Zawartość dodana przez Codename47
-
Ogrzewanie w samochodzie
> Zaobserwowałem dziwną rzecz, w dwóch samochodach. Oba kombi jeśli ma to coś do rzeczy. > Otóż gdy jedziemy prosto po normalnej drodze, jest ciepło, fajnie i ok. Ale gdy pokonamy zakręt, a > nawet w samym zakręcie, przez moment czuć zmianę temperatury. Tak jakby to ciepłe powietrze > "przelewało" się w kabinie. > Czy wyczuliście takie zmiany w swoich autach? > A jak który mądrzejszy niech wytłumaczy to zjawisko! tez takie cos zaobserwowalem i caly czas mi sie zdawalo ze mi sie wydaje ale widze ze wiecej osob tak ma
-
Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]
wkoncu spadlo troche sniegu a holendrzy panika i sie toczą 30 na godzine a dla mnie idealnie U Uploaded with 211km + szpera 25%+ michelin alpin a4 = wielki usmiech na twarzy sorki za fotki ale moja je robila
-
35d E71 wykres
> Tak jest. 600tka 77 rok zachowana w pełnym oryginale. > 1359km najechane od zjechania z taśmy super gdzies to takiego rodzynka znalazl? nie bylo jeszcze jednego ?
-
będę robił wiochę?
> One są białe, mówiłem, że aparat kłamie > Dwie foty z dzisiaj, bo zimmmnooo daja rade
-
35d E71 wykres
> Może takiego ? fajny samochodzik fajny twoj ?
-
35d E71 wykres
> Ostatnio miałem okazje robić X6 z motorem biturbo w klekocie; po remapie X jeździ już całkiem > przyjemnie. 35d wykres > Pozdro przyjemnie.
-
zapodalem zimowki do e36
> miłe dla oka napewno lepsze dla oka bo stare 15 na stalowach wygladaly bardzo schowane ( bo blotniki poszerzone ) a te maja fajna szerokosc i niskie ET wiec fajnie wypelniaja nadkola jeszcze kupilem dystanse 2cm na tyl i bedzie idealnie btw to sa orginalne z siodemy takie jak tam mam na zimowkach a w sidemie one sie strasznie gubią
-
E9
> uprzedzam, oglądniecie może wywołać silne uzależnienie przyjemne autko , dzwiek super ale szczerze jakos design jakos mnie nie urzeka
-
zapodalem zimowki do e36
> jest gtara ale co to za naklejka wygladajaca jak smarki > ps. dzisiaj od rana w eindhoven walilo sniegiem teraz bloto i mokro Naklejka nurburgringu taki snieg ze pozal sie boze ledwo spadl i sie juz stopil odrazu a od jutra znowu ocieplenie
-
będę robił wiochę?
> LEDy SMD właśnie sobie na allegro zamówiłem i polecą w ringi... > Tak dla testów > Szczerze- podoba mi się białe światło w ringach i chcę spróbować. Poza tym dwa tygodnie temu > przepaliła mi się postojówka. Włożyłem zwykłą żarówkę i świeci jaśniej niż oryginał. > Oryginalne widziałem na allegro- 70zł / szt (jedna aukcja z taką ceną była). Ale zobaczę jak > to będzie z tym wynalazkiem wyglądać, najwyżej będę dalej kombinował > Wrzucę foty jak dojadą wrzuc fote jak wygladaja zamontowane
-
zapodalem zimowki do e36
a sniegu jak nie bylo tak nie ma jak sie podobaja fele ? Bo mi calkiem jeszcze na tyl wpadnie 2cm dystans i bedzie miodzio
-
Coś na temat e46
> to jest jakas magia, moja 530i w trasie ostanio spalila 10,9 LPG pytal o 3er jak wiadomo 5er jest znacznie ciezsze
-
Coś na temat e46
> I 330 pali tyle co 1,6 bo tak jest
-
Coś na temat e46
> Witam. Chciałbym sie cos dowiedziec o silnikach,częściach do BMW E46 benzynowych np 1,6 ,1,8 . do > zwykłej jazdy miejskiej, czasem trasa. > Kuzyn kupił 2.0 150KM w dizlu z nalotem 321kkm.nawet to jedzie,ale dizle no nie wiem .Przebiegi max > 15kkm rocznie. > Słyszałem ze wahacze sa drogie? jedyne co uslyszysz to zeby brac 6 cylindrow 323,328 albo 330
-
[e34] wesoła twórczość
> to jest maks w górze: duzo do gory nie idzie. jak wyglada prowadzenie takiego auta i zachowanie ? bo raz mialem okazje jechac i gadac z wlascicielem na temat takiego air rida i ogolnie porazka....
-
Chemia samochodowa, wyciszacz popychaczy.
> użyłem kiedyś w Lanosie środka LM wyciszającego popychacze. Efekt był zerowy jestem ciekaw zastanawiam sie czy wlac to odrazu czy poczekac do wymiany oleju (jakies 4 tysiace km) bo i tak bede robic plukanke silnika
-
Chemia samochodowa, wyciszacz popychaczy.
dzis bylem na zakupach i bede testowac produkty liqui moly
-
mało znane marki opon
> i tu znów sie nie zgodzę. z oponami NS-2 mam kiepskie doświadczenia. 170 konne, ciężkie RWD a one > na suchym palą się aż miło... ja mialem je na cc. o ile na suchym byly dobre to na mokrym nadrabialy bo byly bardzo dobre no i kosztowaly zdecydowanie mniej
-
mało znane marki opon
> IMHO Hankook robi bardzo różne opony, tzn jedne są udane inne niekoniecznie, zresztą podobnie jak > pirelli oczywiscie , kazdy producent ma lepsze i gorsze produkty ale staralem sie raczej uogólnic w kierunku marki
-
mało znane marki opon
> To dla mnie bardzo ciekawe info. Zwrócę uwagę na te opony. proponuje przyjrzec sie oponie hankook ventus v12 evo. juz 2 komplet kupilem i z czystym sumieniem moge polecic
-
mało znane marki opon
> Kumho z podpisu są bardzo dobre w porównaniu do mocno reklamujących się marek... o kumho zapomnialem, tez spoko jakosc/cena
-
mało znane marki opon
> wymień proszę pozostałe 10% hankook gislaved nankang 3 bardzo niedoceniane marki z super stosunkien jakosci do ceny osobiscie najlepiej mi sie jezdzi na michelinach i hankookach
-
mało znane marki opon
> Bardzo ciekawy wątek. A może ktoś podzieli się opinią na temat tych mało znanych marek? Jeżdżę już > "kilka" lat i ze zdumieniem stwierdzam, że zostałem z tyłu - znam tylko goodyear, pirelli, > continental itp. A może warto zwrócić uwagę na coś innego, w domyśle tańszego? na 90% opon z tego watku nie ma co zwracac uwagi bo jedyne co w nich dobre to cena....
-
mało znane marki opon
> Nitto jeszcze sa lassa ( made in turkey) sailun ( made in china) wanli (made in china) ep accelera ( made in italy) duro ( chyba made in china ) radial ( ??) fortuna (?) rockstone roadstone effiplus i wiele innych oponopodobnych... i zadnych z nich bym nie zalozyl ani nikomu nie polecil
-
Chemia samochodowa, wyciszacz popychaczy.
> Tutaj masz ten temat rozpisany na 54 strony! doszlem do 15 strony. ale ostatnio jak kupowalem 20litrow castrola dali mi gratis te produkty LM do plukania silnika. a ze w e38 w tym tygodniu mam wymiane oleju to wyplukam silnik przed wymiana i zobaczymy czy sie cos zmieni