Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lawnowerman

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lawnowerman

  1. > i może jeszcze zrób przegląd ... przecież to policyny parking a nie warsztat. Jak odpali to > dobrze, jak nie odpali to zostawić i tyle. IMHO auto nie jest warte jakiegoś specjalnego > zachodu. racja. kluczyk i sandał w podłoge zeby sie szybciej nagrzał sam jestes
  2. Nie odpalaj go po dwóch latach na głupa. Nalej oleju , odkręć świece żarowe, sprawdź hamulce.
  3. > lpg nie bylo i nie ma > przepustnica wymieniona > dalej dławi i muli Znajdź kogoś kumatego tu: http://www.mb.slask.pl/forum/
  4. > znajomy zanabyl > silnik 1.8 z wspomnianym wtryskiem > na allegro sa dostepne zestawy naprawcze do tego > jest sens - czy moze jakas inna opcja ? > jak bede wiedzial OCB dokladniej to dopisze To my Ci powiemy co jest. Był / jest LPG i był strzał gazu.
  5. > Czy to jest legalne? Oczywiście
  6. > Mnie kręgosłup wysiada po więcej niż 4 godzinach w samochodzie A po kilkugodzinnym locie nie wysiada Ci? Przecież fotele lotnicze są jeszcze gorsze niż w samochodzie
  7. > Przy takiej jezdzie trzeba byc skoncentrowanym na 110%... > Na krotka mete to jest nawet fajne, ale dluzsza jazda bywa strasznie meczaca Nie opowiadaj Zalezy jakim autem. Na autobahnie w DE 190 leciałem ostatnio chyba z 3h przerywane robotami drogowymi. W PL Toruń<> Gdańsk 180 km/h całą.W zimie. {oprócz bramek ]
  8. Lawnowerman odpowiedział PAWEL5G4C2JK1 na temat - Motokącik
    jak nie maja wad to spoko. tylko pamiętaj o tym, ze maja 7 lat.
  9. > Tak, tak, na pewno takie sprowadzałeś z tego co widać. > Powodzenia w poszukiwaniach opłacalnego egzemplarza. Nie sprowadzałem. Patrzyłem po ogłoszeniach. Trochę tych silników jest, często na forach pojawiają się gotowe swapy. Tuning nigdy nie jest opłacalany. Możesz tylko szukać rozwiązań gdzie KM wyjdzie najtaniej albo szukać rozwiązań, które zaprocentują na przyszłość - bo np.: łatwiej będzie modować B18 na 200KM niż D16
  10. > Ale w tym przypadku nie chodzi o uzykanie 100Km tylko 20 Tak więc pierwsza opcja o wiele lepsza. Generalnie tak, ale sam wiesz jaki jest głód tuningu. Po za tym zakładając, że na 20 KM i 10 Nm wyda 3.5 tys zł to chyba nie jest dobry stosunek kasa/moc?
  11. > Nie, no wcale nie ma różnicy. Co Ty wypisujesz za pierdoły. > Tu wystarczy sam silnik i wiązka z kompem. > Przy B18 potrzebne jest wszystko z pod maski łącznie z półosiami i przerabianiem mocowań silnika do > nadwozia. ok. masz rację. wyraziłem się nieprecyzyjnie. Za mocny skrót myślowy. Chodziło mi, że doprowadzenie D serii do mocy B18.. wyjdzie cenowo tak samo albo drożej niż włożenie od razu B18 ...
  12. > Nijak ma się to do założeń-ok. 20km.-da się prosto-dolot dedykowany/wydech(4-2-1)-wynik > 104km/pierwotnie 87,6km. > Koszt 1650zł z pomiarem na hamowni. No to też tanio nie jest > Z 5-10 i podobnie NM można dołożyć podstawową obróbką głowicy/kolektorów. > 2s. szybciej do 100km/ 8km/h większy v-max. Głowicę trzeba zdjąć, rozebrać, sprawdzić przy okazji szczelność. Wyrównać i dać nową uszczelkę. Kolejny 1000 zł? > Te Angole swapy i korzyści tylko tak pięknie wyglądają jak się pisze-w rzeczywistości to idziesz w > harcor cenowo i z robotą, bo to klocki lego nie są niestety. > Ele efekt 1/3 auta bywa -dosyć długo nawet Ale masz moda 90 > 169 KM, masz bazde do dłubania, masz wyższy moment. Sam wiesz, ze D seria kończy się tam gdzie zaczyna się B seria
  13. > Jak włoży B18C.. to jeszcze nie ogarnie i będzie problem. Lepiej kupić D16Y2 i cieszyć z przyrostu > prawie 40 KM. Tylko B18C... znajdzie dużo [angliki chociażby] a D16y2 ?
  14. > Zawsze można tak: KLIK 1 Niewiele drożej wsadzisz B18C..ileś D16Z6 jest bardzo fajny ale jako kompromis osiągi/spalanie Szału nie robbi > Ewentualnie tańszym kosztem tak: KLIK 2 opis operacji pod koniec tematu. IMO szkoda kasy > W HONDzie każdy przyrost jest odczuwalny. W każdym aucie jest. Chodzi mi o to, że 20 KM jest mniej niż 100 KM i przyzwyczajenie się do 20KM to jest moment i nie czujesz nic potem. Generalnie najbardziej odczuwalny jest większy moment a w Hondzie bez pojemności to wiesz jaki jest. I dwa VTEC.
  15. > Znajomy poprosił, żeby was zapytać o taką rzecz: > Pacjent: Honda Civic, rok 1998 > Silnik 1,4 > Ilość koni - 90 > On chce dodać z 20 koni. > Rozpytywał gdzieś tam i powiedzieli mu o jakimś tam "planowaniu > mapy/wirusowaniu/przeprogramowywaniu" > Pytanie było takie - czy jest sens się bawić w takie coś, czy lepiej odpuścić? Niech odpuści, 20 KM nie odczuje. Koszt nakładów na dolot, kolektor, wydech, program, wałek przekroczy wartość połowy jak nie 2/3 swapa. Niech poszuka jakiekolwiek B18C i wsadzi ew. H22 Na H3M często sa kompletne zestawy. Z jakiego miasta jest kolega?
  16. > Ja w PZU do pakietu OC/AC dealerskiego miałem możliwość wykupu za 80zł assistance Europa, holowanie > do 1000km za 80zł. Kupiłem. ale to przy nowym aucie. znajdz takk dla takiego >10 LAT
  17. > czyli w jakiej firmie? Gothaer wersja Lux ?
  18. jezeli tir-om obniza do 70- ciu to ja moge nawet zbierac podpisy
  19. > kwestia śledzenia trendu na www sklepów albo poszukanie po okolicznych serwisach wyprzedaży Pewnie tak, ale jak muszę to kupuję i nie patrzę na sezon.
  20. > ale to nie o to chodzi, żeby kupować opony kiedy są najtańsze? > Jeżeli ktoś już się decyduje na dwa komplety, tzn że ma je gdzie trzymać więc zakup zimówek latem, > czy letnich zimą raczej nie stanowi problemu. Oczywiście, że tak. Po prostu chciałem wyjaśnić skąd różnica w cenie. Rzadko po za tym kupuje się zimówki latem - przeważnie na jesień ludzie się budzą.
  21. > Krawężniki, dziury. Porozmawiaj z wulkanizatorami. > Poza tym - z jakichś powodów terenowe (prawdziwe, a nie udające) mają wysoki profil. Ale my nie rozmawiamy o zmianie profilu 70 na 35 tylko 65 na 55 co przy takiej szerokości opony stanowi strzelam 2-3 cm ?
  22. > Miałem 192 KM i czułem różnicę, tylko że pomiędzy 205 a 235. W spalaniu też - ok. litra / 100. > Teraz moc 140 KM, ale głównie chodzi o komfort i odporność na uszkodzenia, bo szerokość tu > zapewne wielkiego wpływu nie będzie mieć. Daj sobie spokój. Jaka odporność na uszkodzenia?
  23. Jeżeli auto ma > 150 KM daj sobie spokój. Różnice np.: 195 <> 205 odczujesz jak masz ~ 100 KM
  24. > No to wyżej wrzuciłem - aktualnie na oponeo 264 zł. > Grupery czy inne grupony to nie jest za dobry przykład do porównywania cen. Pewnie nie ale chodziło mi o najniższe obie ceny. Pamiętałem, ze różnica była grubo ponad 100 zł a kumpel letnie miał, więc opcja całorocznych odpadła. Weź pod uwagę, że teraz jest lato i zimówka będzie najtańsza. Więc też nie możesz do końca brać takiej ceny do porównania.
  25. > Oponeo: > 4seasons - 279 zł > UG7+ - 264 zł > UG8 - 248 zł No może racja - strzelałem z głowy - bo kumpel mnie męczył o opony przed zimą i pamiętam, że na gruperze kupowaliśmy koło 800 zł komplet UG7+ a całoroczna kosztowała wtedy ponad 330 zł jaki właśnie 4seazons. Poszukałem i na baloon.pl UG8 kosztuje 230 zł Vector 4s - 298 zł 68 zł x 4 = 272 zł

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.