Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    U mnie też dało się niby wszystko konfigurować ale czerwone zaciski tylko w połączeniu z większymi hamulcami, bo w zwykłych ten zacisk jest mniejszy i brzydki - sam kolor tu nie pomoże.
  2. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Kolor ok. Ale zacisk powinien być czerwony albo błyszczący czarny. Albo zielony, jak tu: PS. Żałuję że u siebie nie wziąłem czerwonych zacisków. Fajnie to wygląda.
  3. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Eee, ja bym brał te wulgarne. Tylko może bez tych okropnych żółtych zacisków, bo rzeczywiście wygląda jak podstarzała prostytutka, nie modelka.
  4. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    No i z tym się zgadzam. Ale nie znalazłem demo Kodiaqa RS a bardzo byłem ciekaw jak to jeździ. Design też mi się podoba, mimo że wygląda jak modelka ze zbyt dużym tyłkiem. Włoszki często mają jednak takie tyłki, więc wszystko jest w porządku. Ja tylko napisałem, że jedyny przypadek widzianego przeze mnie auta zepsutego już w salonie dotyczył FCA. I problemem było tu nie tylko zepsucie ale podejście tegoż salonu do sprawy. Na co ileś już osób próbuje przekonać mnie że: - wcale tak nie było - to nic nie znaczy - nie chciało im się naprawić i to jest ok - volkswageny psują się bardziej - (wstaw dowolne) Przecież ja nikomu nie bronię tego auta kupić jeśli mu świecący check i leniwy serwis nie przeszkadza. Mi przeszkadza.
  5. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    I tak też pomyślałem. Nie chcę samochodu od leniwych sprzedawców i leniwego serwisu, bo kiedyś będę się z nimi musiał użerać. To, że pali się w nowym demo nie oznacza raczej, że mamy do czynienia z autem niezawodnym. To, że sprzedawcom i serwisowi to nie przeszkadza oznacza, że wcale nie chcą przekonać klienta że jest inaczej. No i się trzymam. Dzięki temu nie wiem co to są awarie, resety, poprawianie na własną rękę, niekompetentne serwisy etc. Jeśli nie próbował to tym gorzej chyba... Nie kupię auta od ludzi, którzy mają w kiblu brudno i trawnik nie skoszony. To są flejtuchy i nie mam zamiaru komuś takiemu pozwalać o moje auto dbać, bo skończy tak jak ten kibel i trawnik. Nie wiem jaki dźwięk z głośników robi ten V6. Ile Ty masz lat?
  6. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Jak długo będzie to ten sam serwis, ten sam salon i to samo podejście do klienta to chyba takie porównanie jest uprawnione?
  7. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    To też odpada bo w FCA zaprezentowali mi dramatycznie wręcz niekorzystne warunki.
  8. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Może chodzi o to, że ma opinię drogiego.
  9. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Problem polega na tym, że zamiast napisać, że Stelvio zajebiście jeździ (bo jeździ) i dlatego warto rozważyć wybaczenie jej wad to uparli się udawać że Alfa to wzór niezawodności a każdego kto sądzi inaczej należy odsądzić od czci i wiary.
  10. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Wg sprzedawcy ten silnik.ma wiele wspólnego z AR, nieudolny serwis jest ten sam bo obok stoją Alfy a olewanie usterek podejrzewam że nie jest w tym salonie radosnym pomysłem sprzedawcy bo różni przecież tym autem jeżdżą. Auto powinno trafić na serwis zamiast je klientom pokazywać, ten co na to pozwolił powinien się pożegnać z robotą. To tyle w temacie. Pozostałe wady (to trzeba zresetować żeby się nie świeciło, tamto popsikać żeby nie skrzypiało) wymienili już inni. Ja rozumiem relatywiatyczne podejście użytkowników tych aut ale świat tak nie musi wyglądać. BTW o wersjach QV i ich awariach w Internecie krążą już legendy.
  11. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Żeby nie było: Grand Cherokee jest IMO super i brałbym go pod uwagę mimo wszystkich wad, gdyby nie to, że go już nie ma. A ten Cherokee jeździł fajnie ale z listy spadł z uwagi na wady: - ciasny trochę - smutna ta deska rozdzielcza i ze słabych materiałów - ta nieszczęsna lampka - brak oświetlenia ambient (tak, wiem, jestem dzieckiem, ) - piękny dźwięk silnika to oszustwo, leci z głośników
  12. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Zapomniałem że Fiata należy tylko chwalić. Przepraszam, pomyliło mi się.
  13. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    I sprzedawca mówi: on tak ma, proszę się nie przejmować, my to olewamy? Poza tym w innych markach nie widziałem. Niech będzie więc że FCA ma pecha. A po co mi pechowe auto?
  14. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Auto demo to jest wizytówka firmy, która ma zachęcić klienta do zakupu. No i ta wizytówka była zepsuta, nie potrafili jej naprawić (przecież też była na gwarancji więc chyba mogli?), a klientowi powiedzieli, że ten typ tak ma i się nie przejmować. No to się pięknie zaprezentowali - ja nie chcę auta, które ma problem zaraz po wyjechaniu z salonu, serwis nie potrafi naprawić a salon twierdzi że to jest ok. Jaki by to nie był problem, poważny czy błahy (a kontrolka silnika zwykle wróży raczej problem upierdliwy).
  15. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Skoro WYSTAWOWEGO egzemplarza nie potrafili naprawić to co należy o tym myśleć? Że są kompetentni i profesjonalni a auta niezawodne? To jest właśnie wypowiedź przedszkolaka.
  16. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Być może dasz radę przekonać mnie, że tej lampki nie widziałem. Bo dilerowi się nie udało.
  17. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Przecież ja od zawsze kupuję brzydkie auta. PS. Na liście przez chwilę była też Skoda Kodiaq więc coś w tym jest.
  18. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    To źle, bo w instrukcji jest napisane że jak ta lampka się świeci to trzeba do serwisu. Auto należało do dilera więc raczej z dostępem do tegoż serwisu problemu nie było. Jednak albo nie potrafili tego naprawić albo uznali że on już fabrycznie jest zepsuty (raczej to drugie bo sprzedawca kazał to zignorować). To ja dziękuję za auto, które fabrycznie jest zepsute i mam to ignorować. To jest logika użytkowników FCA jak widać. Jeśli przeczytasz moją wypowiedź oraz jej kontekst to będziesz wiedział. Nie wiem, nie znam się. Skoro tak mówisz... Ja myślałem że ludzie marzą żeby auta się nie psuły. Zaklinanie rzeczywistości typu "a inni na pewno mają gorzej" to sposób na radzenie sobie z awaryjnością? Jak się kilka VW zepsuje to któryś Fiat się od tego naprawi? Wpadnij do Jeepa w Katowicach. Nawet możesz sobie tam takiego kupić.
  19. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Myślę że się nie zepsuł, ta kontrolka zapewne pali się po to, żeby sygnalizować że auto ma silnik. Co nawet ma sens, bo w Fiatach to jeszcze nie jest coś, co użytkownicy nazwaliby awarią. Twoja wypowiedź to zresztą udowadnia. A co mnie to obchodzi? Ja tylko napisałem że ma fajnie wykończone wnętrze. Wnętrza się chyba nie zabezpiecza przed korozją. Aha. I na każde 100 zepsutych VAGów jedna kontrolka w Fiatach gaśnie? Nie trzebs Rollsa. Na rynku jest wystarczająco dużo samochodów w których ta kontrolka się nie pali. Właściwie to chyba każde inne niż Fiat by się nadawało.
  20. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Nie mam pojęcia, nie jechałem tym. Miałem tylko okazję pomacać wnętrze i zrobiło na mnie wrażenie.
  21. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Nie o to chodzi. Problem w tym, że skrzynie działają tak dobrze, że nie ma powodu żeby chcieć.
  22. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Ceny na szczęście nie widziałem.
  23. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Jeśli to jest 8-biegowy ZF to jest klasa sama w sobie. Też taki mam.
  24. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    A znasz jakiekolwiek inne auto, które psuje się jeszcze w salonie w sposób znany od 20 lat, a producent wciąż sobie z tym nie poradził?
  25. Ryb odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Ja liczyłem że się przyda może chociaż w górach ale niestety teraz robią zbyt dobre oprogramowanie do skrzyń biegów. Wykrywają góry i same robią to, do czego Ty planowałeś użyć łopatek. Więc nadal to bez sensu.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.