Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Wiem, po prostu oglądałem tego EQC a on ma 400KM więc chciałem porównać jabłka do jabłek i stąd ten AMG. Mi by ca. 250KM w elektryku wystarczyło. Jeżdżę z tempomatem ustawionym na 130 więc specjalnie trudnych warunków bym takiemu EV nie narzucał. A tu się zgadzam. Próbował się ze mną ścigać jakiś nowy Leaf i byłem zaskoczony jak to dobrze się zbiera, zwłaszcza przy niższych prędkościach.
  2. Biorąc pod uwagę niewielkie przebiegi elektryk teoretycznie mógłby się sprawdzić u mojej żony. Niestety tylko teoretycznie, bo i ona raz na jakiś czas musi zrobić trasę poza możliwościami elektryka. Ja tu w ogóle nie rozpatruję kosztów bo IMO zakup takiego np. Mercedesa EQC to ok. 350kPLN. Alternatywą może być GLC AMG w jakoś tam zbliżonej cenie. Więc kupno kompaktowego SUVa z silnikiem o dużej mocy za takie pieniądze trudno w ogóle próbować uzasadniać ekonomicznie a koszty eksploatacji muszą zejść na drugi plan.
  3. Nie robię tego dziennie tylko raz na jakiś czas. Np. w lipcu zrobiłem ok. 4kkm na trasach Katowice-Toruń-Warszawa-Gdańsk. Było to zaledwie kilka wyjazdów ale każdy wymagał dojechania na miejsce i powrotu tego samego dnia. Elektrykiem nie byłoby to możliwe.
  4. Jeśli tak się zdarzy to bardzo chętnie, bo jedyne co mnie powstrzymuje to bezużyteczność takich pojazdów przy obecnym systemie uzupełniania energii.
  5. Przepraszam, że zawodzę oczekiwania ale jestem zbyt zajęty liczeniem kolejnych hucznie otwieranych w naszym kraju stacji ładowania sieci Ionity.
  6. Pewnie i tak nie kupi ale przynajmniej bardzo dokładny przegląd zrobi i znajdzie wszystko co jest do zrobienia. ASO za takie coś słono kasuje.
  7. Mam białe i czarne. Czarne o wiele trudniej utrzymać w czystości ale z białym też szału nie ma. Najlepsze są srebrne lub w kolorze brudu.
  8. Dlaczego? Trzeba tylko dobrze dobrać kryteria. Np. tankuj tylko po 15 litrów i tylko na stacjach, które mają literę "W" w nazwie a podróż będzie równie wielką przygodą.
  9. Nie.
  10. Może się też okazać że pod tak małe felgi nie wejdą hamulce mocniejszej wersji silnikowej.
  11. Kup Superba, będziesz zadowolony. Odpowiedź miałeś już w temacie wątku, niepotrzebne te 7 stron dyskusji o niczym.
  12. Nie jest łatwo obnosić się z pogardą dla trendów, dyskredytując wszystkie istotne cechy samochodów i jednocześnie wybierać auto pod kątem właśnie tych cech.
  13. Ale problemy to właśnie Ty masz przecież i się tu nimi dzielisz. Reszta też się właściwie zgadza.
  14. Da się. Nazywają je wynajmem długoterminowym ale na papierze to po prostu leasing z dużym wykupem.
  15. Ech, znowu mieszasz dwie sprawy. Jeśli możesz wyprowadzić auto z firmy to kwota wykupu nie ma przecież żadnego znaczenia. Jeśli nie możesz to wykup za kwotę zbliżoną do wartości rynkowej auta (jak sugerowałeś w poście na który odpowiedziałem) i tak nic Ci nie da, więc nie ma sensu wtedy w ogóle wykupywać.
  16. Wątek udowadnia, że i tak lepsze to niż gadanie z Tobą.
  17. Tylko po co go wtedy wykupywać?
  18. No, za świecidełka i aksamitną kierownicę trzeba tyle dopłacić, nie wiedziałeś? Bo to, że między tymi autami są jednak inne, dramatyczne różnice to koledze umknęło w ferworze udowadniania jak to mu jednocześnie na czymś zależy i nie zależy.
  19. Od początku podejrzewałem, że nie wiesz czy Ci się podoba czy nie podoba.
  20. Ach, nie sądziłem że sformułowanie "świeżej to może od Poloneza wygląda" to w rzeczywistości taki ukryty komplement. Kup więc Dacię skoro Ci się podoba, będziesz zadowolony.
  21. Ale cóż Ci się w tej nowej Dacii mogło nie podobać? Niemodne wnętrze? Za mało świecidełek? Niewystarczająco aksamitna kierownica?
  22. Masz kanał na YT, zrobisz sobie miliony klikaczy. Akurat Tobie w ten sposób dobrze życzę. A jak padnie coś grubszego to i tak oprze się o centralę. A tam pracują ludzie co wzywają Policję - to już wiemy przecież.
  23. Właśnie dlatego będzie zabawa. Gdybyś nie miał to byś sobie poszedł do pierwszego lepszego mechanika, któremu zależy na kliencie. Ale że masz gwarancję, to na pewno będziesz chciał z niej skorzystać. I finalnie dojdzie do sytuacji, w której arogancki szef serwisu wezwie Policję a Ty będziesz kręcił filmy na Youtube. Już się nie mogę doczekać.
  24. Jak już się zepsuje to dopiero będzie zabawa. Cierpliwości...
  25. Ryb odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Martwiłem się, że się rozstrzygnie prędzej ale na szczęście mamy szansę na emocjonujący finisz.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.