Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    Nie wiem jak teraz, ale kiedyś tak było. Pozdrawiam BAS
  2. bas odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    No i mamy nową jednostkę miary czasu - 1 post. Pozdrawiam BAS
  3. Pamiętaj, że lata 90' to był specyficzny okres. Sporo osób prowadziło swoje biznesy, wiele osób handlowało na rynkach, była spora inflacja, więc jak sprzedałeś towar, miałeś gotówkę to nie bawiłeś się w noszenie tego do banku (jak sprzedawałeś towar np. Rosjanom to dostawałeś kasę do ręki), szło się do salonu i kupowało samochód. Myślę, że takich przypadków było bardzo dużo. Pozdrawiam BAS
  4. bas odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    Mówisz o Tipo czy o P301? Pozdrawiam BAS
  5. To w końcu Polska. Grecy w takich sytuacjach mawiają: Take it easy, this is Greece. Pozdrawiam BAS
  6. Tarcza - niecałe 200zł a da się taniej. Pozdrawiam BAS
  7. Dziwny wyrok, zapewne upadnie w kolejnej instancji. Wydawało mi się, że kierowca pojazdu uprzywilejowanego może się nie stosować do przepisów PoRD, ale jeśli spowoduje kolizję/wypadek to jest jego wina. (kropka) Zupełnie inna sprawa to, że karetki mają strasznie ciche "syreny", oczywiście mieszkając w mieście, chciałbym, żeby nic w nocy nie wyło, ale z drugiej strony niezmiernie trudno jest usłyszeć karetę, ostatnio usłyszałem karetkę jak była kilka długości samochodu za mną i uciekałem (stałem na czerwonym i robiłem co mogłem, żeby ułatwić mu przejazd) na (puste) przejście dla pieszych na pasie zieleni. Kilka lat temu był w Łodzi wypadek, facet zderzył się z nieoznakowanym radiowozem jadącym na sygnale - nie słyszał go zza budynku (skrzyżowanie w centrum, obudowane kamienicami), też było marudzenie, że niby jechał na sygnale, ale jak facet miał go usłyszeć zza budynków? Nie słychać ich i tyle. Pozdrawiam BAS
  8. bas odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Bo wtedy nikomu nie przyszło do głowy, że kolega już kupił, więc pytałem o jakim aucie myśli, jak okazało się, że kolega już kupił to dalsza dyskusja była bez sensu. Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Dlatego zanim nam coś zarzucisz to przeczytaj cały wątek, ledwie 51 postów razem z tym. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Kolego, nikt nie chciał Cię urazić, ale założyliśmy, że pytasz przed zakupem, tymczasem pytałeś już po zapłacie. Gdybyś pytał przed zapłatą za samochód to pokazałem Ci przykład samochodu nowego za 43kzł. 11kkm to spory przebieg jak na demo. Chcąc kupić samochód demo, powinieneś mieć świadomość, że diler kupuje takie samochody ze sporym upustem i spokojnie można wyszarpać taki upust przy zakupie a może coś więcej. Taki samochód powinien kosztować tyle samo ile taki samochód używany, kupowany na wolnym ryku. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Pamiętajcie, że diler kupuje samochody na demo z rabatem 30-40%, przynajmniej swego czasu dilerzy Fiata kupowali z rabatem 36%. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Tu masz nówkę za 43690zł, do wzięcia za 43000zł. Tu masz używkę z przebiegiem 11kkm za 36500zł, pewnie do kupienia za 35000zł, fakt, że 2014 a nie 2015. Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    Przy odbiorze nic nie wskórasz, jak diler dostanie kasę to kończą się wszelkie negocjacje. Napisz jakie dokładnie autko i w jakiej specyfikacji chcesz kupić, może ktoś coś doradzi, możliwe, że da się wyrwać nowy samochód w podobnych pieniądzach. 11kkm to jest już zwykła używka, w tym przypadku roczna, demo to max 6 miesięcy i max 6kkm. Oczywiście jak chcesz się dalej dać mamić dilerowi to Twoje prawo i Twoje pieniądze, to że diler chce na Ciebie przerzucić utratę wartości... Pozdrawiam BAS
  14. Napisałem Ci, że ten czujnik musi być a jego brak świadczy o traktowaniu samochodu przez poprzedniego właściciela, koledzy napisali, że nie ma on związku z rozruchem silnika. Pozdrawiam BAS
  15. Marka ma tu niewiele do rzeczy, kupiłeś jakiegoś złoma, w nie wiadomo jakim stanie i masz pretensje. Skoro piszesz, że zabrakło poprzedniemu właścicielowi kilku groszy na czujnik to chyba nie łudzisz się, że dbał o jakość paliwa? Autko pewnie jeździło a opale a Ty się dziwisz. Pozdrawiam BAS
  16. 700zł/sztukę nowy, regeneracja też nie zabija. Pozdrawiam BAS
  17. bas odpowiedział Kamil_123 na temat - Motokącik
    Pokręć kierownicą na postoju, pewnie się zapali. Na początek trzeba by przeczyścić styki przy taśmie, jak nie pomoże to prawdopodobnie wymiana taśmy pod kierownicą. Gdybyś chciał to robić sam to doczytaj jak się ustawia taśmę. Pozdrawiam BAS
  18. Jedno mnie fascynuje. Zamiast poradzić koledze, żeby spokojnie porozmawiał z człowiekiem i nie psuł sobie niepotrzebnie stosunków z tym człowiekiem i potencjalnie z jego pracodawcą to szczujecie kolegę na człowieka, który zwyczajnie mógł się pomylić albo zostać wprowadzony w błąd. Rozumiem, że pis rządzi od kilku miesięcy, wiem, że na ak jest trochę betonu pisowskiego, ale widzę, że... Pozdrawiam BAS
  19. A szkoda bo jestem na 1000% pewien, że by to rozpykał bez problemu, ale ma tyle roboty, że nie chce mu się brać zagadek. Mam jeszcze jednego człowieka, ale chwilowo dajmy szansę ASO. Pozdrawiam BAS
  20. Bo? Pytam bez złośliwości. Chodzi mi czy Ty cos zrobiłeś czy sad sam Ci zwraca a jesli to dlaczego?Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział sedicivalv0le na temat - Stilo
    Ilość ticketow zwiększ. Pozdrawiam BAS
  22. Znajoma ostatnio brała w leasing Fiata 500, dealer dał jakieś kosmiczne warunki leasingu i powiedział, że nic taniej się nie da, znaleźli inną ofertę, przyszli z ofertą i okazało się, że się jednak da, wzięli leasing od dealera bo łatwiejsza papierkologia. Pozdrawiam BAS
  23. @@Dyrman weź porządnie naładuj akumulator. Dobry mechanik leci na pw. Pozdrawiam BAS
  24. Koledze chodziło o automat, ale masz rację, że ciekawe zjawisko. Pozdrawiam BAS
  25. Tak jak już niektórzy koledzy zauważyli - w takich sytuacjach liczy się komfort i cisza, co tydzień w piątek wstaję ~5:00 idę do pracy a wieczorem robię 150-160km. Polecam coś segmentu D z ASB, np. VC, Croma, AR159 czy cokolwiek gdzie będzie cicho i wygodnie. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.