Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kowal21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kowal21

  1. ja kupiłem i założyłem to
  2. nie obrażam się... może i druciarstwo ale uwierz mi to auto ma nie wyglądać jakoś wyjątkowo tylko jeździć na dolotem jakimś możliwszym kiedyś tam pomyślę... narazie odpuszczam bo niestety inne wydatki nie pozwalają na takie cuś... PS. mam jeszcze jedno pytanko: od tego całego rezonatora idzie taki cieniutki przewodzik - jest wciśnięty w jednym miejscu (owego rezonatora) a gdzie to drugie powinno być?? ePER mówi, że 13 albo 14 z obrazka poniżej:
  3. > Wytnij dziurę w masce ;p dzięki za super poradę ale nie skorzystam > bo 1.2 jest wyższy i seryjna puszka się nie zmieści. Musisz mieć jakiś dolot (yankowy lub węglara > lub rura+ gumowe kolanka) no jednak udało się to jakoś założyć... trochę maska z prawej strony wystaje ale grunt, że się zamyka a puszka dobrze siedzi
  4. Siemka: czy da rade założyć puszkę filtra powietrza z 1.1 do sejaka 1.2 8v? Bo nie wiem czy u mnie jakoś ten silnik wysoko siedzi czy co ale macha się nie domyka narazie zdjąłem wygłuszenie maski i przycinam tą puchę trochę ale i tak to ciężko idzie
  5. > odkrecaj swiece delikatnie, zeby sie nie okazalo ze porcelanka popeka i elektroda wpadnie do > cylindra. to samo przy wkręcaniu - delikatnie wkręcaj: nie na siłę i tylko jak będziesz miał pewność, że świeca dobrze leży... bo jak gwint sobie spierniczysz to za fajnie wtedy nie jest
  6. > Jaka jest długość śrub do fabrycznych felg aluminiowych speedline? Jak zarzucałem opony na felgi u jakiegoś wulkanizatora pod Szczyrkiem to taka sytuacja wyszła, że "sprzedał" mi 8 takich śrub (po 5zł sztuka sobie liczył) w cenie jak za 4 ;P Wkur.... mnie zajebiście bo gadał, że dużo czasu mu zajmuje a klienci w kolejce - no kurde co to za podejście do klienta właśnie ma być??!! chyba się cieszyć, że klienci są a nie narzekać... No i wyszło jak wyszło: założyli 8 śrub a zapłaciłem za 4... gdyby nie było tej miłej gadki to kładłbym kasę taką co trzeba a tak to wyszło jak wyszło: dla mnie korzystnie - dla nich nie bardzo
  7. > Poza tym w wybieraku nie ma wlewu a tędy nie da rady zaaplikować kapki oleju: ??
  8. > Pacjent to SC z obniżonym zawieszeniem - 40 mm. > Jeśli dawać dystanse to jakie ? mam dobrą wiadomość dla Ciebie: Mam dokładnie taki setup u siebie (ale tylko na przodzie - opony Dunlop SP Sport) i dystanse były niepotrzebne jak tyłu nie masz obciążonego i ciężarów nie wozisz to też pewnie się obejdzie bez, jak masz dociążony tył albo siądną 2 osoby na tył to może trzeć ale myśle, że dystans 5mm załatwi sprawę PS. niby opona ma niski profil ale jak do tej felgi to w sumie balon wychodzi także rozejrzyj się nad czymś szerszym minimum 6"
  9. u mnie się samo naprawiło wcisnąłem żarówki - styki były ok... napięcie na nich było ale żadna się nie świeciła... pojeździło się tak pojeździło aż pewnego dnia po naciśnięciu guzika od CZ widzę się świeci się - taka sytuacja
  10. kowal21 odpowiedział aniol2060546 na temat - Centomania
    > Witam wszystkich. > Mam problem z moim CCS 1.1 SPI i nie do końca wiem gdzie leży przyczyna i od czego zacząć naprawę. > Mianowicie kiedy auto zrobi się ciepłe wskaźnik temperatury w aucie zacznie się podnosić auto > zaczyna tracić moc. Później temperatura rośnie do około 100 stopni włącza się wiatrak i > temperatura dalej nie rośnie ale auto nadal nie chce jechać. > Macie jakieś pomysły? > Pozdrawiam i dziękuję z góry za porady. gazix masz??? Przeczyść przepustnicę+silniczek krokowy, Filtr powietrza sprawdź, no i oczywiście układ chłodzący prawidłowo odpowietrzony???
  11. > no tak - to logiczne.....zapomnialem dodac ze chodzi o Fiata Uno w moim przypadku , gdzie > najprawdopodobniej nie bylo wersji kosza bez powrotu a ta powrót ma: klik! ?? I ja mam pytanko na podobę w sumie (już nie będę nowego tematu zakładał) Czy króciec Paliwowy (od wejścia) przy listwie do silnika z PI 1.2 8v (73km) pasowałby taki z silnika ale z PII 1.2 8v (60km) ? W sensie czy króciec do wejścia z PII pasuje do PI czy róźnią się? Nie ukrywam, że sprawa dość pilna także bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź
  12. > i jeszcze nikt koła nie zgubił sam mam pływaki no własnie... pewien Warszawski tramwaj na pływakach nie jeździł... i o!
  13. a ja mam takie pytanko: czy ta uszczelka: KLIKEN MACHEN! pasuje do tych starych pokryw np w 1.1 /1.2 czy nie bardzo?
  14. kowal21 odpowiedział LiteThat na temat - Centomania
    > Ok a co do środków to czym go wyczyścić? BENZYNA EKSTRAKCYJNA załatwi sprawę Ewentualnie są też takie specyfiki do czyszczenia przepustnic - także to też się nada
  15. kowal21 odpowiedział LiteThat na temat - Centomania
    jak już rozbierzesz wtrysk to nie będziesz miał problemów z wyjęciem silniczka... chyba na 2 śruby jest przykręcany.. powodzenia
  16. kowal21 odpowiedział darus84 na temat - Centomania
    a zawory prawidłowo wyregulowane?? Możliwe, że to one dają taki koncert
  17. Siemanko, Orientuje się ktoś czy te dekielki: CLICK! podchodzą p&p do sportasiowych felg: ??
  18. a może któryś przegub powiedział ??
  19. > jak dobrz pamiętam to Czuczu w cc zakładał od skody felici dokładnie.. rzeźba jest ze stelarzem żeby to zamontować
  20. A jaki masz układ dolotowy?? Seria?? Filtr w miarę świeży?? Czy stożek??
  21. powinno wejść na seryjnym alu od CCS/SC Sporting i bez dystansu nie powinno nic obcierać itp. ale 100% pewny nie jestem
  22. sluchaj kolegi wyzej dobrze prawi > a co wogóle może być przyczyną tego że zgrzyta i wyje? A przyczyna tego jest pewnie uszkodzone kolo zebate 5-go biegu ale jak nie zwalisz i nie rozbierzesz skrzyni to sie nie przekonasz jak chcesz swapa robic w lato to daruj to sobie bo najzwyczajniej w swiecie nie opyla sie tego robic
  23. > I co z tym zrobiles? zmieniłem silnik i instalację
  24. > a co ma LPG do tego ? a no tyle, że przeważnie w starych instalacjach jak się zgasi silnik na gazie to potem może ciężko odpalać i trzeba trochę pokręcić... nie raz strzeli w kolektor - tyle ma
  25. a LPG brak ??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.