Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Codename47

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Codename47

  1. > Moje 108 prowadzi się bardzo fajnie - jest zaskakująco twarde i sztywne a hamulce również dają radę > (4 tarcze) > myślałem nam M104 ale powstrzymuje mnie dostępność i problem z podpięciem elektryki. M30B35 mam > opanowane, a poza tym właśnie dlatego rozważam zakup auta w złym stanie, żeby nie mieć > dylematów co do "skundlenia" itd. Poza tym ten silnik ma cały koszyk zalet. lepiej kup e30 albo e34 z tym silnikiem. moim zdaniem bezsensu taka rzezba w g***e jesli to ma byc auto na codzien
  2. > no dobra tak zrobie w poniedzialek odbieram auto z wymiany kolektora i zobacze wtyczki sa pod kolektorem ( mniejwiecej w polowie dlugosci) trzeba miec zwinna reke
  3. > wiem ale walka czy walu wymienic??a nie chce vanosa wymieniac:( odepnij jeden z nich, zobacz czy jest roznica , pozniej odepnij drugi , zobacz czy jest roznica i wiesz w ktorym lezy problem
  4. > no dobra ale czym spowodowane vanos jest cichutki wogole nie halasuje takze o tyle dobrze no wlasnie sterowaniem ( czyli czujnikiem np) te dwa czujniki sa obok siebie z przodu silnika
  5. > blad 212 mechanises klemmen taki blad wyskakuje...z vanosa czujnik wałka?? nic mi to nie mowi ale tak jak kolega ci wyzej napisal ma to zwiazek ze sterowaniem zmiennymi fazami rozrzadu , dlatego masz fure taką zmuloną na niskich obrotach i pali ci tyle
  6. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > w sklepie udowodnij to sobie kupie jeszcze jedno
  7. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > za tyle to nowe kupie ciekawe gdzie
  8. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > te 328 to taki troche brzydal no straszny
  9. Codename47 odpowiedział tomecki na temat - BMW
    > Jakby ktoś szukał czegoś ciekawego > Niestety silnik niesłuszny, ale samo auto wydaje się ok > Jakby ktoś był zainteresowany to... samochód polecany przez kolegę z AK, można łatwo dotrzeć do > sprzedającego > http://allegro.pl/show_item.php?item=2956876942 tu masz ladne i dodatkowo szybkie ale tanie nie jest http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=222865156&cd=634866957090000000
  10. > juz wiadomo termostat do czego termostat i pytanie co on robil w puszce filtra
  11. > Bardzo prawdopodobne , tez to miałem u siebie. Przy ostrym depnięciu auto nie miało mocy, przy > delikatnym było w miarę ok. Po wymianie wróciło do normy ja mialem w 323 , 728 i teraz na silniku 2,8 mam tak samo wiec musze na kompa pojechac tak jak mowilem , standard wm52
  12. przyjemne autko , milo popatrzec a hillclimby to moje ulubione wyscigi
  13. > Jak w temacie bo cos czuje ze muli mi moje 2,8 patrzac jak sie inne odpychaja... jak nie jedzie do 3 tysiecy obrotow i duzo pali to napewno padl czi czujnik walka rozrzadu. stadnard w m52
  14. > podobno wielkie spalanie i od dolu niby nie jedzie juz wogole...takie opinie slyszalem o kolektorze > z m50b25 glupoty slyszales sam wykres sie nieco przesowa wzgledem starego ale ogolnie same + a co do spalania to bzdura
  15. > Jako ze mam wydech z 2 katalizatorami to chce je wyciąć Co zyskam co stracę znawcy do tablicy stracisz 5-7 koni i 10-20nm zyskasz 100zl na skupie i pierdzacy dzwiek silnika ruszanie seryjnego wydechu w 2.8 nie ma najmniejszego sensu. co chcesz jeszcze sie dowiedziec? najtanszy i najbardziej efektywny sposob to montaz kolektora M50b25 ,daje ok 20koni w zaleznosci od stanu silnika
  16. > Koledzy koleżanki z Be Em Wu jako ze kupiłem i się nie chwaliłem to teraz to czynie:D Cabrio po > liftowa wersja 2,8 w pełnej elektryce dach nie cieknie w idealnym stanie,wszystko działa jedna > rzecz która musiałem zrobić to termostat,czarna nerke,zolte halo Kocham Ja > A tu poprzednicy 2.0 150km i Vr6 +Fajny kolor Montreal blue ? -fele mi sie nie podobaja +lampy tylne +2,8 -lewy przedni blotnik inny odcien ? -maska bez znaczka daj zdjecie wnetrza Niech sluży
  17. Codename47 odpowiedział FIDO na temat - BMW
    > 6 sprzedac diesla i kupic benzyne tez mi sie tak zdaje :
  18. Codename47 odpowiedział endok na temat - BMW
    > Chciałbym się przesiąść na jakieś lepsze auto. Kocham dwie Marki BMW i Jaguara i powiem szczerze, > ze jestem teraz rozdarty totalnie. Z cieknącą ślinką patrzę na Jaguara XF ale i ogólnie auta > marki BMW mi się naprawdę bardzo podobają. Obie firmy mają swój prestiż choć BWM jest bardziej > autem dla mas ale ma też jak większość aut Jaguara swoje cuda z górnej półki. > Możecie mi podjąć wybór? Auto bym tak chciał zmienić gdzieś za pięć miesięcy wiec pośpiechu nie ma > ale im lepiej przemyślę decyzję tym prawdopodobnie wyjdę na tym lepiej. > Jaguar to auto z wyższych sfer. Nie przeznaczone dla byle kogo. Ale prestiż ma swoją cenę. Trudno > znaleźć autoryzowany serwis, aut jest w Polsce nie wiele z częściami pewnie też nie ma lekko. > BMW z kolei produkuje dużo więcej aut i ma zdecydowanie więcej modeli na koncie. Mi się > wydaje, że dzięki temu firma ta ma większe doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie > samochodów. Także nie bez znaczenia jest fakt, że serwis znajdę dużo szybciej niż serwis > Jaguara. > Wybór jest dla mnie trudny i od dłuższego już czasu nie umiem się się zdecydować na co w końcu > postawić. Mialem okazje pracowac przy kilku jaguarach i powiem szczerze ze ta angielska mysl techniczna to jest jakies nie kojarze dokladnie wszystkich modeli jaguara wiec nie bede sie wypowiadal. Natomiast jesli chodzi o Bmw to jestem jak najbardziej za glownie z powodu prowadzenia. nie mialem okazji jeszcze jezdzic lepiej prowadząca sie marką niz Bmw.A mialem okazje wieloma
  19. > hej. > bylem na wyjezdzie teraz pare dni i pisalem z telefonu. dostep do neta byl ograniczony.. ogolnie > nie ma nic na zegarach a podpinac bede sie dzis.. > Wczoraj w nocy szukalem na roznych forum PL i nic konkretnego nie dowiedzialem sie.. Lecz po > poszukiwaniach na angielsko jezycznych okazalo sie ze to dosc popularny problem w 335d. > Sporo ludzi ma problem z ladowaniem malego turbo i wiekszosc przypadkow spowodowane jest takim > urzadeniem od malej turbiny > Objawy: > auto zamulone od dolnych obrotow do 2500-3000 i potem jedzie normalnie.... > Poczatkowo raz dziala a raz nie po jakims czasie umiera calkowicie.... > 35d maja takie zawory trzy.. z malej turbiny jest ten z przodu... > Wchodzac na czesci z BMW ( 11 65 7 802 592 ) widac ze niby ten zawor jest lacznie z rura.... > Koszt niby 350euro..... ale na forum wyczytalem ze 450funtow..... > Pytanie brzmi czy sa jakies opcje tanszej naprawy tego urzadzenia ?? > EDYTA: > Wlasnie tez doczytalem ze takie zachowanie moga powodowac urzadzenia spod numeru 1... lepsza > alternatywa bo tansza > Ciekawe co pokaze mi dzis komputer... kup pan diesla ogolnie im nowsze Bmw tym coraz slabiej z jakoscią,chyba bede sie trzymac Bemek z lat80-90...
  20. > jakiś tekst Pikne wołowinki fajne autka a miesce zlotu przed muzeum volvo wiec miejscowka dobrze dobrana
  21. Codename47 odpowiedział zet na temat - BMW
    > Chcialem sie wyzalic. > Po trzeciej wymianie uszczelki pod klawiatura, bede zabieral sie za uszczelnienie podstawy filtra > oleju. Po drodze wymienialem odme. Czeka mnie robota na napędzie bo lekko wibruje mi przy > mocnym . Robie wszystko sam, nie ukrywam ze lubie grzebać i nie jest dla mnie to jakims > problemem. Jak mialem 320d to silnika i napedow praktycznie nie dotykalem. Jednak benzyna jest > delikatniejsza niestety im nowsze bmw tym slabiej z jakoscią
  22. > Z nieukrywaną zazdrością patrzę gdy moja bezszelestnie podjeżdża swoją e38 do domu. Wiem o czym mowisz
  23. > Ponieważ zaczynam mylić Peugeota z Renault, zrobiłem sobie test pamięci przywołując wszystkie Fajny pomysl moze przy ktoryms z weekendow tez zrobie takie zestawienie pewnie bedzie nieco krotsze ale znajdzie sie kilka ciekawych autek
  24. > Każdy fan motoryzacji wie, że Włosi mają bzika na punkcie sportów motorowych. W każdym ze sportów, > w którym się pojawili byli kolorowymi postaciami - czy to stwa Fiata jakby chciał ktoś kompendium . > http://forum.321auto.com/forum/m_--%3e+les+victoires+de+fiat+_1281184_2.html > I to by było na tyle szalone czasy, szaleni kierowcy ze tez nie urodzilem sie jakies 100 lat wczesniej
  25. > Witam Wszystkich > Byłem wczesniej na kąciku daewoo ale sprawiłem sobie juz jakis czas temu BMW E38 740IL wiec > postanowiłem sie pochwalic hehe > Numer podwozia WBAGJ8325Wxxxxxxx > Kod typu GJ83 > Typ 740IL (USA) > Typoszereg E E38 (2) Witam fajne autko -- plis, tnij cytaty

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.