Zawartość dodana przez mokrii
-
forester 2.5 sochaczew
takie coś mi w oko wpada http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-ID6yk6iz.html#b0a38a678d ma ktoś na tyle blisko by zerknąć ? ktoś coś ze zdjęć widzi ?
-
Problemy z karoserią - Mazda 6 GG (2002-2007)
patrz 50 lat bez korozji RR o 30 latek tez bez rrrrrr na pieciolatku tez nie widac RRRRRR
-
Problemy z karoserią - Mazda 6 GG (2002-2007)
widziałeś kiedykolwiek zardzewiałego Rolls-Royce ?
-
Kupujemy fure po raz "enty" wersje USA
a widzial ty kiedy białego kruka ? ale ze co nie spinali 2.5 z MT - czy to baaaaaaardzo rzadkie pytam gdyz widzialem na znanym portalu kilka sztuk LGC 2.5 z manualem
-
Problemy z karoserią - Mazda 6 GG (2002-2007)
chcesz to mozesz probować miałem nissana z korozją - walczyłem sprzedałem 3 lata pozniej za tyle ze roweru ktorym jedze bym nie kupił
-
Kupujemy fure po raz "enty" wersje USA
wiem niestety ale eu z 2.5 to bioły kruk
-
Kupujemy fure po raz "enty" wersje USA
wg tego co @@ppmarian twierdzi 2,0 125kM i 2,5 165kM sa pancerne
-
Problemy z karoserią - Mazda 6 GG (2002-2007)
tak są in na marka aut
-
Fiat Freemont
konkretnie to 400kM evo z 115kM fiata stilo
-
Kupujemy fure po raz "enty" wersje USA
o jakich przepisach piszesz ? cos mi chyba umkneło a zastanawiam sie nad forkiem US a niedogodnosci to min inne zwykle czesci blacharskie etc..
-
Suzuki Celerio
mam pytanie: słyszałeś kiedykolwiek o interpunkcji ( uwaga: to nie jest zwrot medyczny )
- Suzuki Celerio
-
Suzuki Baleron
miałem swifta i miał wiekszy bagaz nik niż uno
-
Suzuki Baleron
to jest mniejsze od lanosa : ok: kurde wlasnie sie dowiedziałem ze mam kompakta :D
-
Celerio
kiedyś dawno temu na zlosnik.pl dziennie pojawiało sie kilkaset i wiecej postow w działach technicznych w tym samym czasie na forum suzukiklub nastapił rozlam i powstalo stowarzyszenie ( ze wsparciem importera) klubsuzuki.pl z tych czasow to pamietam aczkolwiek nie mozna winic ludzi za to ze im sie juz nie chce jak Yaj -owi na hejtparku
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
lesbijką być możesz - ja np jestem - kocham kobiety a audi https://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_100 Długość 4792 mm Szerokość 1814 mm Wysokość 1422 mm Rozstaw osi 2687 mm https://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A6 Długość 4796 mm Szerokość 1810 mm Wysokość 1452 mm kombi: 1479 mm Rozstaw osi 2760 mm
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
nie wiem jak teraz ale 314 też było i nawet 114 i miało to w okolicy 73kW ( nie wiem czemu haham moje DU ma 71kW )
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
nie, nie odwrotnie w audi najmniejszym sedanem było audi 80 / audi A4 mniejszego nie było po przejeciu audi przez vag zaczeto klepać audi A3 ( klon golf4) z lepszym wyposazeniem itp teraz zrobili sedana na bazie A3 i IMO to auto nie wyglada ( moze i jeździ ) ale to takie luźne skojarzenia
-
Tesla Model 3 - jak Apple - lud czeka przed sklepem 48h.... - juz oficialnie
aktualnie płace za LPG jakies 1.50pln auto mi zuzywa 10l lpg 15pln to koszt 100km dolar aktualnie 4pln 4*4=16 pln tak wiem uprosciłem maksymalnie
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
widzisz Ty wyrosłeś a ja kiedyś bede miał impreze GD a że i GT by sie jakies przydało zobaczymy sbROOOOOOOOOO
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
ja wiem ze u Ciebie to egzotyczna marka, dlatego też uwaga wyjasniam to poniżej to jedyne dopuszczalne nadwozie do S3/RS3 sedan został zrobiony z jakichs niezrozumiałych przyczyn
-
Teraz na poważnie :) auto na 40stke
Marek ja rozumiem ze tobie tyłek wisi - ale sa tacy co w wieku 40 maja mentalnie i żywotnie dużo mniej - ja np jestem młodym człowiekiem i gdybymnie bylo stać jeździłbym STI
-
Celerio
koleguniu na klubsuzuki.pl jest bardzo prężne forum urzyszkodnikow tej zacnej marki i jestem przekonany ze znajdziesz tam wszystkie informacje ktorych szukasz link bezposredni do działu alto/celerio nie ma za co
-
Celerio
http://www.klubsuzuki.pl/ tam znajdziesz na 100%
-
golf II ile może być warty
alu sprzedasz osobno - bude wystaw za 1500 - handlarz starguje do 1200 - albo sprzedaj jakiemuś złombolowcowi za 1000 tak czy inaczej wyjdzie jakieś 50gr/kg