Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    > zdarza sie ze leja... jakie tam jest oznaczenie silnika? pochodnym od niego jest 2,5? z trafica?
  2. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    a jak wtryski?
  3. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    chce kupic dizla i tyle, mialem 3.0 v6 w EIII i wiem ile gazu potrafila lyknac, poza tym benzyn jak na lekarstwo. chcialem sie dowiedziec co jeszcze moze sie zepsuc w tym 2.2?
  4. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    eee tam... czesc eksploatacyjna cos jeszcze?
  5. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    A coz w takim razie jest zlego w tym dizlu? Nie powiecie zr jest gorszy od 3.0 w ktorym osuwaja sie tuleje
  6. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    > ech... taki stary a nie wie ze diesla z renault sie nie kupuje > Kup pan Bene i bedziesz pan zadowolony przeciez to dizel opla jest
  7. Powiedzcie prosze jak bardzo strzele sobie w kolano kupujac takiego w dzilu 2.2 i z manualna skrzynia. Podoba mi sie ten samochod i zdaje sobie sprawe ze beda z elektryka problemy ale moze jest cos wiecej o czym powinienem wiedziec. Mialem clio II mialem espace III teraz mam megane I i jakos nie nazekam na zbytnia usterkowosc renault.
  8. kiedys w benzynie co prawda jak na ognisko zapomnialem rozpalki to sciagnelem wezyk powrotny odpalilem samochod i po paru sekundach mialem pelna butelke
  9. slowo klucz - szalunkowa osobiscie mam na warsztacie stoly z czegos takiego
  10. oczywiscie jednotarczowka z odpowiednim padem i srodkiem, pod warunkiem ze cos tego lakieru zostalo, popytaj po firmach czyszczacych moze oferuja takie uslugi, inaczej nie ma sensu
  11. > Wątek o polerowaniu szyby jakiś tekst > Polecam wycieraczki Bosch Aerotwin. Takie kupuję. tez zawsze kupowalem, ale skuszony opiniami i cena kupilem motogumy, na poczatku troche halasowaly ale teraz sa naprawde super
  12. > Z tego co wiem to wszystkie Fiaty z czterema śrubami na koło mają rozstaw 98mm. bo grande to na plycie corsy jest
  13. Jesli otwor centrujacy jest idealny z piasta a lby sruby dobrze sie opieraja o te otwory to bym sie tym nie przejmowal
  14. W seicento na bank jest mocowanie fabryczne akumulatora. Wiec lepiej na przyszlosc by znajomy sie tym zajal
  15. sprawdz jakiej mocy jest pralka i suszarka to bedziesz wiedzial czy jest ok, sprawdz tez czy bezpiecznik jest ok, u mnie jak byl niesprawny to wywalalo przy mniejszym pradzie
  16. > Quote: > Oryginalny przebieg 97000. bo ten na budziku to nieorginalny jest i sprzedajacy wolal poinformowac
  17. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > Zależy jak jeździsz, od 7 na trasie jak jedziesz powoli i delikatnie., Górnej granicy nie ma. w miescie ile 12-13? tyle mogl bym zaakceptowac > Niewielka awaryjność. Znajomi mieli GS300 z 2001 roku i raczej nie mieli żadnych problemów. a jakosc wykonania wnetrza? > Natomiast ten silnik znany był z tego że lubiał się zatrzeć jak się nie zmieniało regularnie i > często oleju. bac sie tego? > Nie spodziewaj się za wiele od 14'sto letniego samochodu, nawet ze znaczkiem Lexus. To czy będzie > niezawodny zależy znacznie więcej od tego jak był eksploatowany i jakie wypadki miał w swoim > dość długim życiu niż od tego jaki znaczek ma na klapie. nie spodzewam sie ze bedzie zupelnie bez awaryjny ale poprostu nie chcial bym by sie wszystko sypalo, w moim mitsubishi nie zapsulo sie doslownie nic od momentu zakupu (2007r) jedynie wymienilem olej filtry swiece i jezdzi, aha puka chyba znow stabilizator (25kkm temu wymieniane gumy na orginaly i znow stuka )
  18. Piterus_123 dodał temat w Motokącik
    Witajcie, ile realnie moze palic taki lexus benzyny ewentualnie gazu? Jak jest z jakoscia/awaryjnoscia tego auta? Czy byly manualne skrzynie? Tam byl tylko jeden motor? Roczniki okolo 2000r.
  19. przy takich objawach u mnie w saabie 900ng okazal sie uwalony sterownik abs razem z pompa abs wymienilem (byl polaczony ) i byl spokoj
  20. jedz i zaklej to zeby dalej nie peklo, polecam u mnie poskutkowalo i ledwo bylo widac
  21. > Raczej nie. > Zresztą, przy tym budżecie to wiesz. jak nie, elektryka panie elektryka
  22. 518i 1.796 cm³ R4 83 kW (113 KM) przy 5.500 U/min 162 Nm przy 4.250 U/min 12,0s 192 km/h
  23. jak kazde tej klasy, chyba znasz inne auto klasy b ktore by nie palilo tyle przy 140, a w miescie bylo by oszczedne?
  24. chyba nie wiesz o czym mowisz, ja smigam nim co dzien i przy spokojnej jezdzie takie wyniki sa normalnoscia (silnik jest wyposazony w zmienne fazy wiec ponizej 4krpm jest oszczedny), zreszta byly takie tez w dizlu 1.5

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.