Skocz do zawartości

Tor Poznań 17 lipca


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

> Bolid na torze więc warto - to nie to samo co imprezy BMW PitLane Park. Tutaj będzie widać różnice

> w jeździe na torze w stosunku do innych.

Myśle ze fajny widok będzie na wale od strony Bukowskiej zlosnik.gif

ale jestem ciekaw jak to wszystko rozstawia itd yay.gif

Zastanawiam sie jeszcze nad tym czy nie bedzie jakis wejściówek VIP by być bliżej Roberta zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bolid na torze więc warto - to nie to samo co imprezy BMW PitLane Park. Tutaj będzie widać różnice

> w jeździe na torze w stosunku do innych.

Na Węgrzech miałem porównanie F1, GP2 i Porsche - te ostatnie nie jeżdżą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> skoro już kilku tu pisze ze będzie , mimo ze maja kawałek drogi to faktycznie beda tłumy

> Ja se juz namiot postawie dzień wcześniej

ja tez bede, ale przespie sie w chacie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka zdjęć - lepszych się nie dało zrobić. Moja małpka ma tylko 12x zoom optyczny 270751858-jezyk.gif a cyfrowy psuje zdjęcia zlosnik.gif.

Miejsce miałem bardzo dobre, czyli nielegalne hehe.gif. Przynajmniej takie było do godziny 15. Ochrona totalnie nie panowała nad tłumem - trochę wstyd, że w XXI wieku, żeby coś zobaczyć trzeba po krzakach i płotach latać hehe.gif

283987917-P1020808ak1.jpg

283987917-P1020803rkak1.jpg

283987917-P1020821rkak1.jpg

Duże wrażenie zrobiła ta Meganka - dźwięk i prędkość konkretna. Zwłaszcza dźwięk przy redukcji biegów 893goodvibes.gif No i fota mi całkiem wyszła bo w tym miejscu miała spokojnie 200km/h skromny.gif

283987917-P1020786ak1.jpg

Mniejsze wrażenia a właściwie ich brak zrobił przejazd Kochańskiego w jego bolidzie F2000. Słabizna - wolno i słabe efekty dźwiękowe clown.gif

To już Karolina Czapka w starym Megane i z tylnym spojlerem wielkości pól auta jeździłą szybciej zlosnik.gif

post-48679-14352508985303_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miejsce miałem bardzo dobre, czyli nielegalne . Przynajmniej takie było do godziny 15. Ochrona

> totalnie nie panowała nad tłumem - trochę wstyd, że w XXI wieku, żeby coś zobaczyć trzeba po

> krzakach i płotach latać

A daj spokój z organizacją, w sumie to od 15 dopiero rozpoczęła się zabawa grinser006.gif

> Duże wrażenie zrobiła ta Meganka - dźwięk i prędkość konkretna. Zwłaszcza dźwięk przy redukcji

> biegów No i fota mi całkiem wyszła bo w tym miejscu miała spokojnie 200km/h

Zgadza się, zacne wozidło claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla mnie było bardzo fajnie

A ja nie pojechałem. Po pierwsze towarzystwo nie chiało, a samemu nie chciało mi się 300km jechać. A po drugie trzeba było pojść do fabryki sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to była ogólna klapa organizacyjna. Jedynie warto było pojechać i zobaczyć na żywo z bliska Roberta. Bolid, jak bolid, na mnie wrażenia nie zrobił po przeżyciu GP, co najwyżej fajnie było widać różnicę prędkości w porównaniu z Megane Trophy, czy Formułą Renault 2000.

http://zapodaj.net/b6ddfe48c424.jpg.html

http://zapodaj.net/9c25c43285d5.jpg.html

http://zapodaj.net/d05388d890e6.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miejsce miałem bardzo dobre, czyli nielegalne . Przynajmniej takie było do godziny 15. Ochrona

> totalnie nie panowała nad tłumem - trochę wstyd, że w XXI wieku, żeby coś zobaczyć trzeba po

> krzakach i płotach latać

Zgadzam się z tobą w 100%, też mnie to wkurzało!

Widzę że stałeś niepodal mnie.

tylko 4 foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.