Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > Nie martwić się, wygasa z końcem polisy. Jedyne o co musisz się zamartwić to aby nowe OC było z > dniem wygaśnięcia poprzedniego. Musi być ciągłość. juz mam oplacone mimo ze to dopiero 24.07 ale wole miec wczesniej takie sprawy zalatwione
  2. > Jeżeli kupiłeś auto i korzystałeś z ubezpieczenia poprzedniego właściciela, to ta polisa wygasa > sama i nie trzeba jej wypowiadać. no wlasnie tak jest w tym przypadku, a jesli byly wlasciciel zglaszal sprzedaz w ubezpieczalnie to tez? Chociaz z drugiej strony nic mi nie przyslo zadne wyrownanie lub zmiana danych. Czyli co nie martwic sie zglaszaniem i samo sie wypowie?
  3. Jak to teraz z tymi ubezpieczeniami jest, trzeba wypowiadac z koncem umowy czy samo sie konczy?
  4. pytaj w cstoramie
  5. zobacz przy przegazowce czy weze do IC robia sie twardsze/lekko puchna
  6. owszem wygodny i jedzie sie jak osobowym ale usterkowosc masakryczna, niestety mam takiego w firmie
  7. Trzeba by obejrzeć jak wyglada
  8. > Jak szybko? W zaleznosci ile uzywasz. Bo jeden obrobi 100m drugi 10ha. No w kazdym razie nie polecam tego rozwiazania z linka
  9. > Co w nich się złego dzieje? Tam jest linka stalowa spleciona i talinka sie rozdupca
  10. Nic więcej nie trzeba dodawać
  11. Piterus_123 odpowiedział Mozo na temat - MotoSport
    Tez ogladalem mega zabawa wygral prezenter z top gear
  12. Ma skwierczec jak boczek na patelni
  13. w kilkuletniej pracy w serwisie nie spotkalem sie jeszcze z awaria polaczenia, ja bym bral
  14. > No tak dobrze to nie ma - zbiornik jest osadzony w obudowie i "oblany" pianką. Dostęp do jego > wnętrza mam jedynie po zdemontowaniu grzałki... To moze cynkspray?
  15. Moje motoryzacyjne marzenie ale w wersji ze wspolczesnym podwoziem. Jakas niemiecka firma tak przerabiala
  16. Jesli bez problemu da rade zdemontowac zbiornik do daj moze w proszek albo lepiej w ocynk.
  17. szczotka mosiezna na wiertarke i szczotkowac zgodnie z "wzorem"
  18. Astra 2 nudna ale solidna
  19. jak bys mial cala rure i chcial wygiac to latwizna w domowych warunkach
  20. > to może Vectra 2.2 no przeciez ma vectre
  21. 130 duzo drozej wychodzi, przy cenie katalogowej 880netto, gosc z dobremyjki ma tak niski zysk ze na waciki nawet nie zarabia ja niepamietam kiedy domowke sprzedalismy, caly czas profesjonalne ida
  22. > Sam nie miałem. > Miał za to mój kolega z pracy, co prawda było to z 5 lat temu i był to model 900 II generacji i > tyle ile naklął na ceny części i ich dostepność poza serwisem to mnie jako potencjalnego > nabywcę totalnie odrzuciło. no to kolega musial byc totalna sierota bo czesci bylo i jest pelno (duza czesc prosto od opla), sam mialem dwie 900NG jedna w 5d druga w cabrio i nawet z czesciami do cabrio nie bylo problemu
  23. Musisz odeslac do sprzedawcy. Ja Ci np na gwarancji nie przyjme bo mi nilfisk za to nie zaplaci
  24. > Albo Renówka Velsatis 2.0T Dobrze sie gazuje, dużo miejsca, tylko wymaga specyficznego gustu Bardzo duzo miejsca bardzo wygodny niestety automaty nie maja dobrej opinii i samochod trapia drobe elektryczne usterki ale mimo wszystko polecam. 2.0t lub 2.0dci na manualu. 3,5v6 tez fajny ale pali jak smok
  25. no nie wszystkie, 5 lat maja te z casto bo nilfisk ma z nimi taka umowe podpisana i serwis odbywa sie przez castorame, u mnie kupisz tylko z gwarancja na rok, bo taka mam z nimi mowe, zreszta to dosc mocno skomplikowane

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.