Zawartość dodana przez bas
-
Fiat TIPO 2015
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś tak było. Pozdrawiam BAS
-
Fiat TIPO 2015
No i mamy nową jednostkę miary czasu - 1 post. Pozdrawiam BAS
-
Jaki rabat przy zakupie auta za 1 mln zł?
Pamiętaj, że lata 90' to był specyficzny okres. Sporo osób prowadziło swoje biznesy, wiele osób handlowało na rynkach, była spora inflacja, więc jak sprzedałeś towar, miałeś gotówkę to nie bawiłeś się w noszenie tego do banku (jak sprzedawałeś towar np. Rosjanom to dostawałeś kasę do ręki), szło się do salonu i kupowało samochód. Myślę, że takich przypadków było bardzo dużo. Pozdrawiam BAS
-
Fiat TIPO 2015
Mówisz o Tipo czy o P301? Pozdrawiam BAS
-
co oznaczają tak namalowane linie?
To w końcu Polska. Grecy w takich sytuacjach mawiają: Take it easy, this is Greece. Pozdrawiam BAS
-
Aukcje internetowe Szwajcaria
-
Karetka na czerwonym, wypadek, więzienie
Dziwny wyrok, zapewne upadnie w kolejnej instancji. Wydawało mi się, że kierowca pojazdu uprzywilejowanego może się nie stosować do przepisów PoRD, ale jeśli spowoduje kolizję/wypadek to jest jego wina. (kropka) Zupełnie inna sprawa to, że karetki mają strasznie ciche "syreny", oczywiście mieszkając w mieście, chciałbym, żeby nic w nocy nie wyło, ale z drugiej strony niezmiernie trudno jest usłyszeć karetę, ostatnio usłyszałem karetkę jak była kilka długości samochodu za mną i uciekałem (stałem na czerwonym i robiłem co mogłem, żeby ułatwić mu przejazd) na (puste) przejście dla pieszych na pasie zieleni. Kilka lat temu był w Łodzi wypadek, facet zderzył się z nieoznakowanym radiowozem jadącym na sygnale - nie słyszał go zza budynku (skrzyżowanie w centrum, obudowane kamienicami), też było marudzenie, że niby jechał na sygnale, ale jak facet miał go usłyszeć zza budynków? Nie słychać ich i tyle. Pozdrawiam BAS
-
Kupno auta demo
Bo wtedy nikomu nie przyszło do głowy, że kolega już kupił, więc pytałem o jakim aucie myśli, jak okazało się, że kolega już kupił to dalsza dyskusja była bez sensu. Pozdrawiam BAS
-
Kupno auta demo
Dlatego zanim nam coś zarzucisz to przeczytaj cały wątek, ledwie 51 postów razem z tym. Pozdrawiam BAS
-
Kupno auta demo
Kolego, nikt nie chciał Cię urazić, ale założyliśmy, że pytasz przed zakupem, tymczasem pytałeś już po zapłacie. Gdybyś pytał przed zapłatą za samochód to pokazałem Ci przykład samochodu nowego za 43kzł. 11kkm to spory przebieg jak na demo. Chcąc kupić samochód demo, powinieneś mieć świadomość, że diler kupuje takie samochody ze sporym upustem i spokojnie można wyszarpać taki upust przy zakupie a może coś więcej. Taki samochód powinien kosztować tyle samo ile taki samochód używany, kupowany na wolnym ryku. Pozdrawiam BAS
-
Kupno auta demo
Pamiętajcie, że diler kupuje samochody na demo z rabatem 30-40%, przynajmniej swego czasu dilerzy Fiata kupowali z rabatem 36%. Pozdrawiam BAS
-
Kupno auta demo
Tu masz nówkę za 43690zł, do wzięcia za 43000zł. Tu masz używkę z przebiegiem 11kkm za 36500zł, pewnie do kupienia za 35000zł, fakt, że 2014 a nie 2015. Pozdrawiam BAS
-
Kupno auta demo
Przy odbiorze nic nie wskórasz, jak diler dostanie kasę to kończą się wszelkie negocjacje. Napisz jakie dokładnie autko i w jakiej specyfikacji chcesz kupić, może ktoś coś doradzi, możliwe, że da się wyrwać nowy samochód w podobnych pieniądzach. 11kkm to jest już zwykła używka, w tym przypadku roczna, demo to max 6 miesięcy i max 6kkm. Oczywiście jak chcesz się dalej dać mamić dilerowi to Twoje prawo i Twoje pieniądze, to że diler chce na Ciebie przerzucić utratę wartości... Pozdrawiam BAS
-
2.0 Multijet ciezko odpala na zimnym silniku
Napisałem Ci, że ten czujnik musi być a jego brak świadczy o traktowaniu samochodu przez poprzedniego właściciela, koledzy napisali, że nie ma on związku z rozruchem silnika. Pozdrawiam BAS
-
2.0 Multijet ciezko odpala na zimnym silniku
Marka ma tu niewiele do rzeczy, kupiłeś jakiegoś złoma, w nie wiadomo jakim stanie i masz pretensje. Skoro piszesz, że zabrakło poprzedniemu właścicielowi kilku groszy na czujnik to chyba nie łudzisz się, że dbał o jakość paliwa? Autko pewnie jeździło a opale a Ty się dziwisz. Pozdrawiam BAS
-
NB nie odpala :(
700zł/sztukę nowy, regeneracja też nie zabija. Pozdrawiam BAS
-
Błąd poduszki
Pokręć kierownicą na postoju, pewnie się zapali. Na początek trzeba by przeczyścić styki przy taśmie, jak nie pomoże to prawdopodobnie wymiana taśmy pod kierownicą. Gdybyś chciał to robić sam to doczytaj jak się ustawia taśmę. Pozdrawiam BAS
-
Gość twierdzi, że uszkodziłem mu auto, co byście zrobili?
Jedno mnie fascynuje. Zamiast poradzić koledze, żeby spokojnie porozmawiał z człowiekiem i nie psuł sobie niepotrzebnie stosunków z tym człowiekiem i potencjalnie z jego pracodawcą to szczujecie kolegę na człowieka, który zwyczajnie mógł się pomylić albo zostać wprowadzony w błąd. Rozumiem, że pis rządzi od kilku miesięcy, wiem, że na ak jest trochę betonu pisowskiego, ale widzę, że... Pozdrawiam BAS
-
NB nie odpala :(
A szkoda bo jestem na 1000% pewien, że by to rozpykał bez problemu, ale ma tyle roboty, że nie chce mu się brać zagadek. Mam jeszcze jednego człowieka, ale chwilowo dajmy szansę ASO. Pozdrawiam BAS
-
Kolizja drogowa i zatrzymanie prawa jazdy.
Bo? Pytam bez złośliwości. Chodzi mi czy Ty cos zrobiłeś czy sad sam Ci zwraca a jesli to dlaczego?Pozdrawiam BAS
-
inspekcja serwisowa
Ilość ticketow zwiększ. Pozdrawiam BAS
-
Negocjowanie warunków kredytu u dealerów - da się?
Znajoma ostatnio brała w leasing Fiata 500, dealer dał jakieś kosmiczne warunki leasingu i powiedział, że nic taniej się nie da, znaleźli inną ofertę, przyszli z ofertą i okazało się, że się jednak da, wzięli leasing od dealera bo łatwiejsza papierkologia. Pozdrawiam BAS
-
NB nie odpala :(
@@Dyrman weź porządnie naładuj akumulator. Dobry mechanik leci na pw. Pozdrawiam BAS
-
Przekroczenie przebiegu bez wymiany oleju
Koledze chodziło o automat, ale masz rację, że ciekawe zjawisko. Pozdrawiam BAS
-
Ekonomiczny na dojazdy do pracy
Tak jak już niektórzy koledzy zauważyli - w takich sytuacjach liczy się komfort i cisza, co tydzień w piątek wstaję ~5:00 idę do pracy a wieczorem robię 150-160km. Polecam coś segmentu D z ASB, np. VC, Croma, AR159 czy cokolwiek gdzie będzie cicho i wygodnie. Pozdrawiam BAS
