Skocz do zawartości

swieży nabytek ....


Rekomendowane odpowiedzi

> tak jak FC ... tez moze historią jeszcze nie jest ....

> ale moze kiedys będzie - dziś kupiony

Barka ma jedną zasadniczą wadę: napęd na przód.

Roadster nawet jeśli jest od Fiata musi mieć napęd na tył. Fiat chciał tanio i zrobił go z Fiata Punto. No i wyszło trochę za tanio.

Zewnętrznie autko mi się zawsze widziało, a wnętrze jest moim zdaniem całkiem pomysłowe i nie zestarzeje się za szybko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Barka ma jedną zasadniczą wadę: napęd na przód.

> Roadster nawet jeśli jest od Fiata musi mieć napęd na tył.

Tyle, ze to nie jest klasyczny roadster i nigdy nie mial nim byc icon_rolleyes.gif

> No i wyszło trochę za tanio.

> Zewnętrznie autko mi się zawsze widziało, a wnętrze jest moim zdaniem całkiem pomysłowe i nie

> zestarzeje się za szybko

Ma duzo uroku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak FC ... tez moze historią jeszcze nie jest ....

> ale moze kiedys będzie - dziś kupiony

Chyba nie bedzie, ale jest milutki.

Gratuluje niezlego gustu, bo wizualnie samochody masz bardzo. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak FC ... tez moze historią jeszcze nie jest ....

> ale moze kiedys będzie - dziś kupiony

podobała mi się, aż do momentu w którym to zwrócono mi uwagę na fakt, że konstrukcja jest tak sztywna jak masło przy 30stopniach celsjusza hehe.gif.

Fiat najwyraźniej zapomniał usztywnić swojego kabrio facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluje fajnego auta cool.gif

Teraz możemy nawet przybić sobie piateczkę bo... dziś w moim garażu zaparkowała Barchetta Limited Edition 98 nr 0522 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeden telefon do Macierewicza i wszystko wiadomo

Ech te układy i układziki wink.gif. Ale Ciebie nie namierzyłem, dobrze się ukryłeś czy co?

A tak wracając do tematu, bardzo sie cieszę z powrotu do włoszczyzny, tak jakos miło mi się zrobiło, gdy zobaczyłem znajome z dawnego BBM'a dżwigienki przy kierownicy, czy stacyjkę. Takie drobiazgi a cieszą.

Jak na razie auto stoi w garazu i czeka na solidny przeglad u Kunera, zobaczymy co tam w Barce siedzi tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ech te układy i układziki . Ale Ciebie nie namierzyłem, dobrze się ukryłeś czy co?

eee tam grinser006.gif

> A tak wracając do tematu, bardzo sie cieszę z powrotu do włoszczyzny, tak jakos miło mi się

> zrobiło, gdy zobaczyłem znajome z dawnego BBM'a dżwigienki przy kierownicy, czy stacyjkę.

> Takie drobiazgi a cieszą.

> Jak na razie auto stoi w garazu i czeka na solidny przeglad u Kunera, zobaczymy co tam w Barce

> siedzi tak naprawdę.

ja nigdy nie wracałem ... zawsze miałem, a

teraz to nawet dwa i jeszcze niemieckie się znajdzie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to powrót, co prawda bardziej hobbystyczny, ale zawsze. Polatam w przyszłym sezonie, jak podpasuje, to doprowadzam do oryginału i zostawiam ok.gif

O reszcie floty więcej w profilu blush.gif

Edit: fotka jeszcze z ogłoszenia, moje za kilka dni.

284142103-barka1.jpg

post-3168-14352509568994_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie jest to powrót, co prawda bardziej hobbystyczny, ale zawsze. Polatam w przyszłym sezonie,

> jak podpasuje, to doprowadzam do oryginału i zostawiam

> O reszcie floty więcej w profilu

> Edit: fotka jeszcze z ogłoszenia, moje za kilka dni.

a co oprocz felg jest nie zgodne z orginałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co oprocz felg jest nie zgodne z orginałem ?

Heh, spostrzegawczy jesteś. Zgadza się, felgi są inne, moje auto jest z jesieni, więc powinienem mieć standartowe alu. Radio mam jakiegoś Clariona, reszta jest ori ok.gif

Tak naprawdę samochód bardziej wymaga kosmetyki lakieru, choć jest nieźle jak na ten wiek i ogromnym plusem jest w 100% oryginalna powłoka lakiernicza ok.gif Dach (oczywiście jasny dla tej wersji) jest jeszcze dość przyzwoity, tapicerki skórzane ujdą, choć też zapewne będzie trzeba pomysleć o odświeżeniu.

Samochód kupiłem od powaznego goscia, miłośnika włoszczyzny, oprócz Barki miał 159tkę i Punto. Barkę miał 4 lata. Wczesniej miało tylko jednego właściciela.

Może nie będzie mi za bardzo załazić za skórę grinser006.gif Na razie muszę zajechać do Kunera, jak nie będzie za duzo do włożenia, to pomyslę o windzie, bo nie mam niestety - jest sama blacha z mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Heh, spostrzegawczy jesteś. Zgadza się, felgi są inne, moje auto jest z jesieni, więc powinienem

> mieć standartowe alu. Radio mam jakiegoś Clariona, reszta jest ori

> Tak naprawdę samochód bardziej wymaga kosmetyki lakieru, choć jest nieźle jak na ten wiek i

> ogromnym plusem jest w 100% oryginalna powłoka lakiernicza Dach (oczywiście jasny dla tej

> wersji) jest jeszcze dość przyzwoity, tapicerki skórzane ujdą, choć też zapewne będzie trzeba

> pomysleć o odświeżeniu.

> Samochód kupiłem od powaznego goscia, miłośnika włoszczyzny, oprócz Barki miał 159tkę i Punto.

> Barkę miał 4 lata. Wczesniej miało tylko jednego właściciela.

> Może nie będzie mi za bardzo załazić za skórę Na razie muszę zajechać do Kunera, jak nie będzie za

> duzo do włożenia, to pomyslę o windzie, bo nie mam niestety - jest sama blacha z mocowaniem.

co do radia - to moze być orginalne, rowniez mam Clariona + orginalną zmieniarkę w bagażniku.

Ja na szczescie kupiłem Barchette od Klubowicza i poza wymianą oleju itp .... nic przez kilka lat nie muszę robić (zmieniony wariator, rozrząd, tarcze, klocki, dach w idealnym stanie, rozpórka SPARCO,

felgi OZ Racing 35th Anniversary, nowe opony GOODYEAR EAGLE F1 195/45/r16

, pałąki by PIETRYGA, wiatrołap by PIETRYGA, dokładka NAXOS, oryginalny bagażnik FIATA, )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, masz na wypasie. Moja teoretycznie też mechanicznie jest doprowadzona do bardzo dobrego stanu, ale jak jest naprawdę wyjdzie juz niebawem.

Ciekawe, czy takie radio ori ze zmieniarka można gdzies znaleźć? Widziałem gdzies w sieci tez winda z subem, tylko nie wiem z jakim mocowaniem, czy wersja 1 czy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.