Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. takie coś mi w oko wpada http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-ID6yk6iz.html#b0a38a678d ma ktoś na tyle blisko by zerknąć ? ktoś coś ze zdjęć widzi ?
  2. patrz 50 lat bez korozji RR o 30 latek tez bez rrrrrr na pieciolatku tez nie widac RRRRRR
  3. widziałeś kiedykolwiek zardzewiałego Rolls-Royce ?
  4. a widzial ty kiedy białego kruka ? ale ze co nie spinali 2.5 z MT - czy to baaaaaaardzo rzadkie pytam gdyz widzialem na znanym portalu kilka sztuk LGC 2.5 z manualem
  5. chcesz to mozesz probować miałem nissana z korozją - walczyłem sprzedałem 3 lata pozniej za tyle ze roweru ktorym jedze bym nie kupił
  6. wiem niestety ale eu z 2.5 to bioły kruk
  7. wg tego co @@ppmarian twierdzi 2,0 125kM i 2,5 165kM sa pancerne
  8. tak są in na marka aut
  9. mokrii odpowiedział Danielpoz. na temat - Motokącik
    konkretnie to 400kM evo z 115kM fiata stilo
  10. o jakich przepisach piszesz ? cos mi chyba umkneło a zastanawiam sie nad forkiem US a niedogodnosci to min inne zwykle czesci blacharskie etc..
  11. mokrii odpowiedział Blazej na temat - Skośnookie
    mam pytanie: słyszałeś kiedykolwiek o interpunkcji ( uwaga: to nie jest zwrot medyczny )
  12. mokrii odpowiedział Blazej na temat - Skośnookie
    pite było ?
  13. mokrii odpowiedział bartekm na temat - Motokącik
    miałem swifta i miał wiekszy bagaz nik niż uno
  14. mokrii odpowiedział bartekm na temat - Motokącik
    to jest mniejsze od lanosa : ok: kurde wlasnie sie dowiedziałem ze mam kompakta :D
  15. mokrii odpowiedział Blazej na temat - Skośnookie
    kiedyś dawno temu na zlosnik.pl dziennie pojawiało sie kilkaset i wiecej postow w działach technicznych w tym samym czasie na forum suzukiklub nastapił rozlam i powstalo stowarzyszenie ( ze wsparciem importera) klubsuzuki.pl z tych czasow to pamietam aczkolwiek nie mozna winic ludzi za to ze im sie juz nie chce jak Yaj -owi na hejtparku
  16. lesbijką być możesz - ja np jestem - kocham kobiety a audi https://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_100 Długość 4792 mm Szerokość 1814 mm Wysokość 1422 mm Rozstaw osi 2687 mm https://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A6 Długość 4796 mm Szerokość 1810 mm Wysokość 1452 mm kombi: 1479 mm Rozstaw osi 2760 mm
  17. nie wiem jak teraz ale 314 też było i nawet 114 i miało to w okolicy 73kW ( nie wiem czemu haham moje DU ma 71kW )
  18. nie, nie odwrotnie w audi najmniejszym sedanem było audi 80 / audi A4 mniejszego nie było po przejeciu audi przez vag zaczeto klepać audi A3 ( klon golf4) z lepszym wyposazeniem itp teraz zrobili sedana na bazie A3 i IMO to auto nie wyglada ( moze i jeździ ) ale to takie luźne skojarzenia
  19. aktualnie płace za LPG jakies 1.50pln auto mi zuzywa 10l lpg 15pln to koszt 100km dolar aktualnie 4pln 4*4=16 pln tak wiem uprosciłem maksymalnie
  20. widzisz Ty wyrosłeś a ja kiedyś bede miał impreze GD a że i GT by sie jakies przydało zobaczymy sbROOOOOOOOOO
  21. ja wiem ze u Ciebie to egzotyczna marka, dlatego też uwaga wyjasniam to poniżej to jedyne dopuszczalne nadwozie do S3/RS3 sedan został zrobiony z jakichs niezrozumiałych przyczyn
  22. Marek ja rozumiem ze tobie tyłek wisi - ale sa tacy co w wieku 40 maja mentalnie i żywotnie dużo mniej - ja np jestem młodym człowiekiem i gdybymnie bylo stać jeździłbym STI
  23. mokrii odpowiedział Blazej na temat - Skośnookie
    koleguniu na klubsuzuki.pl jest bardzo prężne forum urzyszkodnikow tej zacnej marki i jestem przekonany ze znajdziesz tam wszystkie informacje ktorych szukasz link bezposredni do działu alto/celerio nie ma za co
  24. mokrii odpowiedział Blazej na temat - Skośnookie
    http://www.klubsuzuki.pl/ tam znajdziesz na 100%
  25. alu sprzedasz osobno - bude wystaw za 1500 - handlarz starguje do 1200 - albo sprzedaj jakiemuś złombolowcowi za 1000 tak czy inaczej wyjdzie jakieś 50gr/kg

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.