Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > Zaobserwowałem dziwną rzecz, w dwóch samochodach. Oba kombi jeśli ma to coś do rzeczy. > Otóż gdy jedziemy prosto po normalnej drodze, jest ciepło, fajnie i ok. Ale gdy pokonamy zakręt, a > nawet w samym zakręcie, przez moment czuć zmianę temperatury. Tak jakby to ciepłe powietrze > "przelewało" się w kabinie. > Czy wyczuliście takie zmiany w swoich autach? > A jak który mądrzejszy niech wytłumaczy to zjawisko! tez takie cos zaobserwowalem i caly czas mi sie zdawalo ze mi sie wydaje ale widze ze wiecej osob tak ma
  2. wkoncu spadlo troche sniegu a holendrzy panika i sie toczą 30 na godzine a dla mnie idealnie U Uploaded with 211km + szpera 25%+ michelin alpin a4 = wielki usmiech na twarzy sorki za fotki ale moja je robila
  3. Codename47 odpowiedział CINEK_ na temat - BMW
    > Tak jest. 600tka 77 rok zachowana w pełnym oryginale. > 1359km najechane od zjechania z taśmy super gdzies to takiego rodzynka znalazl? nie bylo jeszcze jednego ?
  4. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > One są białe, mówiłem, że aparat kłamie > Dwie foty z dzisiaj, bo zimmmnooo daja rade
  5. Codename47 odpowiedział CINEK_ na temat - BMW
    > Może takiego ? fajny samochodzik fajny twoj ?
  6. Codename47 odpowiedział CINEK_ na temat - BMW
    > Ostatnio miałem okazje robić X6 z motorem biturbo w klekocie; po remapie X jeździ już całkiem > przyjemnie. 35d wykres > Pozdro przyjemnie.
  7. > miłe dla oka napewno lepsze dla oka bo stare 15 na stalowach wygladaly bardzo schowane ( bo blotniki poszerzone ) a te maja fajna szerokosc i niskie ET wiec fajnie wypelniaja nadkola jeszcze kupilem dystanse 2cm na tyl i bedzie idealnie btw to sa orginalne z siodemy takie jak tam mam na zimowkach a w sidemie one sie strasznie gubią
  8. E9

    Codename47 odpowiedział koNik na temat - BMW
    > uprzedzam, oglądniecie może wywołać silne uzależnienie przyjemne autko , dzwiek super ale szczerze jakos design jakos mnie nie urzeka
  9. > jest gtara ale co to za naklejka wygladajaca jak smarki > ps. dzisiaj od rana w eindhoven walilo sniegiem teraz bloto i mokro Naklejka nurburgringu taki snieg ze pozal sie boze ledwo spadl i sie juz stopil odrazu a od jutra znowu ocieplenie
  10. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > LEDy SMD właśnie sobie na allegro zamówiłem i polecą w ringi... > Tak dla testów > Szczerze- podoba mi się białe światło w ringach i chcę spróbować. Poza tym dwa tygodnie temu > przepaliła mi się postojówka. Włożyłem zwykłą żarówkę i świeci jaśniej niż oryginał. > Oryginalne widziałem na allegro- 70zł / szt (jedna aukcja z taką ceną była). Ale zobaczę jak > to będzie z tym wynalazkiem wyglądać, najwyżej będę dalej kombinował > Wrzucę foty jak dojadą wrzuc fote jak wygladaja zamontowane
  11. a sniegu jak nie bylo tak nie ma jak sie podobaja fele ? Bo mi calkiem jeszcze na tyl wpadnie 2cm dystans i bedzie miodzio
  12. Codename47 odpowiedział arek_m na temat - BMW
    > to jest jakas magia, moja 530i w trasie ostanio spalila 10,9 LPG pytal o 3er jak wiadomo 5er jest znacznie ciezsze
  13. Codename47 odpowiedział arek_m na temat - BMW
    > I 330 pali tyle co 1,6 bo tak jest
  14. Codename47 odpowiedział arek_m na temat - BMW
    > Witam. Chciałbym sie cos dowiedziec o silnikach,częściach do BMW E46 benzynowych np 1,6 ,1,8 . do > zwykłej jazdy miejskiej, czasem trasa. > Kuzyn kupił 2.0 150KM w dizlu z nalotem 321kkm.nawet to jedzie,ale dizle no nie wiem .Przebiegi max > 15kkm rocznie. > Słyszałem ze wahacze sa drogie? jedyne co uslyszysz to zeby brac 6 cylindrow 323,328 albo 330
  15. Codename47 odpowiedział ulik87 na temat - BMW
    > to jest maks w górze: duzo do gory nie idzie. jak wyglada prowadzenie takiego auta i zachowanie ? bo raz mialem okazje jechac i gadac z wlascicielem na temat takiego air rida i ogolnie porazka....
  16. > użyłem kiedyś w Lanosie środka LM wyciszającego popychacze. Efekt był zerowy jestem ciekaw zastanawiam sie czy wlac to odrazu czy poczekac do wymiany oleju (jakies 4 tysiace km) bo i tak bede robic plukanke silnika
  17. dzis bylem na zakupach i bede testowac produkty liqui moly
  18. > i tu znów sie nie zgodzę. z oponami NS-2 mam kiepskie doświadczenia. 170 konne, ciężkie RWD a one > na suchym palą się aż miło... ja mialem je na cc. o ile na suchym byly dobre to na mokrym nadrabialy bo byly bardzo dobre no i kosztowaly zdecydowanie mniej
  19. > IMHO Hankook robi bardzo różne opony, tzn jedne są udane inne niekoniecznie, zresztą podobnie jak > pirelli oczywiscie , kazdy producent ma lepsze i gorsze produkty ale staralem sie raczej uogólnic w kierunku marki
  20. > To dla mnie bardzo ciekawe info. Zwrócę uwagę na te opony. proponuje przyjrzec sie oponie hankook ventus v12 evo. juz 2 komplet kupilem i z czystym sumieniem moge polecic
  21. > Kumho z podpisu są bardzo dobre w porównaniu do mocno reklamujących się marek... o kumho zapomnialem, tez spoko jakosc/cena
  22. > wymień proszę pozostałe 10% hankook gislaved nankang 3 bardzo niedoceniane marki z super stosunkien jakosci do ceny osobiscie najlepiej mi sie jezdzi na michelinach i hankookach
  23. > Bardzo ciekawy wątek. A może ktoś podzieli się opinią na temat tych mało znanych marek? Jeżdżę już > "kilka" lat i ze zdumieniem stwierdzam, że zostałem z tyłu - znam tylko goodyear, pirelli, > continental itp. A może warto zwrócić uwagę na coś innego, w domyśle tańszego? na 90% opon z tego watku nie ma co zwracac uwagi bo jedyne co w nich dobre to cena....
  24. > Nitto jeszcze sa lassa ( made in turkey) sailun ( made in china) wanli (made in china) ep accelera ( made in italy) duro ( chyba made in china ) radial ( ??) fortuna (?) rockstone roadstone effiplus i wiele innych oponopodobnych... i zadnych z nich bym nie zalozyl ani nikomu nie polecil
  25. > Tutaj masz ten temat rozpisany na 54 strony! doszlem do 15 strony. ale ostatnio jak kupowalem 20litrow castrola dali mi gratis te produkty LM do plukania silnika. a ze w e38 w tym tygodniu mam wymiane oleju to wyplukam silnik przed wymiana i zobaczymy czy sie cos zmieni

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.