Zawartość dodana przez Ryb
-
Rabaty na premiumy
Dla mnie takie Audi byłoby ok, ma to co najważniejsze. W premiumach trudno mieć wszystko bo ceny robią się absurdalne. Mój kosztował ponad 100k więcej a nadal mogłbym dorzucić dodatków za kolejne 100.
-
Rabaty na premiumy
Nie, ja myślałem że jak bierzesz navi to dostajesz w pakiecie też zegary z lepszym systemem MMI. Podobnie jest chyba w BMW. Ale jeśli są zwykłe zegary to też by mi nie przeszkadzało. W obecnych autach też wziąłem zwykłe.
-
Rabaty na premiumy
No to zwykłe są. Mi to i tak niepotrzebne. Moim zdaniem za tę cenę to nadal jest świetna oferta.
-
Rabaty na premiumy
Automat. Co do zegarów to nie wiem. Tam chyba wirtualne to standard z nawigacją?
-
Rabaty na premiumy
Wyposażenie Audi: • Rodzaj i kolor tapicerki: Tapicerka welurowa Mikado czarna, • Ogrzewanie foteli przednich, • Audi connect navigation & infotainment, • Audi sound system, • MMI navigation med MMI touch response, • MMI Navigation z panelem dotykowym MMI touch response, • Radio Medium Plus (Gen2), • Adaptacyjny tempomat z asystentem pasa ruchu, • Audi parking system plus (przód i tył), • Ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu plus, półautomatyczna, • Pakiet systemów wspomagających kierowcę w ruchu, • System rozpoznawania znaków drogowych, • Kanapa tylna z dzielonym i składanym oparciem, • Kierownica z podwójnymi ramionami, wielofunkcyjna, • Brak oznaczenia typu silnika, • Przygotowanie do montażu haka holowniczego, • Śruby zabezpieczające koła przed kradzieżą z systemem, • Układ zmywania reflektorów Do tego 245KM i quattro. Czego chcieć więcej?
-
Rabaty na premiumy
Wyposażenie na kolana może nie rzuca ale przyzwoite. Ceny i tak IMO dobre ale wiem, że tu są tacy którym nie dogodzisz.
-
Rabaty na premiumy
IMO najfajniejsze te Audi A6.
-
Rabaty na premiumy
To zależy co tam sobie wpisałeś. Każdy może być tak zadowolony jak sam chce.
-
Rabaty na premiumy
No to dopisz sobie tam jakieś ceny wyjściowe, oblicz w procentach ile chcesz i może wtedy będziesz zadowolony. Ja Ci nie dogodzę, musisz sam.
-
Rabaty na premiumy
Zmień sobie słowo "rabaty" na "dobre ceny". Albo jeśli uważasz że jest inaczej to na co innego - cokolwiek chcesz, żebyś był zadowolony.
-
Rabaty na premiumy
Nie wiem, nie porównywałem dokładnie z cenami katalogowymi. Po prostu te ceny wydały mi się fajne, bo auta są przyzwoicie wyposażone.
-
Rabaty na premiumy
Ktoś tu czekał aż COVID-19 zatrzęsie rynkiem samochodowym. No i proszę, dostałem ofertę: Volvo S90 T4 190KM za 162k brutto Volvo V90CC T4 190KM AWD za 226k brutto Volvo XC60 B5 264KM FWD za 167k brutto Audi A6 TFSI 245KM quattro za 173k brutto BMW 520d 190KM xDrive za 178k brutto BMW X5 25d 231KM xDrive mPakiet za 244k brutto Nieźle, rabaty godne kącikowicza.
-
Infrastruktura
Wygląda na to, że z każdym miesiącem w Polsce nie da się naładować auta coraz bardziej.
-
Oklejanie auta, zmiana koloru.
Zrób sticker bomb. I tanio i ładnie.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
W jednych markach może być identyczny a w innych nie musi. Zresztą tam jest sporo niuansów, więc te restrykcyjne przepisy homologujące reflektory są uzasadnione. Wiem, że są przeróbki nieszkodliwe oraz bardzo szkodliwe. Dlatego jednak że czasem trudno je na pierwszy rzut oka odróżnić a diagnostyka to u nas fikcja to dla bezpieczeństwa swojego i innych lepiej się trzymać przepisów.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Fakt - jeśli nie ma, to oczywiście nie. Tyle że diagnosta nie zawsze musi to wiedzieć.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Tylko że regulacja powinna następować po wprowadzeniu świateł w tryb serwisowy, a to już nie każdy potrafi zrobić.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Jeśli auta przed Tobą mają w miarę normalne światła tylne to działa perfekcyjnie. Jeśli jednak sam masz problem ze zorientowaniem się co tam właściwie świeci to system też nie daje rady.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Żarnik jest inny. D1R ma wbudowaną przesłonkę, której brak w D1S.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
A mi mrugali mimo prawidłowego ustawienia świateł. Bo auto miało dwa punkty świetlne na lampę zamiast jednego, do tego SUV ma światła wysoko i wystarczyło np. jakieś wzniesienie żeby ci z naprzeciwka dochodzili do wniosku, że jadę na długich.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Nijak. Taki np. Chevrolet Captiva miał fabrycznie samopoziomujące zawieszenie i spryskiwacze a ksenonów nie dało się wsadzić bo lampa niehomologowana. Oczywiście ludzie robili przeróbki i działało to doskonale ale nadal było nielegalne.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Zauważyłem nowe zjawisko. Jeśli przede mną jedzie auto z niesprawnymi tylnymi lampami (słabo świecą ,jedna nie świeci lub świeci słabiej niż druga lub kolor nie taki jak trzeba itp. - co akurat w naszym kraju nie jest wcale takie rzadkie) to system go prawidłowo nie rozpoznaje i wali w niego pełną mocą. Przyznam, że dzięki temu zauważam coś, na co wcześniej nie zwracałem uwagi - jak wiele aut ma niesprawne tylne oświetlenie.
-
Jak to jest z tymi retrofitami (LED zamiast H4/H7)
Ale palnik się różni bo tu siedzi D1R a w soczewkowych D1S. Poza tym to ma powyżej 2000lm więc jest spryskiwacz i samopoziomowanie. Tego nie masz w garażowych przeróbkach.
-
fotoradar Niemcy - pismo informacyjne, prośba o wskazanie kieującego
To trzeba grubo z tymi oponami przesadzić. Zakładałem opony numer większe i licznik wtedy zbliżył się dopiero do GPSu. Więc żeby dodać jeszcze kilka km/h to już trzeba gum co się ledwo mieszczą w nadkolach.
-
VW Golf 1.0 TSI. Po 2000km
Ja nie czekam tylko sam proszę o zaprezentowanie wnęki na koło zapasowe.