Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Bo porównujesz jabłka do śliwek. Arteon to "sportowy" Passat a seria 5 to odpowiednik zwykłego. Porównaj z serią 6 GT.
  2. Ryb odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Mi się w takiej sytuacji zapala czerwona lampka. Żeby potem nie było z tego wiecznych problemów przy świątecznym stole jak Ci tanio super auto sprzedał a Ty nie jesteś wystarczająco wdzięczny, uwag teścia jak użytkujesz "jego" samochód i innych takich psujących krew dziwactw. Zastanów się dobrze jakie masz z teściami stosunki i czy na pewno warto sobie komplikować życie.
  3. Przede wszystkim korespondować a nie filmy kręcić.
  4. Ja twierdzę, że wskóra ale ja się nie znam.
  5. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    A ja jeżdżę na próbę i bardzo dobrze. Pozwoliło mi to odkryć cechy samochodów, których nie da się wyczytać z katalogu.
  6. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Yin i Yang to równość i harmonia. Tymczasem on jest tylko dodatkiem do mnie bo pozwalam mu czasem zaistnieć. I przy tym zupełnie nieharmonijnym. PS. A może by usunąć nas obu? Ja bym się nie obraził.
  7. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    I bardzo dobrze. Olej dostęp do HP. Nie chcesz tego. PS. @Łukasz___F, jeden dostęp Ci noe starczy? PS2. Jakby co to możecie wymienić na mnie.
  8. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    To macie gust jak Fred i Keson.
  9. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    @Łukasz___F zgłaszam do moderatora, że z własnym klonem gadasz. Pewnie jeszcze się zaraz okaże, że kolor ten sam i dodatki... PS. Ale mogłeś klona nazwać chociaż @Wild Woman.
  10. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Mój znosił. Ale mój jeździł dużo w trasy. Być może po mieście jest inaczej. Wiele zależy też od użytkownika, bo jeden omija dziury a inny w nie wpada.
  11. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Statystyczny Janusz na JDG jeździ więcej niż statystyczny Janusz bez JDG. Statystyczny Janusz na JDG weźmie w leasing, będzie serwisował w ASO a po 4 latach przyjdzie po kolejny. Statystyczny Janusz bez JDG będzie jeździł 8 lat, od drugiego roku serwisując jednak poza ASO. Statystyczny Janusz z JDG kupując kolejne auto weźmie więcej dodatków, bo w racie leasingowej to tylko 100-200zł. Statystyczny Janusz bez JDG będzie godzinami myślał czy brać fabryczne dywaniki czy lepiej dokupić na Allegro.
  12. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Proponowano mi coś takiego w pewnej niemieckiej marce (nie BMW), tyle że bez żadnego udostępniania "mojego" samochodu komukolwiek. I tak bym się nigdy na takie coś nie zgodził. Po prostu demo miało być tylko na papierze. Ewentualnie auto na jakiegoś dyrektora salonu i umowa użyczenia dla mnie.
  13. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Takie zupełnie przeciętne leasingi są oprocentowane rzędu 10-15%. Więc kupowanie auta po cenie z cennika w leasingu 100% raczej nie jest opłacalnym biznesem.
  14. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    1. Na model, który Ty chcesz, a nie na ten, którego oni akurat chcą się pozbyć bo jest w beznadziejnej konfiguracji. 2. Z wpłatą i wykupem, który możesz sobie sam ustalić. Tutaj to im chodzi o zastrzyk gotówki, dlatego te 20% na start. 3. Stawiam dolary przeciw orzechom, że w tej ofercie możesz zapomnieć o rabatach. Generalnie, chcą zrobić dobrze sobie, nie Tobie.
  15. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    A co za różnica gdzie kupisz a gdzie serwisujesz? Ja żadnego z moich Mitsubishi nie kupiłem u najbliższego dilera (bo inni mieli lepsze oferty) ale serwisowałem właśnie tam. I tak na serwisie zarabiają więcej (przynajmniej w Mitsu, bo ceny serwisu mają mocno niepromocyjne).
  16. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    100% to AKowicz dostaje rabatu!
  17. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Za golasa. I pod warunkiem że dodatkowo kupisz u nich ubezpieczenie. A w ogóle to oferta 20%, 35 rat i 1%, czyli taka se. IMO marnowanie papieru na którym to drukują.
  18. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Wynegocjowałem duży rabat żeby pokazać, że potrafię. A następnie kupiłem za cenę z cennika żeby pokazać, że mnie stać.
  19. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Mi wyszło, że cena komfortu związanego z brakiem martwienia się o eksploatację czy odsprzedaż auta nie jest aż tak wygórowana. Zwłaszcza w przypadku auta drogiego, niepopularnego, wymagającego w serwisie i zapewne trudnego do odsprzedaży.
  20. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Tak. W obecnym abonamencie też tak mam, tylko wymiany auta rzadziej.
  21. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    No. Mi się podoba. Uczciwe.
  22. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    JLR ma nową opcję: płacisz abonament i co 6 miesięcy możesz wziąć inne auto. Podoba mi się to. Na razie nie ma w Polsce ale może i u nas to zaoferują.
  23. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ja obstawiam że Kie sobie zostawił i w związku z tym kupił X3 z jakimś większym silnikiem i M-pakietem.
  24. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    X3? X5? Czy wulgarne X6?
  25. Ryb odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Dla mnie już pierwszy stopień to o wiele za dużo. Kilkadziesiąt sekund i mam dość.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.