Zawartość dodana przez Codename47
-
Głupi pomysł + profanacja
> Moje 108 prowadzi się bardzo fajnie - jest zaskakująco twarde i sztywne a hamulce również dają radę > (4 tarcze) > myślałem nam M104 ale powstrzymuje mnie dostępność i problem z podpięciem elektryki. M30B35 mam > opanowane, a poza tym właśnie dlatego rozważam zakup auta w złym stanie, żeby nie mieć > dylematów co do "skundlenia" itd. Poza tym ten silnik ma cały koszyk zalet. lepiej kup e30 albo e34 z tym silnikiem. moim zdaniem bezsensu taka rzezba w g***e jesli to ma byc auto na codzien
-
Codename i kanpior do tablicy...
> no dobra tak zrobie w poniedzialek odbieram auto z wymiany kolektora i zobacze wtyczki sa pod kolektorem ( mniejwiecej w polowie dlugosci) trzeba miec zwinna reke
-
Codename i kanpior do tablicy...
> wiem ale walka czy walu wymienic??a nie chce vanosa wymieniac:( odepnij jeden z nich, zobacz czy jest roznica , pozniej odepnij drugi , zobacz czy jest roznica i wiesz w ktorym lezy problem
-
Codename i kanpior do tablicy...
> no dobra ale czym spowodowane vanos jest cichutki wogole nie halasuje takze o tyle dobrze no wlasnie sterowaniem ( czyli czujnikiem np) te dwa czujniki sa obok siebie z przodu silnika
-
Codename i kanpior do tablicy...
> blad 212 mechanises klemmen taki blad wyskakuje...z vanosa czujnik wałka?? nic mi to nie mowi ale tak jak kolega ci wyzej napisal ma to zwiazek ze sterowaniem zmiennymi fazami rozrzadu , dlatego masz fure taką zmuloną na niskich obrotach i pali ci tyle
-
ładne e36 do kupienia
> w sklepie udowodnij to sobie kupie jeszcze jedno
-
ładne e36 do kupienia
> za tyle to nowe kupie ciekawe gdzie
-
ładne e36 do kupienia
> te 328 to taki troche brzydal no straszny
-
ładne e36 do kupienia
> Jakby ktoś szukał czegoś ciekawego > Niestety silnik niesłuszny, ale samo auto wydaje się ok > Jakby ktoś był zainteresowany to... samochód polecany przez kolegę z AK, można łatwo dotrzeć do > sprzedającego > http://allegro.pl/show_item.php?item=2956876942 tu masz ladne i dodatkowo szybkie ale tanie nie jest http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=222865156&cd=634866957090000000
-
Co to za czesc w puszce z filtra powietrza??
> juz wiadomo termostat do czego termostat i pytanie co on robil w puszce filtra
-
Kto na slasku podepnie pod kompa??
> Bardzo prawdopodobne , tez to miałem u siebie. Przy ostrym depnięciu auto nie miało mocy, przy > delikatnym było w miarę ok. Po wymianie wróciło do normy ja mialem w 323 , 728 i teraz na silniku 2,8 mam tak samo wiec musze na kompa pojechac tak jak mowilem , standard wm52
-
omega
przyjemne autko , milo popatrzec a hillclimby to moje ulubione wyscigi
-
Kto na slasku podepnie pod kompa??
> Jak w temacie bo cos czuje ze muli mi moje 2,8 patrzac jak sie inne odpychaja... jak nie jedzie do 3 tysiecy obrotow i duzo pali to napewno padl czi czujnik walka rozrzadu. stadnard w m52
-
Wady zalety wycinania katalizatora e36 2,8...
> podobno wielkie spalanie i od dolu niby nie jedzie juz wogole...takie opinie slyszalem o kolektorze > z m50b25 glupoty slyszales sam wykres sie nieco przesowa wzgledem starego ale ogolnie same + a co do spalania to bzdura
-
Wady zalety wycinania katalizatora e36 2,8...
> Jako ze mam wydech z 2 katalizatorami to chce je wyciąć Co zyskam co stracę znawcy do tablicy stracisz 5-7 koni i 10-20nm zyskasz 100zl na skupie i pierdzacy dzwiek silnika ruszanie seryjnego wydechu w 2.8 nie ma najmniejszego sensu. co chcesz jeszcze sie dowiedziec? najtanszy i najbardziej efektywny sposob to montaz kolektora M50b25 ,daje ok 20koni w zaleznosci od stanu silnika
-
Z cyklu chwale sie "bezdasznik" dwa osiem...Dla Knapiora:D
> Koledzy koleżanki z Be Em Wu jako ze kupiłem i się nie chwaliłem to teraz to czynie:D Cabrio po > liftowa wersja 2,8 w pełnej elektryce dach nie cieknie w idealnym stanie,wszystko działa jedna > rzecz która musiałem zrobić to termostat,czarna nerke,zolte halo Kocham Ja > A tu poprzednicy 2.0 150km i Vr6 +Fajny kolor Montreal blue ? -fele mi sie nie podobaja +lampy tylne +2,8 -lewy przedni blotnik inny odcien ? -maska bez znaczka daj zdjecie wnetrza Niech sluży
-
[e90] 335d i DPF
> 6 sprzedac diesla i kupic benzyne tez mi sie tak zdaje :
-
BMW vs Jaguar
> Chciałbym się przesiąść na jakieś lepsze auto. Kocham dwie Marki BMW i Jaguara i powiem szczerze, > ze jestem teraz rozdarty totalnie. Z cieknącą ślinką patrzę na Jaguara XF ale i ogólnie auta > marki BMW mi się naprawdę bardzo podobają. Obie firmy mają swój prestiż choć BWM jest bardziej > autem dla mas ale ma też jak większość aut Jaguara swoje cuda z górnej półki. > Możecie mi podjąć wybór? Auto bym tak chciał zmienić gdzieś za pięć miesięcy wiec pośpiechu nie ma > ale im lepiej przemyślę decyzję tym prawdopodobnie wyjdę na tym lepiej. > Jaguar to auto z wyższych sfer. Nie przeznaczone dla byle kogo. Ale prestiż ma swoją cenę. Trudno > znaleźć autoryzowany serwis, aut jest w Polsce nie wiele z częściami pewnie też nie ma lekko. > BMW z kolei produkuje dużo więcej aut i ma zdecydowanie więcej modeli na koncie. Mi się > wydaje, że dzięki temu firma ta ma większe doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie > samochodów. Także nie bez znaczenia jest fakt, że serwis znajdę dużo szybciej niż serwis > Jaguara. > Wybór jest dla mnie trudny i od dłuższego już czasu nie umiem się się zdecydować na co w końcu > postawić. Mialem okazje pracowac przy kilku jaguarach i powiem szczerze ze ta angielska mysl techniczna to jest jakies nie kojarze dokladnie wszystkich modeli jaguara wiec nie bede sie wypowiadal. Natomiast jesli chodzi o Bmw to jestem jak najbardziej za glownie z powodu prowadzenia. nie mialem okazji jeszcze jezdzic lepiej prowadząca sie marką niz Bmw.A mialem okazje wieloma
-
[E90] 335d Problem z moca na niskich obrotach
> hej. > bylem na wyjezdzie teraz pare dni i pisalem z telefonu. dostep do neta byl ograniczony.. ogolnie > nie ma nic na zegarach a podpinac bede sie dzis.. > Wczoraj w nocy szukalem na roznych forum PL i nic konkretnego nie dowiedzialem sie.. Lecz po > poszukiwaniach na angielsko jezycznych okazalo sie ze to dosc popularny problem w 335d. > Sporo ludzi ma problem z ladowaniem malego turbo i wiekszosc przypadkow spowodowane jest takim > urzadeniem od malej turbiny > Objawy: > auto zamulone od dolnych obrotow do 2500-3000 i potem jedzie normalnie.... > Poczatkowo raz dziala a raz nie po jakims czasie umiera calkowicie.... > 35d maja takie zawory trzy.. z malej turbiny jest ten z przodu... > Wchodzac na czesci z BMW ( 11 65 7 802 592 ) widac ze niby ten zawor jest lacznie z rura.... > Koszt niby 350euro..... ale na forum wyczytalem ze 450funtow..... > Pytanie brzmi czy sa jakies opcje tanszej naprawy tego urzadzenia ?? > EDYTA: > Wlasnie tez doczytalem ze takie zachowanie moga powodowac urzadzenia spod numeru 1... lepsza > alternatywa bo tansza > Ciekawe co pokaze mi dzis komputer... kup pan diesla ogolnie im nowsze Bmw tym coraz slabiej z jakoscią,chyba bede sie trzymac Bemek z lat80-90...
-
Kilka fajnych fotek ze zlotu VOLVO !
> jakiś tekst Pikne wołowinki fajne autka a miesce zlotu przed muzeum volvo wiec miejscowka dobrze dobrana
-
Gorzkie zale
> Chcialem sie wyzalic. > Po trzeciej wymianie uszczelki pod klawiatura, bede zabieral sie za uszczelnienie podstawy filtra > oleju. Po drodze wymienialem odme. Czeka mnie robota na napędzie bo lekko wibruje mi przy > mocnym . Robie wszystko sam, nie ukrywam ze lubie grzebać i nie jest dla mnie to jakims > problemem. Jak mialem 320d to silnika i napedow praktycznie nie dotykalem. Jednak benzyna jest > delikatniejsza niestety im nowsze bmw tym slabiej z jakoscią
-
Witam Wszystkich posiadaczy BMW
> Z nieukrywaną zazdrością patrzę gdy moja bezszelestnie podjeżdża swoją e38 do domu. Wiem o czym mowisz
-
Moja szokująca historia czyli czym jeździłem
> Ponieważ zaczynam mylić Peugeota z Renault, zrobiłem sobie test pamięci przywołując wszystkie Fajny pomysl moze przy ktoryms z weekendow tez zrobie takie zestawienie pewnie bedzie nieco krotsze ale znajdzie sie kilka ciekawych autek
-
Szaleni włosi - czyli Fiaty do bicia rekordów prędkości
> Każdy fan motoryzacji wie, że Włosi mają bzika na punkcie sportów motorowych. W każdym ze sportów, > w którym się pojawili byli kolorowymi postaciami - czy to stwa Fiata jakby chciał ktoś kompendium . > http://forum.321auto.com/forum/m_--%3e+les+victoires+de+fiat+_1281184_2.html > I to by było na tyle szalone czasy, szaleni kierowcy ze tez nie urodzilem sie jakies 100 lat wczesniej
-
Witam Wszystkich posiadaczy BMW
> Witam Wszystkich > Byłem wczesniej na kąciku daewoo ale sprawiłem sobie juz jakis czas temu BMW E38 740IL wiec > postanowiłem sie pochwalic hehe > Numer podwozia WBAGJ8325Wxxxxxxx > Kod typu GJ83 > Typ 740IL (USA) > Typoszereg E E38 (2) Witam fajne autko -- plis, tnij cytaty