Skocz do zawartości

COTY 2010, na co glosujesz?


NikoBellic

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nie trudno domyslic głosowałem na Mercedesa. Podobno ten model ma być punktem zwrotnym Mercedesa - czyli powrót do jakości do jakiej przyzwyczaił nas MB przed 1995rokiem.

A cała reszta w sumie nic nie wnosi do świata motoryzacji,

no może małym wyjątkiem jest Yeti czyli tania terenówka która nie jest ani terenówką ani tanią...

IQ była by sensowną propozycją na finalistę ale przy takiej cenie to rynku nie zawojuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A na które auto Ty głosujesz?

> I dlaczego?

Zagłosowałem na Astre-bo wyglada OK i jest w moim zasięgu finansowym. Nie głosowałem na Merca-bo auta z tej półki mnie nie interesuja (sa za drogie). gdyby głosowanie dotyczyło tylko deski rozdzielczej to tak jak inni-głosowałbym za Pugiem. Na desce centralnej najfajniejsze sa przełączniki-jak z auta rajdowego. Niestety widziałem to auto w realu i wygląd zewnętrzny to porazka, szczególnie przednie błotniki i maska. Wygląda jak niezgrabna klucha -owalnie i bez proporcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w moim przekonaniu zadne z tych aut nie zasluguje na tytul samochodu

> roku, wiec wybralem takie a nie inne kryterium wyboru

Ale to chyba raczej zabawa firma Coty wybrala jakies tam autka i dala tylko taki wybor.

Ja z tego grona zaglosowalem na mercedesa. Moze i drogi ale mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VW Polo

> Za to, ze wsiadajac do niego mialem sobie ochote pouzywac jaki to

> pazdzierz... a nie moglem, bo mi sie podobal

> No i jest calkiem nowym malym VW, nowa platforma z tego co wiem z

> koncernie... w zasiegu ludzkiego portfela...

i wcale nie jest taki mały wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja z tego grona zaglosowalem na mercedesa. Moze i drogi ale mi sie

> podoba.

Szalenie mi sie podobal, dopoki widzialem na ulicy. Ale sasiad sobie ostatnio zapodal, i tak patrze na to auto codziennie i juz nie wiem sam. Poprzednia E-klasa bardziej mi sie podobala. I o ile C-klasa nadal jest moim zdaniem serduszka.gif, nie wspominajac o S-klasie, tak E-klasa jakos mi sie juz nie widzi hmm.gif. No chyba, ze to zazdrosc rotfl.gif

Aha, glosowalem na Asterke, choc VX jakos juz nie lubie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A na które auto Ty głosujesz?

> I dlaczego?

Na zadne. Glosowanie na samochody na 2010, to wlasciwie tylko konkurs urody/mody tych samochodow. Nic nie da sie powiedziec o funkcjonalnosci, awaryjnosci, wlasciwosciach jezdnych itd., ze nie wspomne o tym, ze lista jest ograniczona (czyt. mniejsza niz wypuszczonych faktycznie na dany rok nowych modeli) i zadne z nich nie interesuje mnie docelowo. Potem takie kwiatki powstaja, jak Fiat Panda... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to chyba raczej zabawa firma Coty wybrala jakies tam autka i dala

> tylko taki wybor.

> Ja z tego grona zaglosowalem na mercedesa. Moze i drogi ale mi sie

> podoba.

Wydaję mi się, że COTY to skrót od Car Of The Year i nie ma nic wspólnego z firmą Coty wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pug 3008 ... za wyglad deski rozdzielczej

Deska jest faktycznie piekna ale sam samochód....jedna z najwiekszych paskód!!! brak proporcji i w ogóle psie gówno jest o niebo ładniejsze smile.gif w mojej opini oczywiście bo pewnie znajdą sie i tacy którym robi sie mokro na widok tego auta... smile.gif

Ogólnie z podanych aut myśle że żaden nie zasługuje na ten tytuł ale jakbym miał oddać głos to może na C3 z indwidualizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Astrę, bo z wymienionych najbardziej mi się wizualnie podoba. Później Polo i na trzecim miejscu chyba jednak E-klasa, chociaż jej wygląd budzi sprzeczne emocje i sam nie jestem w stanie powiedzieć, czy ten samochód mi się podoba, czy nie. hehe.gif

A wygra pewnie i tak zupełnie co innego, pewnie szpetne Yeti hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> głosowałem na merca. limuzyna jakos mnie nie zachwycila, natomiast

> coupe jest piękna

Tiaaa. Też na Mercedesa. Dużo dobrego słyszałem o tej generacji klasy E. Poza tym zwyczajnie wygląda atletycznie a w wersji AMG E63 jest boski serce.giflove.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A na które auto Ty głosujesz?

> I dlaczego?

astra, bo ładnie wygląda i tyle niewiem.gif dziwna ta lista w tym roku, właściwie nic nie ma ciekawego. Merc E wygląda jak nie powiem co grinser006.gif to samo 3008, tak jak ktoś pisał, zero proporcji icon_rolleyes.gif środek ładny, ale co z tego niewiem.gif polo wygląda .... jak normalne auto, taki mały golf VI, niczym się nie wyróżnia niewiem.gif jeszcze C3 Picasso nawet by mógł być właśnie za indywidualność, ale z nowinek to on nic nie ma, stare silniki, zero ciekawej technologii hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VW Polo

> Za to, ze wsiadajac do niego mialem sobie ochote pouzywac jaki to

> pazdzierz... a nie moglem, bo mi sie podobal

> No i jest calkiem nowym malym VW, nowa platforma z tego co wiem z

> koncernie... w zasiegu ludzkiego portfela...

icon_eek.gif

50 tysi za 1.2hatepe z klimą sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy głosują na Astrę,

powiedzcie mi na czym polegają jej atuty bo się nie mogę dopatrzeć.

Czy jej cena wam się podoba? stosunek ceny do jakosci?

Widzę że wysoko ją oceniacie, a ja postrzegam ją jako kolejne zwykłe auto które specjalnie niczym się nie wyróżnia. Jakie są jej mocne strony że aż tyle osób na nią głosuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie do tych którzy głosują na Astrę,

> powiedzcie mi na czym polegają jej atuty bo się nie mogę dopatrzeć.

> Czy jej cena wam się podoba? stosunek ceny do jakosci?

> Widzę że wysoko ją oceniacie, a ja postrzegam ją jako kolejne zwykłe

> auto które specjalnie niczym się nie wyróżnia. Jakie są jej

> mocne strony że aż tyle osób na nią głosuje?

Łukaszeczek bodajże wrzucał tu nie tak dawno prezentację tej Astry w wykonaniu Vauxhall'a i po tym muszę przyznać, że to autko mi się zaczęło naprawdę podobać

wnętrze też ma bardzo fajne

Bo pozostałe propozycje to moim zdaniem, takie trochę mało ciekawe

Polo niby ładne, ale nie na tyle żeby zostać COTY, no chyba, że chodziłoby o wersję 3d

C3 Picasso, bardzo ciekawe, ale też mi nie pasuje na COTY

reszta IMHO nudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.