Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lawnowerman

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lawnowerman

  1. > No dobrze, ale po co AGM? > Auto musi być wyposażone w układ ładowania AGMa, inaczej go dorżnie. > A ten Trooper to raczej jakiś starszy samochód. > A nie wystarczyłby zwykły i dobry akumulator o odpowiedniej poijemności? Pewnie ze tak. tylko co to znaczy dobry?
  2. > ZAP SZNAJDER jest baaardzo trwały, ale trochę drogi i trudno dostępny. > W drugiej kolejności proponuje Centra Plus A co powiecie na MOLL-a. Podobno wsadzają do Porsche
  3. > Tak. Jak go kupisz w hurtowni, to nie zarobi detalista. Kolegi nie interesuej cena. Intersuje czas pracy, bezawaryjność. Gdzie znaleźć jaki oryginalnie powinien miec samochód?
  4. > A nie przypadkiem KAGER ? Bo na kagerze pisze "coś tam Robert BOSCH" > Do autora tematu: > A może Autocraft ? On mnie jest obojetńie Chciałem porady ekspertów bo ja nie mam o tym pojęcia.
  5. > najmniej reklamacji mają akumulatory w konfiguracji jaką podałem. podstawową zasadą kupienia > akumulatora jest miejsce zakupu Ma znaczenie czy kupię ten sam aktu w sklepie, internecie czy hurtowni?
  6. > Ale, On pisze prawdę. > Miałem molla, miałem hoppecke i oba tak samo niewarte przepłaconych za nich pieniędzy. Podziałały > ze trzy lata i poszły na śmietnik a jeden kosztował tyle co dwa bannery z dwuletnią gwarancją. Tylko ze banner jest najdroższy Kosztuje 650 zl
  7. > Banner > hoppecke > topla > Varta > Centra plus Banner ma technologie AGM. dlatego warto? Kolega mowil ze elektryk polecal tylko Varte. mowil ze Bosch to syf. czy jest sens kupic cos co ma 3 lata gwarancji cokolwiek?
  8. Jako, że w pracy uchodzę za eksperta od motoryzacji. Chyba dlatego, że mam Subaru Zapytano mnie o akumulator. Kolega ma starą terenówkę Isuzu Trooper czy jakoś tak. To ma jakiegoś wielkiego diesla chyba 3.3 litra Ma jakiś stary akumulator który wynika, że padł. Był u elektryka co robi test obciążeniowy czy jakoś tak. I teraz pytanie co kupić? Elektryk zasugerował kupienie 850A Taki akumulator można mieć i jakiś niemiecki Granita za 400 zł i Bannera Sitting Bula za 700 zł w technologi AGM. Jakby kupić 750A to i Varta za 450 jest i Bosch za 350. Czy jest jakiś prosty wzór w stylu. Kupujemy Varte za 1000 zł i starcza na 10 lat czy przepłacamy? Czy lepiej kupić nawet takiego Granita [ma 3 lata gwarancji] i za 3 lata kupic nastpenego. I teraz pytanie czy jeżeli firmowo [strzelam] powinien być 750a to kupienie 850a ma sens?
  9. Najbardziej efektywny i sprawny jest silnik parowy
  10. To jest demo na targi
  11. Kolega w pracy ma podobnie. Kupił felgi z oponami. Felgi miały być proste. 2 z nich to jaja. Koleś przestał obierać telefon. Generalnie nie możesz oddać w ciągu 10 dni. Towar musiałby być nowy i musiałbyś kupować od firmy. W tej chwili pozostaje tylko niezgodność towaru z umową i pozew cywilny.
  12. od 15 do konca baku
  13. Głownie 1 ale jak trzeba było to i 2
  14. Lawnowerman odpowiedział bobala na temat - Motokącik
    > IMO problemem nie jest wjechać ... i wyjechać > problemem może być trwałość zawieszenia/napędu/konstrukcji na stałe używanie w terenie > czy np nisko umieszczony osprzęt silnika który zabije się błotem Dlatego pytam jaki teren. U znajomego jeździliśmy karmić dziki to używany był krótki Samuraj. Idealnie nadawał się do lasu.
  15. > i myślisz, że to rozwiązuje sprawę ? Myslę, że tak > Ciekaw jestem czym tak na prawdę się różnią w kwestii konstrukcji. > Ja od siebie dodam, że jeździłem kilka dni 120d i nei podobał mi się ten system, zaraz po zjeździe > z autostrady na pierwszych światłach silnik zgasł, potem już co chwila - ciekaw jestem jak to > się odbije na turbinie > Niby przy włączonej klimie i różnicy temp (aktualna a zadana) też nie powinien się wyłączać a gasł > aż w środku zaczęło się robić gorąco > Całe szczęście da się ten system wyłączać Osobiście podzielam Twoje zdanie, bo mam wrażenie, że auto się zepsuło. Co takiego było chyba w Lupo 3L [?]którym jeździłem wiele lat temu. Jest to kolejny chory pomysł na szybsze zepsucie się aut jak np.: Downsizing. Popatrz na to z p-tu widzenia mieszkańca europy zachodniej. On i tak za 3 lata zmieni auto więc nie interesuje go czy system dobije turbinę czy nie. On już będzie miał następne auto
  16. > W niektórych egzemplarzach trafia się silnik z bezpośrednim wtryskiem benzyny, który jest > niegazowalny. Wszystko jest gazowalne. Nawet diesel. Zakłądasz ciekły wtrysk. > Wg niektórych opini odpowiednio serwisowany nie sprawia wiekszych >kłopotów. Ale > lepiej brać zwykły silnik. W GDI osadza się nagar z niespalonych resztek paliwa i oleju IMO lepiej dać sobie spokój.
  17. Lawnowerman odpowiedział bobala na temat - Motokącik
    Cokolwiek z dołączanym tyłem IMO. Vitara [tu przód], Santa Fe ? Zleży jaki teren? Ja Imprezą wjeżdżam wszędzie, przedtem jakieś Hondy i tylko FWD i też dawało radę. Sprecyzuj lekki teren.
  18. > Teraz w niektórych nowych pojazdach montują to przymusowo, a wszystko wskazuje na to, że > oszczędność jest nikła, za to akumulator nieźle dostaje - Są specjalne akku do takich aut
  19. Jeżeli musi być kombi to szukałbym czegoś z płaską podłogą bagażnika, żeby wyciągać było łatwiej. A'la Astra II
  20. Lawnowerman odpowiedział janist na temat - Motokącik
    > [2-9% ? No tak strzelam. W każdym aucie w którym założyłem szersze opony o jeden rozmiar a miałem ze 3 takie przypadki praktycznie różnice były niemierzalne. Nawet teraz w subaru przesiadając się z zimówek na letnie nie ma aż takiej różnicy [a jest to właśnie 1 rozmiar] Sądzę, że odczujesz różnicę między czymś na profili 65 a czymś na 45 ale taki jak zaproponowałeś to chyba nie. Ile masz KM?
  21. Lawnowerman odpowiedział SAMIR na temat - Motokącik
    > w sluzbowym nie wypada:)generalnie wybor padł na http://www.ceneo.pl/115556 Ok. Miałem kiedyś. Super opony
  22. Lawnowerman odpowiedział janist na temat - Motokącik
    IMO różnicy nie odczujesz. Może na suchm będzie min [2-9% lepiej kleić i osiągi spadną
  23. Lawnowerman odpowiedział SAMIR na temat - Motokącik
    Zawieszenie zmień
  24. Założ konto w tym samym banku co mam kupujący.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.