Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kowal21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kowal21

  1. Witam Panowie Mamy taki zajechany już kluczyk do Peugotta 307 SW: no i trzeba by wymienić na coś nowego Czy np. cuś takiego podejdzie bez problemu ??? Proszę o porady Pozdrawiam
  2. > Podobno skrznie z fajerek z uno sa inne niz te w cc/sc. a ja słyszałem, że skrzynia z sc 1.1 podchodzi do silnika 1.0 z uno... niech się ktoś bardziej kumaty wypowie..
  3. > Czy skrzynia od SC pasuje do silnika uno? powinna pasować - tylko w seju pewnie siedzi inny wybierak niż w Uno - musiałbyś przerzucić... > Czy 1.1 z SC też jest "bezkolizyjny"? jak najbardziej bezkolizyjny
  4. > Ale mowa o 1.1, a nie o 900`tce no tak ale idąc tym tropem to wszystkie 1.1 mają wciskany korek wlewu oleju - czy o czymś nie wiem? no to teraz widzę, że nie wiedziałem: 1.1 MPI w bitym seju: teraz już wszystko jasne
  5. > Wszystkie nie są bezkolizyjne.Te co mają ''zakręcany'' wlew oleju to są kolizyjne. nie prawda: 9-setka ma zakręcany wlew oleju: i jest silnikiem bezkolizyjnym
  6. > Co Wy na to? > Nie wiem co było lane wcześniej ... 10W40 np MOBIL? odpuść sobie Mobila - niestety marka się zkiepściła ostatnimi czasy :/ > A może coś jeszcze? >>>Proszę bardzo KLIK!<<< Jak ten zalejesz zamiast tego Mobila to będzie > Przy jakim przebiegu wymienia się rozrząd w SC? no książkowo jest bodajże 90 tkm. jak przekroczysz 100 tkm. to nic się nie stanie Generalnie jak nic Ci się z tym rozrządem nie dzieje - pasek jest prawidłowo naciągnięty... nic nie gwiżdże/nie piszczy to odpuść to sobie narazie I tak to jest silnik bezkolizyjny: jak Ci strzeli pasek to zakładasz nowy i dzida dalej
  7. > Teraz przy składaniu jakim momętem > dokręcić śrubę od koła rozrządu bo nie mogę znaleźć nigdzie informacji?? Koło zębate wałka rozrządu: 120Nm
  8. temat już nie aktualny Kupione te felgi: klik! także myślę, że nie przepłacone
  9. > Czyli bezawaryjny taaa tak samo jak ten: http://allegro.pl/fiat-seicento-1-1-klima-okazja-i3312349057.html rok prod. 2009, zrobione niecałe 20 tkm. się ktoś najeździł nim.. i zdrowo się musiał władować komuś w d...
  10. > Raczej nie, mazdy mają przeważnie rozstaw śrub 5x114,3 a opel tak jak pisałeś 5x110. dobra dzięki ok jakby ktoś miał takie felgi jak pisałem: alu czy stalówki(bez znaczenia) to zapraszam na PW
  11. Siemka, kolega mojego Ojca poprosił mnie żeby poszukać mu felg (stal albo alu - obojętnie) do jego samochodu, a ma Opla Astrę III powiedział mi tylko, że 16" i, że rozstaw na 5 śrub (badajże 5x110), tak na szybko znalazłem coś takiego: http://tablica.pl/oferta/alufelgi-CID5-ID24n7P.html podeszłoby to?? Orientuje się ktoś?
  12. kowal21 odpowiedział trychu na temat - Centomania
    > Pytanko, jakie ET mają felgi z sc van-a 4,5" ? > jeżeli było to przepraszam z tego co wiem to felgi z SC VANa mają 5,0" i ET: 33,00 a otwór centralny: 58,1
  13. > I w to uwierze, a w zadne 5,5:) w budie co wazy 1400-1500 kg Paździoch 307sw w kombi mojego ojca pali takie 5,5 a i zdarza się, że mniej silnik: 2.0 HDI
  14. > pociągnąłem dodatkową mase z obudowy czujnika i nadal nie działa :/ jakieś jeszcze pomysły?? hmmm wykręć czujnik - sprawdź czy cuś (np. jakiś opiłek) nie przytkał Ci go w tym miejscu: oczyść je... No i jeśli to nie pomoże to jak masz możliwość czujnik do podmiany albo zakup nowego...
  15. kowal21 odpowiedział _jedrek_ na temat - Motokącik
    > Chyba może być problem bo silnik siedzi w budzie SC więc raczej VIN nic tu nie pomoże no dokładnie tym bardziej, że VINu sobie nie spisałem z dawcy no nic: jak będzie możliwość to rozłoży się osłonę rozrządu i policzy się zęby albo poprostu jeździć i czekać jak yeb... i wtedy wymieniać a właśnie: teoretycznie jakby ten pasek na wysokich obratach strzelił to tłoki raczej zaworów nie pogną??
  16. kowal21 odpowiedział _jedrek_ na temat - Motokącik
    Hej zakładać nowego tematu nie będę - skorzystam z tego Otóż: mamy silnik 1.2 8v z Punto I (rok prod. '97) 75km teraz pytanko czy TEN pasek rozrządu będzie pasować?? Bo z tego co wiem to do tego silnika powinien mieć podobno 108 zębów... na kartonie jest napisane, że ma niby 129 (tak jak jest w 1.1) a w rozpisce modeli wyraźnie widać: FIAT PUNTO (176) 75 1.2 10/93-09/99 54 73 1242 176A8.000 więc ja już zgłupiałem do reszty prośba o rozjaśnienie tej kwesti
  17. kowal21 odpowiedział Gosek na temat - Centomania
    węże do MapSensora prawidłowo wpięte??
  18. > To czyli szukac z czerwonym kolnierzem? szukaj z czerwonym/niebieskim a czasami i zielonym o tutaj:
  19. > zaloz zestaw naprawczy lewarka bo moze masz zbyt duzy lluz a jak nie pomoze to pilnik w dlon i delikatnie go przypiluj gdzie trzeba..
  20. Heja te silniczki z tyłu są różne prawda? W sensie z Cieniasa nie podejdzie do Sejka P&P i na odwrót? A jeśli chodzi o mechanizm przednich wycieraczek to już chyba i do jednego i do drugiego ..."czenta" podchodzi?
  21. kowal21 odpowiedział Pirat7993 na temat - Centomania
    > Zakładać czarne i jeździć zgadza się a za 11 lat w 2024r. rejestrować na żółtych blachach jak sejak skończy 25 lat (zakładając, że ma masz rok produkcji 1999)
  22. > Królową po prostu na to stać, nas nie bardzo no to oszczędzajmy: BTW: coś w stylu: daj mi stówę to dam Ci 5 stów ;P
  23. > No właśnie, a mechanior po zerwaniu paska otworzył silnik i zaczął robić głowicę nie informując o > tym właściciela i jest ujnia po całości. No to mow mu, ze nie byla wyrazona zgoda i chec na podjecie sie bardziej inwazyjnej naprawy i niech skreca silnik do takiej postaci jak bylo wczesniej i tyle...
  24. > Teoretycznie tak, ale kolektor ssacy 1.1 mpi nie pasuje bez kombinacji do głowicy 1.2 75. siem zgadza musiałbyś kupić/wyrzeźbić coś takiego
  25. hehe śmieszna wiadomość Masz już poprostu wysiedziany fotel - sprężyny się już wypracowały i dlatego skrzypią.. kup sobie może ze sportinga/Abartha w dobrym stanie będą pasować P&P no i jak te stare elegancko odkręcisz to będzie już łatwizna

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.