Zawartość dodana przez Lawnowerman
-
Wartość OC a zaznaczone opcje w formularzu.... ?
> Wpisz tak jak jest w dniu dzisiejszym i tyle. ok. A jak jest z datą jak mam do 5 czerwca to nowe kupuję od 6 czerwca?
-
Grupon zniżkowy na OC+AC Liberty Direct - uwaga ściema!!!
> Złóż reklamację w Groupon i tyle, w czym problem? W tym, że marnują mój czas?
-
Grupon zniżkowy na OC+AC Liberty Direct - uwaga ściema!!!
> toś się obudził... nie trzeba czytać regulaminów i innych warunków ubezpieczenia, żeby wiedzieć, że > tak jest... > Co innego kontynuacja AC w tej samej firmie... Ale to niech napiszą od razu w treści
-
Grupon zniżkowy na OC+AC Liberty Direct - uwaga ściema!!!
> " > Przed zakupem przeczytaj Pełne Warunki oferty Liberty Direct oraz Uniwersalne Warunki obowiązujące > dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej > treści. > " > normalna rzecz w OWU że AC dla 10+ lat może byc problemem. Przeczytałem - nie ma słowa o tym, że auto musi mieć < 10 lat
-
Wartość OC a zaznaczone opcje w formularzu.... ?
> Przebieg to zawsze możesz wpisac mniejszy, bo niby planowales jezdzic mniej, a wyszlo ze musiales > jezdzic 2-3x tyle. Przeciez skad mamy wiedzieć ile będziemy jezdzic. Roznie w zyciu bywa. > To samo z miejscem garażowania. Możesz zadeklarować ze stoi w garażu albo na strzeżonym parkingu, a > za miesiąc wlasciciel parkingu się zwinie, albo wlasciciel garażu Ci wypowie umowę najmu i > tyle. > To sa realne sytuacje wiec nie ma tu zadnej sciemy... Ale ja nie chce kłamać. Z racji choroby ojca mieszkam z nim. Ma dom i garaż. Tam gdzie mieszka <> moja praca jeżdżę SKM. I tak zaznaczam - ale jak mi wyzdrowieje albo się pogorszy to mam iść i rekalkulowac składkę ?
-
Wartość OC a zaznaczone opcje w formularzu.... ?
> Teraz możesz pisać co chcesz, ale gdy im przyjdzie wypłacić odszkodowanie to pewnie będą się > czepiać wszystkiego.. No ale to jest OC. Nie AC
-
Mercedes Benz E200 W210
> Szukam "oszczędniejszego" auta w spalaniu od mojej Laguny 1,9 dCI i tak przypadkowo trafiłem na > E200. 2.0 litrowa benzyna ma być bardziej ekonomiczna niż 1.9 diesel ? To ile Ci pali Laguna ? 15 ? >Pytanie, czy cena wynika z wieku, czy jednak to auto (w sensie model) ma >swoje bolączki > i nie warto się nim interesować? Bo przyznam szczerze, że kupić za dyszkę okulara jest > interesujące. Zawsze chciałem mieć merca i pojeździć więcej niż w ostatnią drogę do piachu w > karawanie Wszelkie opinie mile widziane. Jeżeli trafisz na auto bez z rdzy z małym przebiegiem to się da jeździć. Natomiast jest wiele bolączek serwisowych - w stylu jak Ci padnie przełącznik od el. szyb to wymieniasz nie jeden przełącznik, tylko 4. IMO poszukaj 190 albo W124.
-
Grupon zniżkowy na OC+AC Liberty Direct - uwaga ściema!!!
Niuans jest taki, ze auto musi mieć < niż 12 lat - wtedy możesz mieć AC. Nie ma o tym słowa w regulaminie anie opisie. Liberty umywa ręce. Ktoś chce kupon?
-
Auto z Holandii - numery rejestracyjne
to jest chyba ze przeglad sie skonczył 12 dni temu
-
Wartość OC a zaznaczone opcje w formularzu.... ?
Interesuje mnie dwie pozycje. Deklarowany przebieg roczny i miejsce postoju auta. Wybierając mniejsze wartości - mam mniejszą składkę. Czy TU ma prawo o to pytać? Co jak ich okłamię świadomie/nieświadomie ?
-
sens zakupu zaniedbanego auta
Generalnie w twoim przypadku się opłacało ale u większości ludzi nie. Oprócz ilus tam jazd do warsztatu to cieżko by było zrobić większość usług w tych cenach co robiłeś. Do tego to co zrobiłeś we wlasnYm zakresie ktoś kto nie ma smykałki, narzędzi czy garażu i umiejętności zapłacił by kilka albo kilkanaście z wiecej. Tak ze imo miałeś farba z rodzajem usterek tym ze masz wiedzę i auto realnie ma niski przebieg.
- STEINBAUER P-BOX
-
Pióra wycieraczek
Kupuje wycieraczki w sklepie z częściami do Żuka, Robura i Barkasa. Szt. kosztuje 10 zł. Pierwszy raz kupiłem z nastawieniem ze sprawdze i jak coś to nawet co m-c wywalę. Wytrzymała 2 x tyle co Bosch wsadzony podczas jakiejś podróży zimą.
-
Honda Civic - dodawanie koni.
W zyciu 20 KM nie będzie miał z grzebania. IMO najprędzej jak nie chce SWAPU to wydech, dolot [kolektor]. To moze da z 10-12 KM jak bedzie dobrze przeliczone. Choć kosztowo to wyjdzie kosmos w stosunku do mocy.
-
A-Class - W168 - ktoś ma, opinii potrzebuję.
> Chyba raczej 2.0 a nie 1.6. Znalezienie dobrego egzemplarza 2.0 VSA graniczy z cudem. Myślę, że do > normalnej jazdy 1.6 110KM też zupełnie wystarczy. Racja , źle napisałem, miało być 1.6 albo 2.0 160 KM no w tej cenie na pewno nie kupi... http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/hond...nt=FOUR_OR_FIVE
-
A-Class - W168 - ktoś ma, opinii potrzebuję.
> No fajne powiem Ci, a jaki silnik polecasz? > Jest sporo 1.7 cdti, to jakiś znany motor? Isuzu. silnik ok. pada osprzet, przeplywki, turba szukaj benzyny 1.6 160KM w 5D to sie nazywało VSA
-
Aktualizacja softu auta X5 3.0i 2007 r. ???
Kolega ma takie auto. Mówi, że BMW wydaje updaty softu auta. Czy to prawda? Co to daje? Kto mi to zrobi w Gdańsku/Gdyni?
-
Duży bagażnik w kompakcie z lat 2000-2005
> Wiem, że może trudno Ci to zaakceptować, ale skodzianka octavia to kompakt z krwi i kości i możesz > tutaj snuć nie wiadomo jakie herezje i teorie spiskowe, ale tego nie zmienisz. Mam w d... czym jest Octavia. Chodzi mi tylko, że klasa auta to już nie to co kiedyś. Kompaktem moze być Golf, ale już nie Golf +, a tym bardziej Touran Trzymajmy się zdrowego rozsądku - jak VW zrobi drezynę na płycie Golfa to będzie też kompakt?
-
Duży bagażnik w kompakcie z lat 2000-2005
> Płyta podłogowa golfa IV więc to kompakt. touran ma płyte V tez kompakt? new beetle cabrio ma płyte golfa tez kompakt
-
Duży bagażnik w kompakcie z lat 2000-2005
> z plecakiem To popatrz ba pierwszy post
-
Duży bagażnik w kompakcie z lat 2000-2005
> Octavia jest autem kompaktowym, pomimo, że niektórym się wydaje, że mają auto klasę wyżej Scenic i Xara Picasso to też kompakty?
-
Duży bagażnik w kompakcie z lat 2000-2005
> to nie jest kompakt... Octavia też nie. Chciałeś liftback to masz
-
Duży bagażnik w kompakcie z lat 2000-2005
> ale agresywnie od razu... Proste pytanie - ile znasz liftbacków z tych roczników, poza wspomnianą > Octą - bo ja żadnego innego. Mondeo
-
Jak odszukac wlasciela pojazdu po numerach rejestracyjnych
> Bo to fajne auto jest, Wiem, tylko pytanie o egzemplarz. Stojące auto, nie ruszane kilka lat to raczej kłopoty niż "okazja" tu jest ich trochę to nie wiem po co rzeźbić? http://suchen.mobile.de/auto/search.html...p;ambitCountry=
-
Jak odszukac wlasciela pojazdu po numerach rejestracyjnych
> Witam > Pod moim blokiem stoi juz prawie 2 lata mniej niz częsciej spotykany samochod audi a6 allroad 2.7 > biturbo ot taki jak ten z ogloszenia tylko rocznika nie znam > http://otomoto.pl/audi-a6-allroad-aso-benzyna-250km-automat-s-C28970468.html > Samochod juz zaczyna wrastac w ziemie, zawieszenie siadlo. Widzialem juz na nim kartki > poprzyklejane przez osoby ktore chcialy skontaktowac sie z wlascicielem i auto nadal stoi. > Tablice rejestracyjne sa z innego wojewodztwa i co ciekawe są imienne. > Przejrzalem ponizszy portal o tablicach rejestracyjnych > http://www.wptr.pl/ > i znalazlem tam ten samochod ale osoba ktora dodala te numery do bazy raczej nie bedzie miec danych > wlasciciela. > W zwiazku z tym pytanie czy komus udalo sie uzyskac informacje o wlascicielu pojazdu tylko na > podstawie numerow rejestracyjnych? Chcialbym go zapytac czy nie chce sprzedac samochodu ktory > juz drugi rok wrasta nam w ziemie pod blokiem Wlasciciel samochodu ponoc jest z Bydgoszczy. > Zagladalem tez na forum audi i tam raczej nie byl zarejestrowany uzytkownik z tym pojazdem. > Pomysl jaki mam na teraz to zeby zwrocic sie poprzez moja wspolnote mieszkaniowa do wydzialu > ewidencji i rejestracji pojazdow ze auto zajmuje miejsce do parkowania pod blokiem i szukamy > kontaktu do wlasciciela zeby je zabral (co zreszta jest zgodne z prawda . > Dzieki za podpowiedzi > P.S. Znajomych w policji i urzedach nie mam. Przynajmniej nie w Bydgoszczy ani w Toruniu Z ciekawości - po co chcesz kupić samochód o którym nic nie wiesz i stał [stoi] 2 lata ?