Zawartość dodana przez Ryb
-
Alfa Romeo Stelvio
Bo porównujesz jabłka do śliwek. Arteon to "sportowy" Passat a seria 5 to odpowiednik zwykłego. Porównaj z serią 6 GT.
-
Mazda CX5 2.0
Mi się w takiej sytuacji zapala czerwona lampka. Żeby potem nie było z tego wiecznych problemów przy świątecznym stole jak Ci tanio super auto sprzedał a Ty nie jesteś wystarczająco wdzięczny, uwag teścia jak użytkujesz "jego" samochód i innych takich psujących krew dziwactw. Zastanów się dobrze jakie masz z teściami stosunki i czy na pewno warto sobie komplikować życie.
-
jak Mercedes Polska ignoruje i oszukuje klienta Mercedesa za 1.000.000 zl
Przede wszystkim korespondować a nie filmy kręcić.
-
jak Mercedes Polska ignoruje i oszukuje klienta Mercedesa za 1.000.000 zl
Ja twierdzę, że wskóra ale ja się nie znam.
-
Rabaty na premiumy
A ja jeżdżę na próbę i bardzo dobrze. Pozwoliło mi to odkryć cechy samochodów, których nie da się wyczytać z katalogu.
-
Rabaty na premiumy
Yin i Yang to równość i harmonia. Tymczasem on jest tylko dodatkiem do mnie bo pozwalam mu czasem zaistnieć. I przy tym zupełnie nieharmonijnym. PS. A może by usunąć nas obu? Ja bym się nie obraził.
-
Rabaty na premiumy
I bardzo dobrze. Olej dostęp do HP. Nie chcesz tego. PS. @Łukasz___F, jeden dostęp Ci noe starczy? PS2. Jakby co to możecie wymienić na mnie.
-
Rabaty na premiumy
To macie gust jak Fred i Keson.
-
Rabaty na premiumy
@Łukasz___F zgłaszam do moderatora, że z własnym klonem gadasz. Pewnie jeszcze się zaraz okaże, że kolor ten sam i dodatki... PS. Ale mogłeś klona nazwać chociaż @Wild Woman.
-
Rabaty na premiumy
Mój znosił. Ale mój jeździł dużo w trasy. Być może po mieście jest inaczej. Wiele zależy też od użytkownika, bo jeden omija dziury a inny w nie wpada.
-
Rabaty na premiumy
Statystyczny Janusz na JDG jeździ więcej niż statystyczny Janusz bez JDG. Statystyczny Janusz na JDG weźmie w leasing, będzie serwisował w ASO a po 4 latach przyjdzie po kolejny. Statystyczny Janusz bez JDG będzie jeździł 8 lat, od drugiego roku serwisując jednak poza ASO. Statystyczny Janusz z JDG kupując kolejne auto weźmie więcej dodatków, bo w racie leasingowej to tylko 100-200zł. Statystyczny Janusz bez JDG będzie godzinami myślał czy brać fabryczne dywaniki czy lepiej dokupić na Allegro.
-
Rabaty na premiumy
Proponowano mi coś takiego w pewnej niemieckiej marce (nie BMW), tyle że bez żadnego udostępniania "mojego" samochodu komukolwiek. I tak bym się nigdy na takie coś nie zgodził. Po prostu demo miało być tylko na papierze. Ewentualnie auto na jakiegoś dyrektora salonu i umowa użyczenia dla mnie.
-
Alfa Romeo Stelvio
Takie zupełnie przeciętne leasingi są oprocentowane rzędu 10-15%. Więc kupowanie auta po cenie z cennika w leasingu 100% raczej nie jest opłacalnym biznesem.
-
Alfa Romeo Stelvio
1. Na model, który Ty chcesz, a nie na ten, którego oni akurat chcą się pozbyć bo jest w beznadziejnej konfiguracji. 2. Z wpłatą i wykupem, który możesz sobie sam ustalić. Tutaj to im chodzi o zastrzyk gotówki, dlatego te 20% na start. 3. Stawiam dolary przeciw orzechom, że w tej ofercie możesz zapomnieć o rabatach. Generalnie, chcą zrobić dobrze sobie, nie Tobie.
-
Rabaty na premiumy
A co za różnica gdzie kupisz a gdzie serwisujesz? Ja żadnego z moich Mitsubishi nie kupiłem u najbliższego dilera (bo inni mieli lepsze oferty) ale serwisowałem właśnie tam. I tak na serwisie zarabiają więcej (przynajmniej w Mitsu, bo ceny serwisu mają mocno niepromocyjne).
-
Alfa Romeo Stelvio
100% to AKowicz dostaje rabatu!
-
Alfa Romeo Stelvio
Za golasa. I pod warunkiem że dodatkowo kupisz u nich ubezpieczenie. A w ogóle to oferta 20%, 35 rat i 1%, czyli taka se. IMO marnowanie papieru na którym to drukują.
-
Rabaty na premiumy
Wynegocjowałem duży rabat żeby pokazać, że potrafię. A następnie kupiłem za cenę z cennika żeby pokazać, że mnie stać.
-
Rabaty na premiumy
Mi wyszło, że cena komfortu związanego z brakiem martwienia się o eksploatację czy odsprzedaż auta nie jest aż tak wygórowana. Zwłaszcza w przypadku auta drogiego, niepopularnego, wymagającego w serwisie i zapewne trudnego do odsprzedaży.
-
Rabaty na premiumy
Tak. W obecnym abonamencie też tak mam, tylko wymiany auta rzadziej.
-
Rabaty na premiumy
No. Mi się podoba. Uczciwe.
-
Rabaty na premiumy
JLR ma nową opcję: płacisz abonament i co 6 miesięcy możesz wziąć inne auto. Podoba mi się to. Na razie nie ma w Polsce ale może i u nas to zaoferują.
-
Rabaty na premiumy
Ja obstawiam że Kie sobie zostawił i w związku z tym kupił X3 z jakimś większym silnikiem i M-pakietem.
-
Rabaty na premiumy
X3? X5? Czy wulgarne X6?
-
Rabaty na premiumy
Dla mnie już pierwszy stopień to o wiele za dużo. Kilkadziesiąt sekund i mam dość.