Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział -mimx- na temat - Forum EV
    Ja doskonale rozumiem, że taką zabawkę można chcieć i kupić. Ale nie rozumiem dlaczego przemieszczanie jej z miejsca na miejsce nie odbywa się na lawecie. Równie dobrze można kupić w Warszawie rower i jechać na nim do domu do Wrocławia.
  2. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    IMO auta popularne mogą trzymać ceny bo popyt duży, a COVID spowodował że sporo ludzi spojrzy w stronę segmentów korzystnych cenowo. Za to na premiumy nadal okazji nie brakuje.
  3. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Dostaję co jakiś czas oferty od pewnego brokera (subskrybuję bo a nuż coś ciekawego się trafi). O ile na początku 2020 był wyraźny wzrost cen (oczywiście nadal zdarzały się świetne okazje ale globalnie jednak poszło w górę) to teraz z łatwością wybrałbym przynajmniej kilka ofert, które uważam za atrakcyjne i które uznałbym za takie również w roku 2019-tym. Oczywiście jest haczyk, bo to są oferty z finansowaniem, którego koszty spadły z uwagi na obniżki stóp.
  4. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Eeee... Ja myślę, że to akurat najskuteczniej zrobi sam koncern FCA.
  5. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Tu nie o to chodzi. Im droższe auto tym bardziej masz prawo oczekiwać, że będzie robiło to, co w katalogu obiecali. Gdyby napisali że pali 11 to pewnie @bergerac nawet by nie mrugnął. Ale że obiecali 7 a pali 11 to można założyć, że albo zepsuty albo nakłamali. W obu przypadkach nieładnie.
  6. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Pięknie. Ale moja wypowiedź dotyczyła Ionity, nie tytułu wątku. Co nietrudno było w tej wypowiedzi zauważyć, bo: - odpowiadałem na post dot. Ionity - wkleiłem Twój obrazek dot. Ionity - porównałem dane z różnych okresów dot. Ionity ...i żadna z tych rzeczy nie pozwoliła Ci się zorientować, że piszę o Ionity właśnie. Z tego właśnie powodu najbardziej lubię czytać ten kącik.
  7. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    I dlatego właśnie tu zaglądam. Bo Wy jesteście tak uroczo zabawni... Dwa lata regularnego śledzenia rozwoju Ionity a teraz nagle zgodnie będziecie twierdzić, że wątek jest o czym innym. Oczywiście teraz umknęło Wam, że ja tu się odnoszę wyłącznie do Ionity właśnie, nie do traktorów ani Orlenu. Ubaw po pachy.
  8. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Uwaga, podpowiedź: o czym jest ten konkretny wątek? O całej infrastrukturze czy o Ionity? Prowadzisz go od dwóch lat, to powinieneś wiedzieć o czym rozmawiamy. Tak samo zrobią 12 w Polsce jak zrobili 400 w roku 2020-tym.
  9. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Masz rację, to strata czasu. On i tak będzie udawał że nie widzi postów wyżej i się nie odniesie.
  10. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Zaskoczeniem byłoby gdybyś nie zignorował wklejonego przeze mnie wyżej zdjęcia pochodzącego z TWOJEGO WŁASNEGO posta sprzed roku, które pokazuje oczekiwane przez Ciebie LICZBY. Ale zdążyłem się już przyzwyczaić, że gdy rzeczowa wymiana argumentów nie jest dla Ciebie wygodna zachowujesz się właśnie tak jak teraz. Dla ułatwienia powtórzę (choć nadal na jakąkolwiek merytorykę nie liczę): wg Twoich własnych danych w ciągu roku powstało 130 ładowarek, w czym jedna w Polsce (jeszcze powstaje ale niech będzie). Stąd mój wniosek, że brakujące 120 do obiecanych 400 (na rok 2020!) będzie powstawało jeszcze rok. Na 280 ładowarek powstaje też jedna(!) w Polsce. I stąd wniosek, że wśród tych kolejnych 120 w najlepszym wypadku w Polsce będzie jeszcze jedna (choć bardziej prawdopodobne jest zero). To są liczby dotyczące tempa powstawania infrastruktury których żądałeś i które udaje Ci się ignorować.
  11. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Ale masz przecież wszystko wyżej. Coś jest niejasne?
  12. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Dlatego, żeby dostarczyć merytorycznego argumentu o tempie powstawania infrastruktury, w opozycji do myślenia życzeniowego, które się w zestawieniu z faktami niestety nie broni.
  13. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Mam lepszy pomysł: wróćmy do tematu sprzed roku. Oto stan z października 2019: Wygląda na to, że powstaje 130 ładowarek rocznie, z czego w Polsce jedna na 280. Obstawiam zatem, że planowane 400 zostanie osiągnięte właśnie mniej więcej za rok, a w Polsce będą co najwyżej dwie sztuki.
  14. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Wybrana tak, żeby dało się z Niemiec na Litwę przejechać. Więcej ładowarek nie będzie już potrzebne.
  15. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Używam S&S więc sprawdzimy. Nie wiem tylko czy będę miarodajny bo ja jednak niezbyt dużo jeżdżę po mieście, gdzie S&S mógłby działać częściej.
  16. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Doprecyzujmy: odda to z nawiązką kolejny właściciel auta.
  17. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Ej, nie ma co narzekać. Mogła się jeszcze zepsuć.
  18. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    U mnie w SUVie o dość zbliżonych gabarytach i mocy średnia z 20kkm to 6,7. Ale... W e-Pace żony (benzyna), też o zbliżonych gabarytach i identycznej mocy średnia to 9.5. A ona sporo jeździ po mieście. Więc Alfa pije trochę za dużo.
  19. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Gwoli sprawiedliwości napiszmy, że VW Passat to też złom, bo od nowości ma przekrzywioną kierownicę a ASO próbuje zrobić z użytkownika idiotę.
  20. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    A jak pisałem, że w aucie pokazowym Jeepa palił się check engine to na mnie tu psioczyli, że się czepiam bo każdemu może się zdarzyć. Owszem, ale innym się nie zdarza.
  21. Ryb odpowiedział format na temat - VW, Audi, Škoda, Cupra
    Teraz powinieneś zatrudnić się w UPC i wygrasz życie. Inaczej od żarcia z KFC dostaniesz miażdżycy.
  22. Ryb odpowiedział luccass na temat - Motokącik
    W Internecie. Do dostawy podaję adres gumiarzy.
  23. W wątku obok jest kolega, który powie Ci co w tych samochodach zostało zrobione źle.
  24. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Właśnie. Tylko nie pamiętałem jak ona się tam dokładnie nazywa. Cenowo oczywiście jest przepaść ale mi chodziło o charakter samochodu. Zgadzam się, że stały się trochę bardziej komfortowe być może celując w klientów Mercedesa.
  25. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Bo porównujesz jabłka do śliwek. Arteon to "sportowy" Passat a seria 5 to odpowiednik zwykłego. Porównaj z serią 6 GT.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.