Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

> http://otomoto.pl/oltcit-club-11rl-jedyny-taki-C24996222.html

> w sumie już po PRLu to chyba składali, ale w pewien sposób to rarytas

Czy ja wiem hmm.gif

Tą metodą to i Tavrię można zaliczyć - wszak równolatka Oltcita (co innego jakby to był Visa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To praktycznie jest Visa, tylko zmontowany "za granicą", coś jak polskie Fiaty . Na przedniej

> atrapie pod znaczkiem Oltcita jest miejsce na dwa "zęby" Citroena .

To jeśli już to Oltcit jest kopią Citroena Axela

Visa to 5D, z niej potem wypączkował C-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajny projekt do dokończenia >> klik

Strasznie po macoszemu odnawiany lakier. Gosc pisze, ze samochod zostal rozebrany do jamniejszej srubki, a linka predkosciomierza pomalowana, zamek maski bagaznika pomalowany, sruby reflektorow pomalowane, szpilki amortyzatorow pomalowane, zbiorniczek plynu hamulcowego pomalowany, przewody hamulcowe przy pompie pomalowane, ba - nawet filtr oleju i alternator nosi slady malwoania nadwozia.... Jesli tak bylo wszystko robione, to jabymodpuscil. Ale ja jestem wrazliwy na takie rzeczy.

EDIT:

W ogole dziwny ten samochod,. Niby zroil swapa, zrobil jedynie kilka kilometrow, podczas ktorych zdazyl go pomalowac brudzac lakierem silnik, a juz rdza wylazi nad tylna prawa lampa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> 2500 za lampe

Przecież napisał, że kumpel sprzedaje. Przynajmniej szczerze. Kumpel podzieli się zyskiem. 2500 za lampę to chyba niezła przebitka. cfaniak.gif

A tak na serio, to raz dostałem ostrzeżenie za podobne "pieniactwo", bo w ogłoszeniach był 125p z 1982 r. bez fiatowskich oznaczeń - rasowe FSO z bocznymi kierunkami. Zapytałem grzecznie, o co tutaj chodzi. W odpowiedzi (która NB nie padła) mój post poleciał w kosmos, a ja dostałem osta od jednej mendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie znam, w rozmowie mi mówił, że 2500 za furę spineyes.gif

nawet nie przeczytałem uważnie aukcji zlosnik.gif zawsze jak ktoś by był zainteresowany może pisać/dzwonić i dowiedzieć się u źródła zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imo 73 to to nie jest, prędzej 83

> imo 73 to to nie jest, prędzej 83

Ktoś ewidentnie ściemnia.

Auto pasuje do rocznika >83, aczkolwiek wtedy ten silnik 1300 jest dość nietypowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś ewidentnie ściemnia.

> Auto pasuje do rocznika >83, aczkolwiek wtedy ten silnik 1300 jest dość nietypowy.

Może buda wymieniona. Ale razem z wnętrzem? No i koła też coś za nowe, choć to akurat niewiele znaczy. Faktem jest natomiast, że na 1983 też ten fiat nie wygląda. Przynajmniej ja nie pamiętam żadnego białego z tego rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja się nie znam, w rozmowie mi mówił, że 2500 za furę

> nawet nie przeczytałem uważnie aukcji zawsze jak ktoś by był zainteresowany może pisać/dzwonić i

> dowiedzieć się u źródła

No to jak coś wrzucasz na AK to się dowiedz dokładnie żeby potem nie było zgrzytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jak coś wrzucasz na AK to się dowiedz dokładnie żeby potem nie było zgrzytów

no dobr... ale tak czy siak- poza tą nieszczęsną lampą - nie widzę nic tam strasznego.. totalnie się nie znam na tych autach i różnicach w rocznikach frown.gif

Dla mnie podejrzany by był wielopunkt w dajmy na to SC@98 czy krótkie migacze w takim ad2004 biglaugh.gif ale w 125 to ja jestem zieleń.

Wrzuciłem, bo wspominał mi o tym aucie, że niestety musi go sprzedać- ale widzę, że już fachury się dopatrzyły szeregu nieporozumień w opisie i foto... oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Quote:

Prześliczny maluch zachowany w idealnym stanie.

Autko wywołuje zachwyt innych kierowców na drodze.

Wygląda jakby dopiero co opuścił polmozbyt.

Technicznie w idealnym stanie, wizualnie również.

Zawsze był garażowany, nie był użytkowany zimą, dzięki czemu nie ma żadnej korozji.


A to co? alien.gif

kaszanax.jpg

---> klik ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie wiecie coś o tym egzemplarzu ??

> http://allegro.pl/wartburg-delux-1978r-licytacja-i3119969908.html

> interesuje mnie on bardzo

Miodzio. serduszka.gif

Kilka lat temu jechaliśmy z żoną po Wartburga, już było wszystko ustalone tylko że gdy ona zobaczyła co to za samochód to powiedziała że takiego kanciastego w życiu na placu nie chc oglądać. buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miodzio.

> Kilka lat temu jechaliśmy z żoną po Wartburga, już było wszystko ustalone tylko że gdy ona

> zobaczyła co to za samochód to powiedziała że takiego kanciastego w życiu na placu nie chc

> oglądać.

jezu jezu, co Wy tak tych bab słuchacie - ja zawsze najpierw kupuje a potem pokazuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezu jezu, co Wy tak tych bab słuchacie - ja zawsze najpierw kupuje a potem pokazuje

No i tak zasadniczo robię.... zlosnik.gif

Ale auto trudniej schować niz wiatrówkę... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.