Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. U mnie była odkręcana kolumna od zwrotnicy. Zwrotnica została na sworzniu. Pozdrawiam BAS
  2. To jest jakaś komedia.Czy w tym kraju nie ma człowieka, który powiedziałby wprost, że nie ma doświadczenia w temacie i nie podejmie się? Po co kręcić? Pozdrawiam BAS
  3. Liczyłem na Twoją odpowiedź, myślę dokładnie tak samo. Pozdrawiam BAS
  4. Hej, Zaszła potrzeba wymiany poduszki/łożyska amortyzatora. Ponieważ chciałem to zrobić dzisiaj wieczorem to obdzwoniłem kilka większych warsztatów. Średnio co drugi chciał robić zbieżność vel geometrię (mowa o Stilo, więc jedyna regulacja jest na końcówkach drążków kierowniczych). Czy istnieje jakaś sensowna, techniczna przesłanka za robieniem zbieżności czy zwyczajnie chcą sobie dorobić? Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział kubasan na temat - Stilo
    Owszem, fajnie, że instalacja posiada zawór przy zbiorniku i przed filtrem fazy ciekłej, ale nie zmienia to faktu, że awarie się zdarzają. Typową usterką jest przeciek z reduktora, przez podciśnienie brane z kolektora do reduktora, do kolektora. W przewodach jest wystarczająco dużo lpg, żeby utopić przez noc kolektor na tyle, żeby było za bogato i żeby były problemy z odpalaniem. Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział kubasan na temat - Stilo
    Tyle, ze nie mówimy o dostawaniu sie gazu podczas jazdy przez wtryskiwacze a o gromadzeniu się gazu podczas postoju przez puszczajace wtryskiwacze albo przez przewód podciśnienia.Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział angrius na temat - Stilo
    W tym miejscu należy nadmienić, ze 1.6 by GM pali i ma takie same osiągi jak 1.4 by Fiat.Pozdrawiam BAS
  8. W moim poprzednim poście masz opisane krok po kroku co musisz zrobić. Pozdrawiam BAS
  9. Faktura za zmianę konstrukcyjną 123zł brutto, Przegląd w OKRĘGOWEJ stacji kontroli pojazdów po zmianie konstrukcyjnej 180zł, Dowód tymczasowy + twardy dowód + naklejki na tablice i DR chyba coś ~80zł(ceny są na stronach urzędów). Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział LuQ na temat - Motokącik
    Takie coś w Stilo piorę w proszku (Persil) do białego(bo jest bardziej agresywny niż do koloru) w 40*C i jest gitara. Prałem tak też w CC, ale tam się trochę zmiękczyła od prania, ale też była cieńsza. Raczej nie używaj do tego płynu zmiękczającego. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział LuQ na temat - Motokącik
    Mówisz o wykładzinie bagażnika czy o wygłuszeniu? Jeśli o wykładzinie to masz 3 opcje: 1. jeśli masz dużą pralkę to wymontowujesz i pierzesz normalnie na 40*C, 2. wymontowujesz i oddajesz do pralni, 3. myjka samochodowa. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział smithski na temat - Motokącik
    To spokojnie możesz przelecieć przez Łódź. Pozdrawiam BAS
  13. Pokaż mi kogoś jadącego po Włókniarzy (oczywiście jak nie ma korka) 70km/h. Pozdrawiam BAS
  14. Powiedz to facetowi, który stracił prawko w Lodzi na Włókniarzy na wiadukcie za jazdę 103km/h. Praktycznie na całej tej trasie jest 70km/h, ale przed wiaduktem był rozjazd i nie była powtórzona 70tka, wiec zrobiło się 50km/h. Kilka dni po awanturze w prasie, pojawiły się znaki. Pozdrawiam BAS
  15. W przelocie pomiędzy spotkaniami oddzwaniałem do niego i szczerze mówiąc nie wypadało mi się dopytywać się o szczegóły bo prosiłem, żeby sprawdził i powiedział jak mam się zachowywać w razie W. Od kiedy biegną te 3 miesiące? Pozdrawiam BAS
  16. Bez złośliwości, zwyczajnie chce być pewien: jakaś podstawa prawna?Pozdrawiam BAS
  17. Odwołujesz się do SKO, które ma 30 dni na wydanie decyzji, która ma rygor natychmiastowej wykonalności i tu pojawia się pytanie: od kiedy biegną 3 miesiące? Dokładnie tak samo do tego podchodzę, ale dla pewności zapytałem adwokata bo w bzdury w internecie nie wierzę. Pozdrawiam BAS
  18. Adwokat sprawdził i powiedział, że to nie ma sensu bo jest jakiś przepis, który należy czytać razem i nawet jak nie zatrzymaj policjant dokumentu to i tak starosta wezwie do zdania prawka. Pozdrawiam BAS
  19. Chodzi mi o przepis, z którego wynika, że nie wożenie prawka ma sens. Pozdrawiam BAS
  20. Sorry bejbe, ale tak jest w każdym kraju. Jak już to ustaliliśmy to może napiszesz coś merytorycznie?Zresztą o czym my tu rozmawiamy jak żyjemy w kraju, w którym obowiązuje dualizm prawny zależny od upodobań politycznych. Też nie wierzę, dlatego czekam na cytat z konkretnego przepisu. Pozdrawiam BAS
  21. 2 dni temu prosiłem znajomego adwokata, żeby sprawdził jak to jest w praktyce (znajomy stracił prawko), dzisiaj do mnie dzwonił i twierdzi to co w komentarzu - nic to nie da bo starosta i tak wyda decyzję. Może ktoś wskazać konkretny przepis wraz z zaznaczonym fragmentem, który powoduje, że jazda bez dokumentu ma sens (żeby była jasność nie wożę przy sobie prawka)? Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział Kris88 na temat - Stilo
    Masz nie mieć LPG w przewodach i reduktorze, żeby podczas nocnego postoju nie przeciekało LPG do kolektora ssącego. Koledze chodziło pewnie o to, że nawet jak czegoś do końca nie wyjeździsz to pierwszej nocy wyleci do kolektora i drugiej nocy na pewno już nie będzie LPG. Zresztą jeśli 2 dni pod rząd uzyskasz identyczne wyniki to będziesz miał większą pewność. Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział Kris88 na temat - Stilo
    Dokładnie tak, czyli albo odłączamy zasilanie cewki na zbiorniku (mam w tym celu dodatkową złączkę przy ecu) albo zakręcamy butlę zaworem i wyjeżdżamy gaz aż do zgaśnięcia. Co podejrzewam? Podejrzewam, że zaciąga LPG podciśnieniem z reduktora do kolektora ssącego albo puszcza lpg wtryskiwaczami, przez co przy rozruchu jest za dużo paliwa a za mało powietrza. Jest jeszcze druga opcja niezwiązana z LPG - spada ciśnienie w układzie noPB, przy kilkukrotnym włączeniu na 10 sekund zapłonu powinie odpalić, ale LPG jest bardziej prawdopodobne. Pozdrawiam BAS
  24. bas odpowiedział stalan na temat - Motokącik
    Też znam liczne przypadki, choćby pewna hurtownia olejów dostarczała do pewnego ASO 3 beczki Lotos'a i 1 beczkę Mobil'a. Dowcip polegał na tym, że nikt tam nigdy nie widział Lotos'a na hali a beczka Mobil'a stała przez cały miesiąc. Co nie zmienia faktu, że w którymś momencie nie masz czasu/ochoty jeździć po Romanach, wolisz podstawić auto do ASO jednego dnia po pracy a odebrać kolejnego a w tym czasie jeździć zastępczym czy choćby taksówkami. Szkoda, że nie można w pełni ufać ASO. Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział Kris88 na temat - Stilo
    Masz LPG?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.