Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lawnowerman

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lawnowerman

  1. > Wpisz tak jak jest w dniu dzisiejszym i tyle. ok. A jak jest z datą jak mam do 5 czerwca to nowe kupuję od 6 czerwca?
  2. > Złóż reklamację w Groupon i tyle, w czym problem? W tym, że marnują mój czas?
  3. > toś się obudził... nie trzeba czytać regulaminów i innych warunków ubezpieczenia, żeby wiedzieć, że > tak jest... > Co innego kontynuacja AC w tej samej firmie... Ale to niech napiszą od razu w treści
  4. > " > Przed zakupem przeczytaj Pełne Warunki oferty Liberty Direct oraz Uniwersalne Warunki obowiązujące > dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej > treści. > " > normalna rzecz w OWU że AC dla 10+ lat może byc problemem. Przeczytałem - nie ma słowa o tym, że auto musi mieć < 10 lat
  5. > Przebieg to zawsze możesz wpisac mniejszy, bo niby planowales jezdzic mniej, a wyszlo ze musiales > jezdzic 2-3x tyle. Przeciez skad mamy wiedzieć ile będziemy jezdzic. Roznie w zyciu bywa. > To samo z miejscem garażowania. Możesz zadeklarować ze stoi w garażu albo na strzeżonym parkingu, a > za miesiąc wlasciciel parkingu się zwinie, albo wlasciciel garażu Ci wypowie umowę najmu i > tyle. > To sa realne sytuacje wiec nie ma tu zadnej sciemy... Ale ja nie chce kłamać. Z racji choroby ojca mieszkam z nim. Ma dom i garaż. Tam gdzie mieszka <> moja praca jeżdżę SKM. I tak zaznaczam - ale jak mi wyzdrowieje albo się pogorszy to mam iść i rekalkulowac składkę ?
  6. > Teraz możesz pisać co chcesz, ale gdy im przyjdzie wypłacić odszkodowanie to pewnie będą się > czepiać wszystkiego.. No ale to jest OC. Nie AC
  7. > Szukam "oszczędniejszego" auta w spalaniu od mojej Laguny 1,9 dCI i tak przypadkowo trafiłem na > E200. 2.0 litrowa benzyna ma być bardziej ekonomiczna niż 1.9 diesel ? To ile Ci pali Laguna ? 15 ? >Pytanie, czy cena wynika z wieku, czy jednak to auto (w sensie model) ma >swoje bolączki > i nie warto się nim interesować? Bo przyznam szczerze, że kupić za dyszkę okulara jest > interesujące. Zawsze chciałem mieć merca i pojeździć więcej niż w ostatnią drogę do piachu w > karawanie Wszelkie opinie mile widziane. Jeżeli trafisz na auto bez z rdzy z małym przebiegiem to się da jeździć. Natomiast jest wiele bolączek serwisowych - w stylu jak Ci padnie przełącznik od el. szyb to wymieniasz nie jeden przełącznik, tylko 4. IMO poszukaj 190 albo W124.
  8. Niuans jest taki, ze auto musi mieć < niż 12 lat - wtedy możesz mieć AC. Nie ma o tym słowa w regulaminie anie opisie. Liberty umywa ręce. Ktoś chce kupon?
  9. to jest chyba ze przeglad sie skonczył 12 dni temu
  10. Interesuje mnie dwie pozycje. Deklarowany przebieg roczny i miejsce postoju auta. Wybierając mniejsze wartości - mam mniejszą składkę. Czy TU ma prawo o to pytać? Co jak ich okłamię świadomie/nieświadomie ?
  11. Generalnie w twoim przypadku się opłacało ale u większości ludzi nie. Oprócz ilus tam jazd do warsztatu to cieżko by było zrobić większość usług w tych cenach co robiłeś. Do tego to co zrobiłeś we wlasnYm zakresie ktoś kto nie ma smykałki, narzędzi czy garażu i umiejętności zapłacił by kilka albo kilkanaście z wiecej. Tak ze imo miałeś farba z rodzajem usterek tym ze masz wiedzę i auto realnie ma niski przebieg.
  12. Lawnowerman odpowiedział FILIPPO na temat - Motokącik
    A co to?
  13. Kupuje wycieraczki w sklepie z częściami do Żuka, Robura i Barkasa. Szt. kosztuje 10 zł. Pierwszy raz kupiłem z nastawieniem ze sprawdze i jak coś to nawet co m-c wywalę. Wytrzymała 2 x tyle co Bosch wsadzony podczas jakiejś podróży zimą.
  14. W zyciu 20 KM nie będzie miał z grzebania. IMO najprędzej jak nie chce SWAPU to wydech, dolot [kolektor]. To moze da z 10-12 KM jak bedzie dobrze przeliczone. Choć kosztowo to wyjdzie kosmos w stosunku do mocy.
  15. > Chyba raczej 2.0 a nie 1.6. Znalezienie dobrego egzemplarza 2.0 VSA graniczy z cudem. Myślę, że do > normalnej jazdy 1.6 110KM też zupełnie wystarczy. Racja , źle napisałem, miało być 1.6 albo 2.0 160 KM no w tej cenie na pewno nie kupi... http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/hond...nt=FOUR_OR_FIVE
  16. > No fajne powiem Ci, a jaki silnik polecasz? > Jest sporo 1.7 cdti, to jakiś znany motor? Isuzu. silnik ok. pada osprzet, przeplywki, turba szukaj benzyny 1.6 160KM w 5D to sie nazywało VSA
  17. Kolega ma takie auto. Mówi, że BMW wydaje updaty softu auta. Czy to prawda? Co to daje? Kto mi to zrobi w Gdańsku/Gdyni?
  18. > Wiem, że może trudno Ci to zaakceptować, ale skodzianka octavia to kompakt z krwi i kości i możesz > tutaj snuć nie wiadomo jakie herezje i teorie spiskowe, ale tego nie zmienisz. Mam w d... czym jest Octavia. Chodzi mi tylko, że klasa auta to już nie to co kiedyś. Kompaktem moze być Golf, ale już nie Golf +, a tym bardziej Touran Trzymajmy się zdrowego rozsądku - jak VW zrobi drezynę na płycie Golfa to będzie też kompakt?
  19. > Płyta podłogowa golfa IV więc to kompakt. touran ma płyte V tez kompakt? new beetle cabrio ma płyte golfa tez kompakt
  20. > z plecakiem To popatrz ba pierwszy post
  21. > Octavia jest autem kompaktowym, pomimo, że niektórym się wydaje, że mają auto klasę wyżej Scenic i Xara Picasso to też kompakty?
  22. > to nie jest kompakt... Octavia też nie. Chciałeś liftback to masz
  23. > ale agresywnie od razu... Proste pytanie - ile znasz liftbacków z tych roczników, poza wspomnianą > Octą - bo ja żadnego innego. Mondeo
  24. > Bo to fajne auto jest, Wiem, tylko pytanie o egzemplarz. Stojące auto, nie ruszane kilka lat to raczej kłopoty niż "okazja" tu jest ich trochę to nie wiem po co rzeźbić? http://suchen.mobile.de/auto/search.html...p;ambitCountry=
  25. > Witam > Pod moim blokiem stoi juz prawie 2 lata mniej niz częsciej spotykany samochod audi a6 allroad 2.7 > biturbo ot taki jak ten z ogloszenia tylko rocznika nie znam > http://otomoto.pl/audi-a6-allroad-aso-benzyna-250km-automat-s-C28970468.html > Samochod juz zaczyna wrastac w ziemie, zawieszenie siadlo. Widzialem juz na nim kartki > poprzyklejane przez osoby ktore chcialy skontaktowac sie z wlascicielem i auto nadal stoi. > Tablice rejestracyjne sa z innego wojewodztwa i co ciekawe są imienne. > Przejrzalem ponizszy portal o tablicach rejestracyjnych > http://www.wptr.pl/ > i znalazlem tam ten samochod ale osoba ktora dodala te numery do bazy raczej nie bedzie miec danych > wlasciciela. > W zwiazku z tym pytanie czy komus udalo sie uzyskac informacje o wlascicielu pojazdu tylko na > podstawie numerow rejestracyjnych? Chcialbym go zapytac czy nie chce sprzedac samochodu ktory > juz drugi rok wrasta nam w ziemie pod blokiem Wlasciciel samochodu ponoc jest z Bydgoszczy. > Zagladalem tez na forum audi i tam raczej nie byl zarejestrowany uzytkownik z tym pojazdem. > Pomysl jaki mam na teraz to zeby zwrocic sie poprzez moja wspolnote mieszkaniowa do wydzialu > ewidencji i rejestracji pojazdow ze auto zajmuje miejsce do parkowania pod blokiem i szukamy > kontaktu do wlasciciela zeby je zabral (co zreszta jest zgodne z prawda . > Dzieki za podpowiedzi > P.S. Znajomych w policji i urzedach nie mam. Przynajmniej nie w Bydgoszczy ani w Toruniu Z ciekawości - po co chcesz kupić samochód o którym nic nie wiesz i stał [stoi] 2 lata ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.