Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lawnowerman

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lawnowerman

  1. Albo koleś jest jakimś kurierem albo to ściema. Liczac, że jeżdził dzień w dzień 13 lat to musiałby robić 200km dziennie. Odliczając, że pewnie nie jeździł w weekandy, miał urlop i były jakieś śiwieta państwowe w DE to muiałby coś koło 350km dziennie robić. I nigdy nie chorowac, nie robić przegladów itp. Taki przebieg jest realny jak 3 taxiarzy całą dobę jeździ a nie jak facet który musi spać, jeść itd. Zauważcie, że nie pokazali jak wygląda środek - mam w domu taką po 100 tys to widac jak wyslizgane są kiera, fotele itp. plastiki.
  2. Lawnowerman odpowiedział MaserTi na temat - Motokącik
    Jeżeli nie jest to instalka II gen. to bym brał
  3. Lawnowerman odpowiedział Supaplex na temat - Motokącik
    Straz miejska czy policja?
  4. Jacek prawdopodnie dwumas docisk i wysprzeglik
  5. > Mnie rodzice włóczyli po KDL-ach (jak akurat można było, to o Jugosławię zahaczali) - bo tylko tyle > się dało, Pamiętam autostardę pod Berlinem 80-ty któryś rok i 126p z przyczepką i takie płyty betonowe na których kashlak robił dup,dup, dup i znowu dup, dup, dup [3 osie były] Matka się zhaftała a ja śpiewałem 4-pancernych
  6. > gratuluję podejścia do sprawy - widać z tobą tak robili > bo moje pamiętają wycieczki tak mniej więcej od 2 roku - przypomijają sobie różne fakty o których > my zapomnieliśmy , a od 3 roku to już pełna świadomość gdzie byli i co widzieli U mnie podobnie. Dzieci jeżdżą od urodzenia. Wszędzie robimy zdjęcia, filmy i potem puszczamy dzieciom, żeby sobie przypominały, oglądały jak były mniejsze. Z synem byliśmy w Turcji jak miał 1.5 roku. Do dziś pamięta zjeżdżalnie w tęczowe kolory i dystrybutory z sokiem obok.
  7. > Jasne... Mam w powazaniu czy mi wierzysz czy nie. To, że czegoś Ty nie potrafisz nie znaczy, że ktoś inny nie może umieć > Noca na pustej autostradzie i z wlaczonym tempomatem po kilkudziesieciu kilometrach nie ma > znaczenia z jaka prędkością jedziesz - wszystko staje sie tak samo monotonne. Poiwedz po prostu, że auto Ci nie wyciaga 180 > Jadac szybciej co najwyzej jest trudniej w pas trafic gdy juz sie zaczyna zasypianie. Nie mierz każdego swoją miarą
  8. > Tak samo musisz zapłacić jak ja muszę wydać zgadza sie ale nie mozesz mu zatrzyamc w zastaw auta jak nie zaplaci.
  9. > Jak dlugo jestes w stanie jechac 180km/h? Tak długo jak jest droga która na to pozwala. Próbowałem wolniej i jest gorzej. > Pomijam fakt, ze ciezko taka predkosc utrzymac jadac do Chorwacji... Pisałem ogólnie, nie jechałem nigdy do CH. Po prostu taka przypadłość - jak miałbym jechać 90 to bym umarł po 1h. NIe wiem mam chyba takie ADHD samochodowe.
  10. >Jeszcze trzy uwagi z mojej strony. >Wyłap moment przy którym jazda w twoim aucie "nie męczy". Bardzo >istotnym czynnikiem jest tu dla mnie prędkość (i oczywiście rodzaj drogi-bo to >jedno z drugim związane). Tzn ja wolę w którymś z moich konkretnych >samochodów poruszać się 130-140 po autostradzie niż 160 i więcej (niby >tylko 10-20 km/h różnicy), ale jazda na dłuższa metę wtedy tak nie męczy... >chodzi o szum, konieczność skupiania uwagi bo podmuchy, zmieny pasów, >omijanie, mniej czasu na reakcję itp... U mnie z kolei na odwrót. Im szybciej tym lepiej mi się jedzie. Przy 130 bym zasnął. Przy 180 jestem skupiony.
  11. > Dokładnie tak. Generalnie tak, ale auto musisz wydać , nawet jak nie zapłaci
  12. IMO bezsens i niepotrzebne ryzyko. Jeżeli pytasz to znaczy, że nie jeździsz w nocy. Jazda w takich warunkach jest męcząca, ludzie mają złe światła, możesz słabo akomodować. Trasa jest lepsza ale musisz być nocnym markiem, zeby wytrzymac tyle h. Jeżeli szkoda Ci urlopu to ja bym pojechał w piatek po południu, przespał sie w PL i ruszył koło 4-6 rano. Komfort Twojego dziecka nie jest wart ryzyka was wszystkich.
  13. > szach mat Czytaj całość a nie troluj, bo ktoś napisal pupa.
  14. > ale gdzei iskra? w dieslu...? Dobra - uprościłem. Założyłem, że auto napędzane bezyną po odłączeniu akku padnie bo alternator się zjara [diody] ew. komp odetnie. Stary diesel a'la W123 po odpaleniu będzie chodził aż się nie skończy paliwo.
  15. Uszczelniacze? Dziura w kolektorze? Odpowietrzenie skrzyni korbowej?
  16. > Nigdzie nie wysyła bo to nie jest radiostacja A z czego się iskra robi ?
  17. > Takim cudem że przy pracującym silniku napięcie w instalacji pochodzi z alternatora a akumulator > jest tylko odbiornikiem No ale prąd chyba też wysyła nie? Nie pisz takich głupot bo ktoś to vzyta i pomysli, że akku jest potrzebny tylko na rozruch >tak samo jak np. radio. Jak wyłączysz radio podczas jazdy to silnik > zgaśnie? Nie, ale jak odłącze akku to tak. > Poza tym odłączenie aku podczas pracy silnika w każdym samochodzie grozi poważnym uszkodzeniem > elektroniki z powodu mogących się pojawić wahań napięcia z powodu zbyt małego obciążenia > alternatora. ALe ty masz zatrzymać auto w sytuacji awaryjnej a nie martwić się czy się altek spali.
  18. > , nie widzialem, i nawet nie wiem czy ktos sprawdzal. Facet jest jednym z kilkunastu na forum > veedub z takimi problemami. Wszyscy, z tego co czytam, pojechali do dealera. Nie znaleźli akku ?
  19. touran 1.9 ?
  20. > Ach, nie dziala (nie wiem nie widzialem, wg wlascicieli)-, slowo klucz alternator, silnik dalej > chodzi. Jak odłączysz akku ??? Jakim cudem? To nie diesel sprzed 40 lat
  21. No i jeszcze koszt instalacji
  22. > Pozostaje pytanie, jak wlaczyc silnik? Hamujesz. Stajesz. Skrzynia na P. Odłączasz akku / dzownisz po lawete
  23. > No to popatrz jak miałeś na starych polisach. Obstawiam, ze jak miałeś starą do 5 to nową zaczynasz > od 6. Tak od 6 do 5 > Poprzednie OC wypowiedziałeś oczywiście? Tak - dziś poszło mailem i pocztą
  24. > A zmieniasz firmę? Tak

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.