Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    pewnie jakby sie zgłebić w specyfikacje to czegoś nie ma sandero a czegoś clio ale Sandero Comfort TCe 100 LPG – od 53 900 zł to jest 9kpln różnicy a to imo juz sporo
  2. mokrii odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Umówmy się że nie ma sensu płacić za twarde plastiki i 1.0 pod maską 90tysiecy jak to jest w skodzie czy Seacie. łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
  3. mokrii odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Każde nowe Sandero ma LED A najbardziej wypasiony kosztuje mniej niż w połowie wypasione Clio łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
  4. mokrii odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Jak najbardziej LPG wciąż ma sens pod warunkiem montażu w fabryce 7llpg wskazuje średnio nowa Sandero Muszę się tym przejechać łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
  5. sheriff w xc miał zdaje sie automat wiec ciezko raczej o "luz"
  6. Zawsze jak pozbywam się auta zglaszam to do ubezpieczyciela, kilkanascie lat temu pewna firma zgłosiła że nie opłaciłem im składki za jakiś okres ( w którym już oczywiście nie byłem posiadaczem tego pojazdu) jeśli poprzedni właściciel zgłosił to wk i sprzężenie z systemami tu jest zwykle na papierku poprzedniego właściciela łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
  7. a to nie wiedziałem
  8. zdaje sie 180dni zadzwoń do wk to ci powiedzą
  9. mokrii odpowiedział jimbo22 na temat - Kącik 4x4
    co on ma z przodu
  10. mokrii odpowiedział johny na temat - Motokącik
    aaaaaaaaaaaaaaaa ......... znaczy przeszkadzał a juz pomyślałem że gramy liczysz
  11. mokrii odpowiedział johny na temat - Motokącik
    dobra dobra czemu ten wał, ile lżejszy ?
  12. mokrii odpowiedział johny na temat - Motokącik
    cichociemny ale ci co nie wiedzą i tak poznają po lusterkach
  13. musze koleżnke co sobie T-roc kupiła dopytać ile dała za 1.5 dsg
  14. jakie 3 lata? przecież już jest (+20kpln od wersji 4d )
  15. mokrii odpowiedział johny na temat - Motokącik
    ja mam
  16. mokrii odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    ło w morde ale archeologia
  17. mokrii odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    bo jest :olD: i dlatego własnie nigdy nie mailem
  18. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Motokącik
    U mnie na dzielnicy straszą dzieci 3sztuki zatem sa, i chyba więcej niż cupra czy GTI łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
  19. Daje linkę https://namasce.pl/mamy-to-hyundai-i20-n-2021-oficjalnie-zdjecia-dane-techniczne/ łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
  20. @ppmarian zdaje sie ma phev
  21. Audi 2000 /5000 to V8 na USofA Jak trafię na osiedlu bo czasem się pojawią to wrzucę fotke, wyglądają trochę inaczej od wersji eu natapane Redmi5
  22. Taka kombinacja, żeby zyskać 1 cal wiekości felgi? Bez sensu... Toż na tarcze 305mm z tradycyjnymi zaciskami wchodzi zwykła felga 16". Ponoć wchodzą również niektóre, specjanie dostosowane 15". w latach gdy audi 2000/5000 V8 produkowano auta supersportowe np: lamborghini countach jeździły na 14" 15"
  23. Zoe jeździ jako serwisowa na lotnisku w Santa Cruz ( znaczy FNC ) No i dość sporo tego widać na ulicach Madery natapane Redmi5
  24. domyślnie Bmw jest tylno napedowe a audi przednio ale i tak
  25. popraw filma w pierwszym zestawieniu postawiłeś X1 tyłem na rolkach a Q3 przodem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.