Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Gdybym ja kupił to ubiliby właśnie kombi a zaraz potem całą markę VW.
  2. Znikną też Arteony. Chyba czytają AK i dzięki temu zauważyli, że auta mają wadę w postaci drzwi bez ramek szyb.
  3. Żeby Haldex pokonał Subaru...
  4. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Przede wszystkim, to tam brakuje dwóch cylindrów!
  5. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Plus jest taki, że podobno więcej niż 15 nie spali.
  6. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Może kontrolka zepsuta?
  7. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    A jeśli one prawie wszystkie są zepsute? Nie można wykluczyć, to przecież Fiat.
  8. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Idź z reklamacją. Będzie fajny wątek na temat obsługi w ASO i stosunku firmy do klienta z usterką na gwarancji.
  9. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Dawaj! Ile było więc?
  10. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    I co? Uparł się mało spalić więc jeszcze jedzie...
  11. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    @bergerac, trasa Bielsko-Biała - Katowice. Dwulitrowa benzyna 200KM w aucie o zbliżonych gabarytach ale cięższym niż Stelvio (1800kg).
  12. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Mowa o jeździe w trasie bez szaleństw, nie o staniu w warszawskich korkach.
  13. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    To wszystko bardzo ładny wykład z teorii ale na końcu ten Tarraco TSI się nadal zbytnio od tej Alfy nie różni.
  14. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Można się też po prostu pogodzić z faktem, że piękność z plakatu tak naprawdę przy bliższym poznaniu okazuje się kłótliwą, pełną wad nałogową pijaczką. Jest to jakieś rozczarowanie, ale przecież nadal jest piękna. Co kto lubi...
  15. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Po pierwsze Seat 190KM ma 4x4 seryjnie. Po drugie Alfa o której mówimy ma 200KM, więc tylko o 10 więcej. Po trzecie to mi przy 130km/h na autostradzie ten Seat bez trudu schodził poniżej 8. No i po czwarte, ta Alfa jest mniejsza, lżejsza i bardziej aerodynamiczna.
  16. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Tak, żeby bezpośrednio porównywać to owszem. Różnica rzędu 1-2l może być związana ze stylem jazdy. Ale nie 3-4l, to już jednak trudno zwalić na okoliczności.
  17. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Ale... Są ludzie posiadający porównywalne auta. Ja mam dwulitrową benzynę tej samej mocy w podobnym SUVie, miałem na weekend Seata Tarraco 2.0TSI 190KM i żaden z tych samochodów nie przekroczył nigdy 10l/100km. Tarraco to nawet trzymał się w okolicach 8-9 - bardzo oszczędne są te jednostki TSI.
  18. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Dokładnie. Tej wersji 280KM to by można wybaczyć. Ale 200KM powinna się IMO mieścić w 10l/100km. Weźmy pod uwagę, że jak na SUVa to ona jest bardzo lekka i aerodynamiczna.
  19. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Tyle że ten mój to robi tak po prostu. Na autostradzie przy 130km/h jest ok. 6.5l/100km. Nawet pierwszy Outlander w tedeiku od VW mi tak mało nie palił.
  20. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    120 autostradą to nawet Fred chyba nie jeździ.
  21. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Wciśnij gaz i wtedy dopiero kliknij resume. Wiele samochodów "blokuje" wtedy rozpędzanie na poziomie takim jak był on wciśnięty. Można więc na resume rozpędzać się nawet z gazem w desce.
  22. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Ważne jest tu podkreślenie pojawiających się od czasu do czasu na kąciku opinii, że nie ma sensu kupować diesli bo różnice w spalaniu to 1l/100km. Dla porządku tylko dodam więc, że mój trochę większy, trochę cięższy i trochę mocniejszy SUV spalił wczoraj na wycieczce w okolice Tatr średnio 6.5l/100km. Ale żeby nie było - autem mojej żony, porównywalnym z tą Alfą (benzyna tej samej mocy) bez problemu zszedłbym do 8l. Alfa za dużo pali i kropka.
  23. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Nie wiem jak to działa ale Outlander nie miał problemu z zamknięciem w środku drugiego kluczyka gdy pierwszy miałem przy sobie.
  24. Ryb odpowiedział -mimx- na temat - Forum EV
    W to nie wierzę, biorąc pod uwagę cenę auta i koszt takiej lawety. Z tym się zgadzam. Oczywiście, robi się takie rzeczy dla zabawy. Tylko że to są zajęcia ekstremalne i nikt nie próbuje tego kajaka porównywać z samolotem a roweru z samochodem. Na razie przyszłość wygląda tak, że zamieniamy samoloty na kajaki (i to chyba nawet dosłownie, w świetle ostatnich wydarzeń).

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.