Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Taka sytuacja: wysłałem zapytania do sześciu dilerów różnych marek o sześć różnych samochodów - mają je nowe, wystawione na otomoto jako dostępne od ręki. - jeden nie ma tego auta i zaproponował mi inny egzemplarz (biały - nie chcę) - jeden podał nr telefonu (ten sam co w ogłoszeniu) i każe zadzwonić (gdybym chciał dzwonić to bym nie pisał przecież) - jeden odpisał sensownie, poprosił o NIP do oferty leasingu - czekam więc na rozwój wypadków (EDIT: przyszła oferta, całkiem przyzwoita ) - reszta nie odpowiedziała Ewidentnie nie spieszy im się ze sprzedażą.
  2. Warto też pojeździć po zakrętach.
  3. Wnętrze F-type też jest super. W ogóle, oni ostatnio poprawili wnętrza w całej gamie i teraz jest IMO lepiej niż u konkurencji.
  4. Teraz jest ten moment, w którym powinieneś sobie wyobrazić jak może w przyszłości wyglądać kontakt z serwisem i wybrać samochód innej marki.
  5. Nowy F-pace też wewnątrz wymiata, jest ogromny postęp. Chociaż mi się bardziej podoba oświetlenie ambientowe w moim - mogli to tak zostawić zamiast zmieniać.
  6. Właśnie. Najlepiej wydane 10 dolarów.
  7. Sprzedawca wie, mają to na szkoleniach.
  8. Ale po co udowadniać coś sprzedawcy, którego nawet nie znasz? Nie lepiej założyć na rękę Breitlinga i mieć dobrą obsługę od początku?
  9. Dostałem właśnie zaproszenie na prezentację F-type'a. Muszę się tylko zorientować czy będą przekąski, bo jak nie to nie idę.
  10. Może nie wyglądałeś jak panicz lecz jak konsjerż panicza? Tu kolega z forum (chyba @chojny) podjechał Range Roverem kupić BMW. Od razu obsługa była odpowiednia.
  11. Dacia Duster
  12. Ryb odpowiedział twinsen na temat - Motokącik
    U mnie mój był jednym z trzech w klasie, którzy zdali za pierwszym podejściem. Ale pytania idiotyczne, kazałem mu się nauczyć na pamięć i zapomnieć zaraz po.
  13. Ryb odpowiedział twinsen na temat - Motokącik
    Mój syn zdawał na kartę rowerową. Oprócz idiotycznych pytań (np. rowerem wg prawa okazuje się być tylko pojazd wyposażony w hamulec szczękowy, inne nie) na teorii, była też część praktyczna w miasteczku ruchu drogowego. Musieli przejechać trasę wytyczoną przez Policjantkę, której nie dało się legalnie przejechać (trzeba było skręcić z drogi w ciąg pieszy na przejściu dla tychże pieszych) a na tych, którzy próbowali przynajmniej później jechać prawidłowo krzyczała że źle. Na końcu wszyscy zdali. Dzieci wyniosły z tego cenną naukę, że Policja ma to w dupie, prawo o ruchu drogowym nie obowiązuje a egzamin to farsa. Bardzo cenna lekcja dla 11-latków.
  14. Ryb odpowiedział twinsen na temat - Motokącik
    Ja podobno już od 2016-go jestem w Czechach.
  15. - AWD (najlepiej jakiś bardziej zaawansowany od Haldexa) - Automat (byle nie CVT) - Automatyczna klimatyzacja - Tempomat (nie musi być adaptacyjny ale miło żeby był) - Trzymanie pasa ruchu i hamowanie przed przeszkodą (bardzo ważne!) - Dobre światła - Dobre audio - Nawigacja, która widzi korki - Wygodne fotele (najlepiej regulowane elektrycznie) - Przyzwoite osiągi - Przyzwoity zasięg - Dobre prowadzenie - Komfort jazdy (wyciszenie, jakość resorowania itp.) - Przyzwoita ilość miejsca wewnątrz - Kamera cofania - Ładna kierownica - Ładne oświetlenie (na zewnątrz, wewnątrz, ambientowe itp.) - Może też być fajnej marki, ale nie musi - Materiały wewnątrz - Fajny wygląd - To "coś" (może zastąpić dowolną pozycję z listy wyżej lub nawet kilka)
  16. Też mi się tak zdarza, choć bardzo rzadko. Ale tylko w trybie normalnym. Uroki Euro 6. Trzeba używać łopatek.
  17. Być może, ale nie w moim. Może z daleka Ci się logo pomyliło z Fiatem?
  18. Sama Toyota nazywa to eCVT więc to chyba jednak CVT. Różni się od innych CVT brakiem pasa i stożków napędowych ale idea CVT* jest zachowana. * Czyli żeby wyć wniebogłosy i nie jechać.
  19. Wybierz tryb sport albo użyj łopatek.
  20. Faktycznie, pomyliło mi się z BMW. Ale tak czy siak, to są skrzynie z innej półki niż to co w autach popularnych - stąd zupełnie inne wrażenia.
  21. Bo w GLC i w Alfie masz automaty ZF. Zupełnie inna liga niż tamte.
  22. Przesiadam się dość często między manualem a automatem. Tak, uważam że manual jest bez sensu i nie, nie mam problemu z przestawieniem się.
  23. Uznałem, że niespieszenie się z zakupem i opisywanie nader ciekawych perypetii okołozakupowych jest formą zaawansowanego trollingu i wpisałem się w tę formułę. Nie chciałem odbierać Ci jednak głównej roli w tym kabarecie, zadowolę się drugoplanową. Jeśli poczułeś się zagrożony to przepraszam.
  24. Ale nawet jeśli miałoby to być prostowanie wgniotek, polerka rys czy wymiana jakichś połamanych plastików to IMO rozluźnienie kryteriów i przeznaczenie 3-5k na późniejsze poprawki sprawiłoby, że nasz kolega już dawno jeździłby swoim wymarzonym autem zamiast przeklikiwać się przez dziesiątki ogłoszeń w poszukiwaniu prawdziwej perełki, która potem może okazać się odmalowanym przez handlarza złomem z silnikiem zalanym motodoktorem.
  25. A poważnie - co szkodzi kupić auto w stanie "zadowalającym" i samemu doprowadzić do stanu jaki nam odpowiada? Zrobienie jakiegoś detailingu to przecież nie są ogromne pieniądze.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.