący przełącznik trybu pracy skrzyni biegów W-S. > Do zalet zaś należy zaliczyć to, że jeździ. > O to ponoć tanio, bo za cenę 5.5 litra oleju napędowego > na każde 100km. Z A/T raczej więcej... > Potrzebuję się skonsultować (w imieniu qmpla) z posiadaczami, dawnymi użytkownikami bądź ogólnie > rzecz biorąc specami od W168, w kwestii pewnych dziwnych "odkryć", jakie poczyniliśmy > oglądając sobie ten samochodzik i odbywając 1km jazdę próbną. Chodzi mi o poradę typu > a) "O, to jest grubsza sprawa, naprawiać natychmiast" > b) "TTTM, nie ma się co przejmować, wygooglaj sobie sposoby usunięcia tej mało istotnej > dolegliwości" > c) "Człowieeeeeku, uciekaj od tego samochodu, jak masz takie objawy! Albo idź do Providenta" > A teraz obserwacje: > - Automat lekko poszarpuje przy wrzucaniu z P na D oraz (trochę lżej) na R. Za to podczas jazdy > biegi zmienia całkiem przyzwoicie, bez szarpnięć. B > - Podczas wolnej jazdy (50km/h) ujęcie gazu powoduje jakieś dziwne zdławienie silnika i mocniejsze > hamowanie. Przy prędkościach - Przy przegazówce na postoju, po odjęciu gazu silnik schodzi z > obrotów dość nierówno i przy akompaniamencie jakiś dziwnych odgłosów, jakby rzężeń. > - Bardzo twardy pedał hamulca, choć samo hamowanie dość przyzwoite. Mały skok pedału hamulca, > trzeba dość mocno nacisnąć, żeby hamował. W odczuciu przypomina mi to zapowietrzony hamulec > bądź hamulec naciśnięty kilka razy przy wyłączonym silniku. B > - Ciężko obracająca się kierownica. Ale ładnie wraca w pozycję neutralną podczas zakrętów. B > - Kłopoty z włączeniem świateł mijania. Coś słyszałem o wycierających się włącznikach od świateł. raczej zużywa się wajcha od wycieraczek/kierunków > Przy jakim przebiegu wymienia się rozrząd w tym silniku? Łańcuch. > Ile kosztuje naprawa/regeneracja skrzyni biegów (auto)? zależy co by padło, w tym przypadku taniej może będzie kupić skrzynie używaną > I w ogóle - jak bardzo kolega wdepnął? Nie ma się czego bać, tylko mechanik znający temat musi być
-
nowy samochód do firmy - pizza, catering - gdzie?
Fiorino, tylko raczej z przegrodą...
-
pytanko:-)
-
Wątek nr 1024 - pytanie o REALNE spalanie benzyniaków.
MB CLK 1,8 R4 kompressor 163KM 5A/T - miasto 9-lato, 10-zima; trasa 6,5-9 MB CLS 3,5 V6 272 KM 7A/T - miasto 11-płynnie, 14-korki; trasa 8,5-11
-
PILNE! Prośba o pomoc w rozpoznaniu awarii Seat Leon II
Obstawiam pompę paliwa.
-
Nowe auta- "różnice" w wyposażeniu.
> W sumie wcale- gniazda żarówek masz dokładnie na środku przed kierowcą i przed pasażerem. Jak > chcesz, to odsuń fotel do tyłu i zerknij- od razu zobaczysz gniazda w plastykowej obudowie. Już znalazłem, wsadziłem W5W i świeci ładnie
-
Nowe auta- "różnice" w wyposażeniu.
Aż sprawdzę w mojej Głęboko trzeba nurkować?
-
a może hybryde zamiasta japonskiego kompakta?
> Czemu? Bo jest za słaby. > Na 3 kasy nie starczy Szkoda. Ale II gen po lifcie też jest ok. > a aku? Bez obaw. Tym bardziej, że da się znaleźć takie auta z udokumentowanym serwisem/przebiegiem w fajnym stanie.
-
a może hybryde zamiasta japonskiego kompakta?
Insighta sobie daruj, ten mikser elektryczny nie jest w stanie w żaden sposób wygenerować realnych oszczędności. Prius to zupełnie inna liga, chociaż optymalnie byłoby mieć budżet na trzecią generację - duży przeskok jeśli chodzi o przyjemność z jazdy, wytłumienie, no i mocniejszy napęd. Pod względem awaryjności - zero strachu.
-
droga ze śląska do trójmiasta jest jakiś objazd łodzi ?
Ja w tygodniu polecam taki wariant: jakiś tekst
-
Co to? Po co to?
> nie mam Wybrakowany jakiś widocznie
-
Co to? Po co to?
W Yarisie masz wkomponowane we wspornik lusterka
-
Odrestaurowanie fiata 126p z 1980r (warto?? )
Jestem w trakcie renowacji Malucha z 1975. Stan wyjściowy był niezły, ale i tak pochłonęło to mnóstwo pracy. Na gotowo około 7-10 tys zł musisz liczyć za całość.
-
baba nudzi
> jak Ciebie nie przeraża remont silnika w granicach 8 tyś. zł, to bierz. za tyle to się kupuje sprawnego smarta w całości Kapitalka silnika w smarcie (dobra robota i części poza ASO) to koszt 1500-1800 zł.