Zawartość dodana przez Ryb
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Gdybym ja kupił to ubiliby właśnie kombi a zaraz potem całą markę VW.
-
PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW
Znikną też Arteony. Chyba czytają AK i dzięki temu zauważyli, że auta mają wadę w postaci drzwi bez ramek szyb.
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
Żeby Haldex pokonał Subaru...
-
Alfa Romeo Stelvio
Przede wszystkim, to tam brakuje dwóch cylindrów!
-
Alfa Romeo Stelvio
Plus jest taki, że podobno więcej niż 15 nie spali.
-
Alfa Romeo Stelvio
Może kontrolka zepsuta?
-
Alfa Romeo Stelvio
A jeśli one prawie wszystkie są zepsute? Nie można wykluczyć, to przecież Fiat.
-
Alfa Romeo Stelvio
Idź z reklamacją. Będzie fajny wątek na temat obsługi w ASO i stosunku firmy do klienta z usterką na gwarancji.
-
Alfa Romeo Stelvio
Dawaj! Ile było więc?
-
Alfa Romeo Stelvio
I co? Uparł się mało spalić więc jeszcze jedzie...
-
Alfa Romeo Stelvio
@bergerac, trasa Bielsko-Biała - Katowice. Dwulitrowa benzyna 200KM w aucie o zbliżonych gabarytach ale cięższym niż Stelvio (1800kg).
-
Alfa Romeo Stelvio
Mowa o jeździe w trasie bez szaleństw, nie o staniu w warszawskich korkach.
-
Alfa Romeo Stelvio
To wszystko bardzo ładny wykład z teorii ale na końcu ten Tarraco TSI się nadal zbytnio od tej Alfy nie różni.
-
Alfa Romeo Stelvio
Można się też po prostu pogodzić z faktem, że piękność z plakatu tak naprawdę przy bliższym poznaniu okazuje się kłótliwą, pełną wad nałogową pijaczką. Jest to jakieś rozczarowanie, ale przecież nadal jest piękna. Co kto lubi...
-
Alfa Romeo Stelvio
Po pierwsze Seat 190KM ma 4x4 seryjnie. Po drugie Alfa o której mówimy ma 200KM, więc tylko o 10 więcej. Po trzecie to mi przy 130km/h na autostradzie ten Seat bez trudu schodził poniżej 8. No i po czwarte, ta Alfa jest mniejsza, lżejsza i bardziej aerodynamiczna.
-
Alfa Romeo Stelvio
Tak, żeby bezpośrednio porównywać to owszem. Różnica rzędu 1-2l może być związana ze stylem jazdy. Ale nie 3-4l, to już jednak trudno zwalić na okoliczności.
-
Alfa Romeo Stelvio
Ale... Są ludzie posiadający porównywalne auta. Ja mam dwulitrową benzynę tej samej mocy w podobnym SUVie, miałem na weekend Seata Tarraco 2.0TSI 190KM i żaden z tych samochodów nie przekroczył nigdy 10l/100km. Tarraco to nawet trzymał się w okolicach 8-9 - bardzo oszczędne są te jednostki TSI.
-
Alfa Romeo Stelvio
Dokładnie. Tej wersji 280KM to by można wybaczyć. Ale 200KM powinna się IMO mieścić w 10l/100km. Weźmy pod uwagę, że jak na SUVa to ona jest bardzo lekka i aerodynamiczna.
-
Alfa Romeo Stelvio
Tyle że ten mój to robi tak po prostu. Na autostradzie przy 130km/h jest ok. 6.5l/100km. Nawet pierwszy Outlander w tedeiku od VW mi tak mało nie palił.
-
Alfa Romeo Stelvio
120 autostradą to nawet Fred chyba nie jeździ.
-
Alfa Romeo Stelvio
Wciśnij gaz i wtedy dopiero kliknij resume. Wiele samochodów "blokuje" wtedy rozpędzanie na poziomie takim jak był on wciśnięty. Można więc na resume rozpędzać się nawet z gazem w desce.
-
Alfa Romeo Stelvio
Ważne jest tu podkreślenie pojawiających się od czasu do czasu na kąciku opinii, że nie ma sensu kupować diesli bo różnice w spalaniu to 1l/100km. Dla porządku tylko dodam więc, że mój trochę większy, trochę cięższy i trochę mocniejszy SUV spalił wczoraj na wycieczce w okolice Tatr średnio 6.5l/100km. Ale żeby nie było - autem mojej żony, porównywalnym z tą Alfą (benzyna tej samej mocy) bez problemu zszedłbym do 8l. Alfa za dużo pali i kropka.
-
Alfa Romeo Stelvio
Nie wiem jak to działa ale Outlander nie miał problemu z zamknięciem w środku drugiego kluczyka gdy pierwszy miałem przy sobie.
-
Mazda MX-30
W to nie wierzę, biorąc pod uwagę cenę auta i koszt takiej lawety. Z tym się zgadzam. Oczywiście, robi się takie rzeczy dla zabawy. Tylko że to są zajęcia ekstremalne i nikt nie próbuje tego kajaka porównywać z samolotem a roweru z samochodem. Na razie przyszłość wygląda tak, że zamieniamy samoloty na kajaki (i to chyba nawet dosłownie, w świetle ostatnich wydarzeń).
-
Mazda MX-30
Nie no spoko, tylko akcja jak w "Prostej historii" Lyncha.