Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > Wydaje mi się,że słoneczek nie ma w podróbie tylko producentem jest BBS. Co felg z X5 to każde z > nich są megaciężkie(czy styling 132 czy nawet tzw.skorpiony)i biorąc to pod uwagę także z tego > powodu odpuściłem. podrobek jest od groma.... szczegolnie w nl ( ogladalem z 4 komplety) orginalne robi borbet dla bmw porazka takie ciezkie kola.auto ma jezdzic przedewszystkim a wyglad to 2 sprawa
  2. > milion razy czytalem o et itd.. i niby wiem a na prawde to nie wiem > szybkie pytanie czy felgi z linku wpasuja sie do mojego e90?? czy raczej nie ?? > pierwsza opcja: > http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motor...ery-item-full-2 > 2 opcja: > 19" / 9.5J to the rear (ET20) which are shod with Michelin Pilot Sport Cup 265/30/19 tyres. The > fronts consist of 19" / 8.5J (ET 20) shod with Michelin Pilot Sport Cup+ 245/35/19 tyres > http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-BBS-CH...-/271199787936? BBSy spoko tylko uwazaj na podrobki bo pelno tego a co do sloneczek to nie kupilbym ich wiecej. wyglad kozak ale strasznie ciezkie... (chociaz do konca nie wiem bo niestety naciolem sie na podrobki...)
  3. od poniedzialku jest moja ogolnie spoko chodz jest kilka niedociagniec ktore planuje naprawic w najblizszym czasie. 2dni mi zajelo doczyszczenie auta po holendrze.... Jeb*ne fleje ,brudasy ale juz jest czysto i ladnie pachnie. teraz czas na poprawe kwesti technicznych i estetycznych
  4. > Zalezy jaka skrzynia, wiem ze w e46 do m54 szły GMy i sobie calkiem niezle radzily, a w e39 byly i > zf i gm. Starsze ZFy cierpialy na "wypadajacy" bieg wsteczny. Nowsze lubią poszarpywac przy > zuzycia cylinderków tłumiacych (6hp26), skolei 5hp cierpialy na problemy ze sterownikiem.. > Musialbys dokladnie dowiedziec sie co w tej 530i siedzi (po vinie) vin to WBADT610CJ54513 wlasnie zaobserwowalem na jezdzie probnej ze jak prawie sie zatrzymuje i skrzynia 1 bieg wrzuca to slychac takie gluche puk ale zdawalo mi sie ze to z tylu auta > bo wiem np ze w dieslach 3litrowych lubily padac ale to pewnie ze wzgledu na duzy > Tak, ale to GMy, ujezdzam czasami M57n2 218km z 6HP26 w X5. Łatwo niema bo silnik po chipie i > skrzynia daje rade. Mam tez mozliwosc obserwacji u kolegi w e60 tej skrzyni z m54b25i tez bez > uwag. > Przybliz temat, bo ja mam Prinsa holenderskiego montowanego w niemcowni w jednym wielkim skrocie chodzi o to zeby holendrzy montowali tylko instalacje krajowych producentow bo zeby auto jako g3 (taka norma tylko tu i nigdzie obowiazujaca) bylo zarejestrowane musi spelniac taka norme z prinsem nie powinno byc problemu bo to holenderska firma. ogolnie sie w sumie dogadalismy ze zdemontuje ta instalacje ale niestety bede musial wiecej doplacic
  5. > Tam jest taka sama konstrukcja jak we wszystkich, pompa LUK LF-30 jesli ma serwotronik to jest > raczej nie do zdarcia. Natomiast jestli ma LF-20 to one chodzą 50tys i wymiana. > A spocony przewod odzbiorniczka to normalka - cieknie górą na pokrywce (jest tam oring o czym malo > kto wie) > Ma skóre w wersji High (obicia chwytów drzwi) i przetłocznia. Mozna ją łatwo doprowadzic do ladnego > stanu, bo jest delikatna, a po wymyciu ładnie robi sie matowa. Pewnie ma lakier na kierownicy > spękany (normalka). > Matowe lampy z przodu owszem po złym polerowaniu lubią zmatowieć. > Co do odmy, to cuda z nią są raczej zwiazane z naszym klimatem i lpg. > Jakbys potrzebował cos jeszcze wiedziec, smiało pytaj. co do skory to wlasnie widzialem ze jakas fajniejsza jest niz zwykla i boczki tez w skorze... trzeba by ja tylko ladnie wyczyscic i bedzie ok interesowala by mnie jeszcze kwestia skrzyni biegow tiptronic, bywaly w tym modelu jakies problemy z nia ? bo wiem np ze w dieslach 3litrowych lubily padac ale to pewnie ze wzgledu na duzy moment. narazie negocjujemy bo mialo byc moje 328 i 2000e dla niego ale problem jest z instalacja gazowa bo oczywiscie holendrzy debile sobie wymyslili ze nie beda uzywac tych samych norm jak reszta europy i wedluch ich glupich norm moja sekwencja nie jest sekwencja.... gosciu by poszedlby na zamiane ale chce wiecej kasy a ja nie chce wiecej dac bo mi sie to juz nie bedzie oplacac... wiec nie wiem co dalej z tym tematem bedzie... ale tak czy siak dzieki za info bo jedyne auto ktore bym kupil to wlasnie e39 530i w sedanie.
  6. > Jako ze mam sprzecik z tym silnikiem czuje sie wywolany do tablicy. dokladnie > Te silniki ciekną dosc mocno, wspoma akurat nie cieknie, wiec to na 99% wyciek z podstawy filtra > oleju (uszczelka 20zl), ale roboty troche jest. > Przy okazji dokladnie popatrz na uszczelke pokrywy zaworów. Na 90% tez puszcza. tak uszczelka zaworow przypocona., wspoma napewno cieknie,bo caly przewod od zbiorniczka mokry. gosc mowil ze mu przewod z tego zbiorniczka raz spadl? > Duzy przebieg. 233 wedlug licznika. jakis konkretnych papierow na jego potwierdzenie nie ma ,kilka jakis faktur i rachunkow ( gosc sprawia wrazenie normalnego czlowieka , watpie zeby holender krecil licznik ) > Moze byc wszystko, za mało info podałeś. Ja mam manual. ciezko cos wiecej powiedziec bo duzo nia nie jechalem > Zdaje sie do 2003 roku. Napewno bedzie wciagał olej, jak wszystkie m54. Kwestia ilości. Ciagnie > uszczelniaczami zaworowymi i niesprawną odmą. Odme mozna sprawdzic odkrecajac korek albo > wyciagajac bagnet na pracujacym silniku. Nie powinien lapac chec engina ani wykazywac > wiekszych zmian w pracy. odkrecilem korek , obroty minimalnie na chwile drgnely i nic wiecej,zadnego bledu, chodzi bardzo ladnie na wolnych > Zwrociłbym uwage na to jak hamuje. Jesli ma nawet delikatne drgania na kierownicy to szykuja sie > wydatki... ten temat akurat z e38 znany bo jak sie nie myle sa tam blizniacze zawieszenia z przodu > Mam nadzieje ze troche rozjasniłem temat co do zderzaka to przednim przywalil kiedys w jakis slupek i byl spawany i naprawiony a co do lamp to mowil ze zmatowialy po tym jak jacys specjalisci czyscili auto jakąs chemia ( moze sie zgadzac bo widac ewidentie ze cos sciekalo po lampie ) kilka fotek lepszych fotek
  7. bede kupowac takie wlasnie e39 rok 2002 -04 ( vin cj54513 mam rozkodowany ale na kartce ) z tego co mi podpadlo: - cieknie gdzies od wspomagania w dol -zderzak przedni troche porysowany i przednie lampy cale matowe. -przy zatrzymywaniu sie gdy skrzynia przelacza na 1 slychac delikatny gluchy puk ( tylny wozek ? guma na wale ? czy cos ze skrzynia? ) -trzeba go porzadnie wysprzatac ale jest dobra baza pytanie o silnik , mianowicie o jego spalanie oleju. ponoc bylo to poprawione ( uszczelniacze zaworowe ) wie ktos kiedy to bylo ? http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m...previousPage=lr jakies specyficzne bolaczki e39 o ktorych warto wiedziec ?
  8. > Pacjent: BMW e46 318Ti 2003r 95kkm > Cena zakupu 8,5kPLN > Cena rynkowa 13-16kPLN > Cena "Ubezpieczeniowa" 15,5kPLN > Do dnia dzisiejszego włozylem w samochód: > 1000zł - Auto wymagalo naparwy blacharsko/lakierniczej > 1200zł - Zakup opon letnich 16" i felg stalowych > 300zł - wymiana oleju, filtrów, swiec zapłonowych > 200zł - uszczelnienie tylnego dyfra i naparwa recznego > 200zł - kompleksowe pranie wnetrza > 150zł - wymiana łozyska koła tył > 1000zł - wymiana sprzegla (jeszcze zyje ale czuje ale w najblizszym czasie bedzie taka koniecznosc) > 800zł - wymaiana tarcz i klocków przod/tył (jeszcze zyje ale czuje ale w najblizszym czasie bedzie > taka koniecznosc) > naparwa wycieraczek we wlasnym zakresie (oceniam na 300zł) > naparwa wylacznia awaryjnego we wlasnym zakresie (oceniam 100zł) > naparwa spryskiwacza tylnej szyby we własnym zakresie (oceniam na 100zł) > suma sumarum mamy wydane 5000zł i blisko tydzien lezenia popoludniami pod autem > z autem dostalem ladne 17" felgi aluminiowe (wartosc ~1200zł) - nie planuje na nich jedzic wiec ida > na sprzedaz > czy sie oplacało kupić zaniedbane auto czy nie lepiej drożej igielkie nie wiem - mam mieszane > uczucia > P.S co ciekawe po podlaczeniu do profi kompa i sparawdzneiu historii w ASO okazalo sie ze auto może > mieć tak niski przebieg jak na zegarach. Do 2010 bylo w jednych rekach i zrobilo 65kkm z > wszystkimi wizytami w ASO, potem historii brak. Pewnie kupiła jakas fleja i nic przy aucie nie > robila potem przydzwonila i pod młotek za grosze... sprowadzone ? tu w nl baaardzo czesto sie takie sytuacje zdarzaja ze ludzie kupuja auto ( jak najmlodsze ) i jezdza tak dlugo jak sie tylko da nie robiac przy aucie absolutnie nic. pozniej sprzedaja za drobne polskim handlarzyną ktorzy po drodze do pl cofaja licznik ,pucują , picują i sprzedaja jako od dziadka z zachodu
  9. a jak wyglada taka sprawa sprzedaje auto na pl tablicach holendrowi z umowa K-S wyrejestrowywuje auto w UM wedlug polskiego prawa ma 30 dni na przerejstrowanie i rekalkulacje skladki badz wypowiedzenie ubezpieczenia co jesli nie wyrobi sie w tych 30 dniach i bedzie dalej jezdzic moim bylym autem ? czy wystarczy ze wykupi takzwane miesieczne ubezpieczenie ( w pl ) ? czy takie ubezpieczenie moze dostac obywatel innego kraju ?
  10. > silnik padł? Od gazu
  11. > czy swap z 700 na 1.2 8V, dołożenie turbiny później zbudowanie hybrydy 1.3 16V z turbo wystarczy? wlasnie chcialem pisac hehe cc do tego turbo i bedzie ogien a co do repliki lotusa 7 mialem kiedys okazje takim pojezdzic robi wrazenie
  12. > planuję zakupić jeden z ww silników celem wszczepienia w budę W108/W111. > Jakie są wady i zalety M52 vs M54. Czy to prawda że będę musiał wycinać EWSa z kompa żeby to > uruchomić? A może jednak tradycyjne M30. W nowszych konstrukcjach kusi mnie mniejsze spalanie > i to że ciszej pracują (auto ma być na co dzień i ma być ciche) > Czy to prawda że M54 lubi pić olej? > Osiagi są dla mnie trzeciorzędne w tym wypadku. Ale tu pewnie będzie M54>M30>M52. Skrzynia ręczna - > co znów przemawia ka korzyść nowszych silników bo można dać 6b. Za to M30 jest nie do zabicia, > a te nowsze szybko dość siadają (z tego co pamietam z upalania swapów w E30 to M30 można > upalać przez kilkukrotnie dłuzszy czas niż M52 zanim się sypnie)... hmm zwarzajac plusy i minusy na twoim miejscu bralbym m52b28 +stosunkowo niska cena zakupu kompletu +tania mozliwosc rozwoju +latwiejszy montaz w przypadku m54b30
  13. > http://otomoto.pl/bmw-850-csi-C28542946.html > wygląda nieźle w sumie V12 manual miodzio
  14. > Bardzo mi się podobaja takie jedne felgi... tyle, że są ciężkie... gdy inne potrafią ważyć w tym > rozmiarze 10 kg, te ważą 15 (sztuka)... > A pytanie jest takie- zakładając taką samą oponę- zawieszenie bardziej dostaje na dziurach na > ciężkiej czy lekkiej feldze? > Na trasie auto spali mniej na lekkiej czy ciężkiej feldze? > (Pamiętam ze gdy do roweru złożyłem ultralekkie koła, bardzo łatwo było go rozpędzić, ale szybko tą > prędkość wytracał ale może to moje mylne wrażenie) mialem podobnie. kupilem na lato 19 baaardzo ciezkie fele. jezdzilo sie tragicznie. spalanie wzroslo,przyspieszenie spadlo, a jak w dziure sie wjechalo bylo wrazenie jak by mialo kolo urwac.... przy hamowaniu z duzej predkosci tez trzeba bylo bardziej hamulec deptac osobiscie nie polecam. teraz wrocilem do lzejszych 18 i jest bajka
  15. > Witajcie. Chcialbym naprawic uszkodzenie widoczne na zdjeciu. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak > laikowi jak to zrobic krok po kroku? jest to takie miejsce, ktore za bardzo sie w oczy nie > bedzie rzucac dlatego wolalbym aby bylo to porzadnie zabezpieczone przed korozja nizeli > wygladac. > z gory dzieki za wskazowki slabe zdjecie. jest wgniotka czy tylko zarysowane ? jak zarysowane to papier scierny, trzesz zeby wyrownac powierzchnie , pozniej zabezpieczyc podkladem na goly metal , pozniej szpachlowka ( jesli bedzie koniecznie ) pozniej podklad i lakier wlasciwy. tyle
  16. Codename47 odpowiedział NikoBellic na temat - BMW
    > Fotki jeszcze ciepłe > Jak się wam podoba nowa "czwórka"? > http://www.motomagazyn.pl/2013/03/nowe-bmw-4-coupe.html mnie sie podoba w szczegolnosci wersja M
  17. > http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=286774749&an=0&page=0#Post286774749 poszedl priv
  18. > witam > Sprawa wygląda tak. Jest sc i zaczęło być czuć w nim i koło pb, po obmacaniu widać że bak sie poci > i w jednym miejscu jest purchilek jakby już gnił. > Naprawia sie to czymś czy wymiana baku?? podepne sie do tematu jesli nie ma mozliwosci wymiany na nowy ? myslalem tak -wypiaskowac -podklad -zalac do pelna woda -pospawac miejsca gdzie cieknie - i pozniej nie wiem... uszczelnic jakas warstwa masy ? i wybarankowac ? przetrwa jeszcze kilka lat ?
  19. > szkoda, dlatego chcę z głową zbudować takiego co nie będzie aż tak szkoda (powstały z popiołów) - i > wracamy do punktu wyjścia no to wlasnie. klasyka szkoda merc z silnikiem bmki bedzie moim zdaniem skarbonką i wydaje mi sie ze koszty takiego przedsiewziecia beda niewspomierne do korzysci , nie mowiac o jakiejs odsprzedazy w przyszlosci.. jedyne co na jazde codzienna sie nadaje to jakis Youngtimer na podtlenku lpg
  20. > jeżdżę nim bardzo dużo, ALE to nie jest klasyk to fajna fura, w zasadzie dla mnie ostatni rekin - > ale mam niedosyt chromu, zapachu i smaczków Poza tym mam E12, które klimat BMW serwuje w w > dużych ilościach Ale Ty masz problemy pozazdroscic hehe na codzien szkoda klasyka
  21. > Po prostu chciałbym sobie pojeździć klasykiem na co dzień. Żeby się nacieszyć. "Prawdziwego" W108 > mi szkoda bo jest za ładne i mam stresa je zostawiając gdziekolwiek, bo wiadomo jacy są > ludzie. no niestety. a czemu e32 nie jezdzisz na codzien ? moim zdaniem dobre auto na codzien
  22. > mylne wrażenie, nie mam niestety prawie w ogóle czasu. W poprzednie lato wnętrze w E12 robiłem > wstając o 4 rano i jadąc do garażu przed pracą. Kompresor do Łady wsadziłem jeżdżąc do garażu > po pracy Ale mam cierpliwą babę która sama chciała E12 a teraz chce E9 TAK trzymaj
  23. > e30 i e34 zamiast e32? Rozważam jeszcze E3, ale rdzaaaaa.... i części to masakra, a do W108 są czytajac liste aut pod twoimi postami widze ze masz za duzo wolnego czasu
  24. > zamiast e32 proponujesz mniejszych i... brzydszych braci? jaki to sens? ja bym w ogole nic nie robil. to konik chce zmieniac

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.