Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> Tylko coś mi się wydaje że drzwi bagażnika są nieoryginalne - Coupe miało ten mały spojlerek a tu

> go brak - a co do ceny to faktycznie z kosmosu i to chyba z bardzo odległej galaktyki

Klapa, jak klapa, we wszystkich Borewiczach, Coupe i 3D była taka sama, jedynie niektóre wersje miały montowane gumowe "spojlery" wink.gif Zawsze można zamontować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko coś mi się wydaje że drzwi bagażnika są nieoryginalne - Coupe miało ten mały spojlerek a tu

> go brak - a co do ceny to faktycznie z kosmosu i to chyba z bardzo odległej galaktyki

mi się wydaje że Coupe powinno mieć taką klapę jak akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie - coupe miało defaultowo gumowo-plasticzany spoiler jak w niektórych Borewiczach.

Bardziej po polsku proszę - haviło, a nie miało; rubberowo, a nie gumowo...

Co do QP, to tak jak koledzy napisali - klapa z późniejszego borewicza. Właściwie to ono z akwarium miało niewiele wspólnego - nawet nosek miało inny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kto tu mówi o AC ?

> Walą w auto traktorem i z polisy traktora wyrywają ile się da.

> Przed sądem jednym z dowodów są screeny z portali aukcyjnych.

JAk przywalą w traktora to raczej z własnej winy, i z ubezpieczenia traktora nici, nie płaci grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej po polsku proszę - haviło, a nie miało; rubberowo, a nie gumowo...

> Co do QP, to tak jak koledzy napisali - klapa z późniejszego borewicza. Właściwie to ono z akwarium

> miało niewiele wspólnego - nawet nosek miało inny...

Akwarium przez pewien okres miało dokładnie taki sam nosek jak QP, dopiero później nieco go zmodyfikowali - moim zdaniem na lepsze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeczytaj mój post jeszcze raz - p o w o l i

No to wytłumacz mi, jak S P R A W C A uzyska odszkodowanie, bo skoro mają zamiar walnąć w traktor i zrobią to, to są S P R A W C A M I. Chyba że traktor walnie w nich, i będzie to wina traktora (upraszczam)...

I na koniec, nawet jak mają swój traktor i nim walną, to jeszcze może dojść jeden ważny aspekt, próba wyłudzenia odszkodowania.

Jak sie więc ubezpieczyciel kapnie ( a na pewno przy takiej kwocie będzie drążył temat) to tak im dopierdzieli że tych 90 kawałków im nie starczy na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kto tu mówi o AC ?

A co za różnica?

> Walą w auto traktorem i z polisy traktora wyrywają ile się da.

> Przed sądem jednym z dowodów są screeny z portali aukcyjnych.

Jakim dowodem? Że debil aukcje wystawił? To wystawię Captivę za 200k i lecę po kasę zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten, ktory bez problemu rozumie, jak zdecydowana wiekszosc ludzi na forum, co znaczy:

> Quote:

> Walą w auto traktorem

Nie wiem, może ty znasz takich inteligentów co walą w auto traktorem.

I może znasz traktory, chociaż te w dieslu są więc mogą być nie do ogarnięcia.

Generalnie życzę powodzenia w waleniu w auto i próbach wyłudzania odszkodowań od ubezpieczyciela, szczególnie jeśli chodzi o spore kwoty.

Jakim dowodem? Że debil aukcje wystawił? To wystawię Captivę za 200k i lecę po kasę

Tylko wpierw walnij traktorem w nią, wartość wzrośnie od tego a jeszcze ubezpieczalnia wypłaci Ci 200k plnhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, może ty znasz takich inteligentów co walą w auto traktorem.

> I może znasz traktory, chociaż te w dieslu są więc mogą być nie do ogarnięcia.

> Generalnie życzę powodzenia w waleniu w auto i próbach wyłudzania odszkodowań od ubezpieczyciela,

> szczególnie jeśli chodzi o spore kwoty.

Och moj Boze! Argumenty sie skonczyly!!! hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem,że z allegro ma być ale w lokalnym serwisie znalezione:

> 125p części

> Tu hicior:w tytule 126p a oferta 125p i ten rok produkcji 1942

> 126p tuning

> i jeszcze jeden żywy 126p 126p tuning

Ten 125 to niezła baza ok.gif

Wprawdzie trzeba by z przodem wrócić do rocznika ale wygląda nieźle i cena baaaardzo rozsądna. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja

Byłem, oglądałem, jeździłem. W opisie cuda wianki a na żywo....

Wspomaganie jest ale nie włożone grinser006.gif To samo lusterka.

Samochód może i bezwypadkowy ale błotnik wgięty i inny kolor grinser006.gif Nie działają światła stop i skończyły się klocki.

Ogólnie samochód ciekawy ale sprzedaje go "młody gniewny". Pozostawiam go w obszarze zainteresowania ale gość musi zejść z ceny a mniemanie o nim ma, że ho ho... spineyes.gif

Edit: garażowany też nie jest ale są garaże w pobliżu 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega który udziela się na fso ptk swojego poldorowera kupił za 500 zł od Pana po 50tce, silnik sprawny , przebieg jakos ponad 100 tysi, buda w stanie 3+ i zrobił przekładkę silnika, mostu i elektryki do swojego caro plusa w stanie igła blacharskim, razem z autem koszt swapa jakoś koło 2000zł no nie licząc jego poloneza smile.gif

edit: tak w ogóle tu jego aukcja jakby ktoś szukał takich boczków(felgi też polecam) http://allegro.pl/mr-polonez-szkocka-krata-i2747884290.html

[image]http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/47/88/42/2747884290[/image]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówicie o pomarańczowej kupecie?

o tej, którą możesz mieć już za 2 stówki zlosnik.gif

historia tego auta jest taka, że obecny właściciel (nick na forach Lajkonik) wypatrzył je na parkingu policyjnym. Przeszedł dość długą i wydawałoby się, niemożliwą do realizacji drogę do wyciągnięcia auta z parkingu a potem je odbudował i legalnie zarejestrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.