Skocz do zawartości

Fiat Multipla 2012r.


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Ale do NB nie zmieścisz tyle gratów co do Cromy

> Jak chcesz sportowe auto to nie szukasz tego w Cromie, już mając 150KM ten samochód się odpycha

motor 200KM + chip jest idealny to dego auta, tylko idealnie go zmascili laczac z automatem, i jezdzi to slabiej niz 180tka po chipie z manualem zeby.GIF

tak wiec 150tka bez dpf z manualem + chip jest jedyna najlepsza opcja do cromy

> A te 30-40kg byś sobie podarował, pewnie różnica jest większa w masie do katalogu

> Niby Punto II ma ważyć 875kg (katalogowo) a ze mną i bakiem do połowy waga pokazała 1080kg

teraz wlosci sa dokladniejsi w podawaniu wagi auta, jak widac nie myla sie tak jak przy P II biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale do NB nie zmieścisz tyle gratów co do Cromy

> Jak chcesz sportowe auto to nie szukasz tego w Cromie, już mając 150KM ten samochód się odpycha

No niestety .... Croma w manualu 6 biegowym 150 KM i 320 Nm to nie wyścigówka .... przy niej moje Stilo 1,9 JTD podkręcone do 155 KM i 340 Nm to strasznie szybkie auto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> motor 200KM + chip jest idealny to dego auta, tylko idealnie go zmascili laczac z automatem, i

> jezdzi to slabiej niz 180tka po chipie z manualem

> tak wiec 150tka bez dpf z manualem + chip jest jedyna najlepsza opcja do cromy

Tak to jest jak się mocnym autem przejedzie człowiek to później 150KM mu mało spineyes.gif

> teraz wlosci sa dokladniejsi w podawaniu wagi auta, jak widac nie myla sie tak jak przy P II

ważyłeś hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No niestety .... Croma w manualu 6 biegowym 150 KM i 320 Nm to nie wyścigówka .... przy niej moje

> Stilo 1,9 JRD podkręcone do 155 KM i 340 Nm to strasznie szybkie auto

Ale stilo mniejsze i lżejsze wink.gif

A kto kupuje Cromę aby się ścigać hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem, oglądałem u znajomego

No bez jaj to nie miała być i nie jest wyscigówka.... nawet po zapodaniu wirusa nie będzie... Crome kupuje się dlatego, ze to kombi ok.gifhehe.gif Co prawda szukałem 200 KM Cromy ale okazała się w realu wolniejsza od 150 w manulau... ( dodatkowe ponad 100 kg sick.gif )

Do szybkiego przemieszczania pozostało mi Stilo hehe.gif

Ale ta nowa multipla całkiem całkiem food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee kupa...

> najpękniejsza Multipla wygląda tak

widziałem na żywo.. ehm. no moze ma cos w sobie ale... powiedzmy sobei szczerze - malutka i niewygodna. Urok raczej zerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widziałem na żywo.. ehm. no moze ma cos w sobie ale... powiedzmy sobei szczerze - malutka i

> niewygodna. Urok raczej zerowy.

Kolego, weź se pod uwage kiedy była produkowana (lata 60 -te), co wtedy jeździło, jakie były wtedy (a nie teraz) standarty wygody- i dopiero wtedy feruj swoje wnioski. Powiem ci tylko tyle że wtedy wyglad był dość kontrowesyjny (nic nie wygladało podobnie) i powszechną zagadka było pytanie gdzie jest przód a gdzie tył auta (tył miała znacznie bardziej opływowy). Ale jej wygoda budziła podziw i zazdrość (jak na swoje wymiary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego, weź se pod uwage kiedy była produkowana (lata 60 -te), co wtedy jeździło, jakie były wtedy

> (a nie teraz) standarty wygody- i dopiero wtedy feruj swoje wnioski. Powiem ci tylko tyle że

> wtedy wyglad był dość kontrowesyjny (nic nie wygladało podobnie) i powszechną zagadka było

> pytanie gdzie jest przód a gdzie tył auta (tył miała znacznie bardziej opływowy). Ale jej

> wygoda budziła podziw i zazdrość (jak na swoje wymiary).

Kolego, biere se wink.gif pod uwagę i sam lubie stare maszyny ok.gif ale akurat Multipla stara średnio mi sie podoba. Nie przeczę jej orginalności i upakowania 6 osób do przedłużonego fiacika 600 zeby.GIF czy jak mu tam było, ale mi osobiscie, subiektywnie, ta biedrona tak sie średnio podoba. Gusta i tyle ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i przestanie się wyróżniać czymkolwiek, masówka

znając fiata będzie się wyróżniać, dziś trudno przejść obojętnie obok Bravo, G Punto (I generacji, bo druga to już nie to samo) czy Croma, a już na pewno lepiej niech wyróżnia się delikatnie niż daje po oczach wyłupiastymi oczyma brzydkiej ropuchy. Powiem szczerze, że takie auto by mi się przydało, ale nie w tej formie '98-'04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.