Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    A dlaczego spółdzielnia miałaby je montować? Przecież to wspólna kasa jest. Nie widzę powodu dla którego wszyscy mieliby się składać na drogie słupki z których skorzystają nieliczni.
  2. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Wytrzyma. W instrukcji jest 75kg nośności.
  3. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    One są już z uchwytami, uniwersalnymi na podniesiony reling. Bardzo fajny zestaw, bo wszystko już jest w komplecie, wybiera się tylko długość.
  4. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    To nie jest do auta lecz na zabudowę z relingami, dlatego konfigurator jest bezużyteczny. Tak to ma mniej więcej wyglądać: Ale wyżej już kolega mi pomógł, wygląda na to że kit 9581 będzie pasował w sam raz.
  5. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Oooooo... Wielkie dzięki.
  6. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Do Songjonga kupiłem belki bez problemu. Tym razem jest trudniej.
  7. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Poszukam, w Katowicach powinny jakieś sklepy być. Liczyłem że ktoś poratuje jakimś katalogiem do samodzielnego rozkminienia problemu.
  8. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Nie. Zacząłem od Autokącika bo tak szybciej. Napiszę do Thule dopiero w ostateczności.
  9. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Musiałbym do sklepu podjechać i przymierzać. Sęk w tym, że już nie ma takich sklepów a nawet jeśli są to i tak nie mają towaru żeby sobie powybrzydzać. Zamawiać na Allegro nie chcę bo zakup ma być na fakturę a w takiej sytuacji może być problem ze zwrotem. Pozostaje mi ukradkiem mierzyć rozstaw relingów autom na parkingu w nadziei, że któryś będzie miał akurat 86cm.
  10. Ryb odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Ja bym dał do 50.
  11. Zna się ktoś na tym? Chcę kupić belki Thule Wingbar Edge (te co siedzą nisko pomiędzy relingami) do relingów samochodowych. Reling tradycyjny, rozstaw między relingami to 86cm. Problem w tym, że wszystkie konfiguratory dobierają belki do auta a ja tego nie będę montował na żadnym aucie, które jest dostępne w konfiguratorze. Z kolei konfiguratora/katalogu, który pozwoli po prostu dobrać długość belki oraz rodzaj uchwytu nie znalazłem. Te ich oznaczenia kodowe też nic nie znaczą dla normalnego człowieka. Potrafi ktoś pomóc? Zdjęcie poglądowe o co chodzi. Między relingami jest 86cm. Może jest jakieś auto, co ma akurat 86cm między relingami? Tylko jakie?
  12. Ryb odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Ten 2.0 TSI jest wyjątkowo IMO udany, więc będzie wygrywał porównania z kiepskim dieslem. Nie wszyscy jednak mają tak udane benzynowe silniki i nie wszystkie diesle są kiepskie, więc te porównania mogą różnie wyglądać.
  13. Posprawdzam kiedyś dokładniej z ciekawości.
  14. No, moje jeżdżą na auto. Ale mam wrażenie, że te z tyłu czasem się palą a czasem nie. Chyba w zależności od tego jak intensywne jest światło słoneczne, bo przy pochmurnej pogodzie są zwykle zapalone a w słońcu chyba nie. Ale 100% pewności nie mam bo nie oglądam swojego auta z tyłu w czasie jazdy. Parę razy jechałem za autem żony i tak mi się w oczy to rzuciło.
  15. To jest ciekawe, bo moje auta sobie czasem zapalają tylne przy dziennych z przodu gdy uznają, że jest im to do czegoś potrzebne. Z tego co wiem BMW i Audi też tak potrafią.
  16. W PL mamy za to kumulację.
  17. Ryb odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Daje. Tylko w jakimś drogim pakiecie.
  18. Ryb odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Trudny wybór. Wygląda na to, że musisz się przejechać jeszcze BMW X3.
  19. Ryb odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    A który fajniej jeździ? Bo jeszcze do niedawna postawiłbym na diesla mimo mniejszej mocy ale po doświadczeniach z silnikami TDI vs. TSI zmienił mi się pogląd i brałbym benzynę. 5 lat i 100kkm to nie jest długa eksploatacja. Dokup rozszerzoną gwarancję (jeśli nie ma fabrycznej) i z głowy.
  20. Z tego co ja zrozumiałem te wynajmy to tak naprawdę leasingi i w koszty idzie 50%. Ale ja się nie znam na księgowości. Patrząc na kwoty moich podatków to te wynajmy jakoś szału u mnie nie robią. I dodatkowo jest czapka na 150k, więc to co powyżej to idzie w gwizdek.
  21. Tak i nie. Przy JDG wrzucasz 50% więc szału nie ma. Przy aucie wartym 150k w trzyletnim wynajmie poduszka to około 200-300zł miesięcznie. To kwota dająca możliwość zrobienia jakiegoś upgrade'u i cieszenia się autem wyższej klasy ale nie decydująca o tym czy w ogóle brać auto. Byłoby bez tego po prostu trochę gorzej wyposażone.
  22. Jak tak dalej pójdzie to może się okazać, że w wynajmach w których nie miałem zamiaru aut wykupić nagle opcja wykupu stanie się atrakcyjna. Ten kraj oszalał - chyba już możemy uznać, że nasza "dobra zmiana" doprowadziła do galopującej inflacji i czeka nas los Zimbabwe?
  23. Bo sensowne oferty wynajmu są adresowane głównie do firm. Pytanie powstaje natomiast, czy auta wzięte w wynajem przez JDG można uznać bardziej za "prywatne", czy "za firmową $$$". Moim zdaniem bardziej za prywatne, bo zwykle służą one również do prywatnego użytku.
  24. Takie rzeczy tylko na AK. Zamiast nowej E-klasy jest 10-cio letnia Corsa. Grunt jednak, że user zadowolony.
  25. Z dieslem byłaby za 300. W końcu coś, co nadaje się do normalnego użytkowania musi kosztować więcej.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.