Skocz do zawartości

Wroclaw-Warszawa


Efkwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

> Zawsze jezdze ósemką , jest sens szukac alternatyw ? Jest sens leciec przez Katowice , nadkladam

> 150 km wiem , ale jak czasowo wyjdzie ?

Jest.

Czasowo powiedzmy +0,5-1 h, ale zupełnie inna jakość jazdy.

ALE - bardzo wiele zależy, do której strony Wrocławia potrzebujesz się dostać.

Ja akurat jeżdżę od strony Bielan, więc dla mnie jest krócej, bo przez 8 to mam +1-2 h na przejazd przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze jezdze ósemką , jest sens szukac alternatyw ? Jest sens leciec przez Katowice , nadkladam

> 150 km wiem , ale jak czasowo wyjdzie ?

Nie ma sensu, trzeba przecierpieć parę miejscowości, ale obwodnice Oleśnicy, Sycowa i Wieruszowa to spory plus dla tej drogi. Minus to czas przejazdu, dlatego nie lubię jeździć do Warszawy. Nie ma alternatywy moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest.

> Czasowo powiedzmy +0,5-1 h, ale zupełnie inna jakość jazdy.

> ALE - bardzo wiele zależy, do której strony Wrocławia potrzebujesz się dostać.

> Ja akurat jeżdżę od strony Bielan, więc dla mnie jest krócej, bo przez 8 to mam +1-2 h na przejazd

> przez miasto.

z tąd ale ja sie potrzebuje wydostac ... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma sensu, trzeba przecierpieć parę miejscowości, ale obwodnice Oleśnicy, Sycowa i Wieruszowa to

> spory plus dla tej drogi. Minus to czas przejazdu, dlatego nie lubię jeździć do Warszawy. Nie

> ma alternatywy moim zdaniem.

Od Bełchatowa ósemka to facepalm.gif , nie lubie jednopasmowek ...w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze jezdze ósemką , jest sens szukac alternatyw ? Jest sens leciec przez Katowice , nadkladam

> 150 km wiem , ale jak czasowo wyjdzie ?

Ja preferuję klasycznie, powoli 8 - syndrom emeryta ok.gif

Niektórzy wolą pogonić z wyższą prędkością i nadłożyć autostradą.

Jak kto lubi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tąd ale ja sie potrzebuje wydostac ...

stąd.

Jeden wyraz :-)

Moim zdaniem szybciej będzie od strony autostrady, ale nie wiem -> mogę się mylić.

Nie znam Breslał na tyle, żeby móc konkretnie wypowiedzieć się o ewentualnych skrótach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, Wawa - Czestochowa - Olesno - Opole - Wroclaw

Popełniłem ten błąd ostatnio wracając.

Przypominało mi to seks na wilka - leżysz koło nory i wyjesz...

Droga momentami jest tak szerooooka, że się ciężarówki lusterkami spotykają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja preferuję klasycznie, powoli 8 - syndrom emeryta

> Niektórzy wolą pogonić z wyższą prędkością i nadłożyć autostradą.

> Jak kto lubi

Czyli na emeryta ...

jak zwykle

, ale na gierkowce rozloze skrzydla fly.gif ...

przegonie Tacie ropniaka ...

niech sie odpowietrzy troche ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze jezdze ósemką , jest sens szukac alternatyw ? Jest sens leciec przez Katowice , nadkladam

> 150 km wiem , ale jak czasowo wyjdzie ?

No jak wyjdzie...Autostradą to masz godzinkę z kawałkiem, zrób "bokami" 150km w takim czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli na emeryta ...

> jak zwykle

> , ale na gierkowce rozloze skrzydla ...

> przegonie Tacie ropniaka ...

> niech sie odpowietrzy troche ...

Ale na 70 zwalniaj, bo często suszą - a i kino objazdowe można do siebie przyciągnąć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U Taty ... cb i aktualne mapy ...

Ja po prostu staram się nie przeginać i nie stresuję się.

Za to w samym Wroclawiu nawigacja niezbędna. Od lat jeżdżę i nie podjąłbym się z pamięci dojechać na miejsce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od Bełchatowa ósemka to , nie lubie jednopasmowek ...w trasie

niestety od Piotrkowa w strone Wawy to DK8 to tez praktycznie jednopasmowka

dzisiaj jechalem i jest tragedia

dobrze, ze jechalem pod prad i o jakiejs luznej godzinie

w druga strone niezle koreczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tąd ale ja sie potrzebuje wydostac ...

Nie wiem, kiedy bedziesz jechał, ale:

a) jeżeli nie w godzinach pracy (7-20) to Klecińska -> Hallera -> Powstańców Śl -> autostrada a4.

Opole -> Czestochowa -> Piotrków Tryb -> Wawa

b) w godzinach pracy to lepiej Rogowska -> Strzegomska -> Mińska -> Awicenny -> Mokronowska -> Kwiatkowskiego -> koło Auchan pod wiadukt i na a4 "z drugiej strony".

PS. Jazda a4 do Katowic a potem na gierkówkę wydaje mi sie być przesada. Chyba lepiej jechać Opole -> Czestochowa. A nocą lub w sobote/niedziele rano chyba jechałbym przez Oleśnice, Kępno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tąd ale ja sie potrzebuje wydostac ...

z tego miejsca do A4 masz jakies 10-15 minut jazdy jak bedzie pusto na Mińskiej devil.gif ... jak będzie korek to koło godziny zlosnik.gif, do klasycznego wylotu na wawe to całe miasto przed Tobą (w godzinach szczytu to 2 godziny może być mało no.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety od Piotrkowa w strone Wawy to DK8 to tez praktycznie jednopasmowka

> dzisiaj jechalem i jest tragedia

> dobrze, ze jechalem pod prad i o jakiejs luznej godzinie

> w druga strone niezle koreczki...

zgadza się - ostatnio sporo remontów

szczególnie w nocy jest ciekawie, gdy do końca nie wiadomo na ktory pas wjechać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popełniłem ten błąd ostatnio wracając.

> Przypominało mi to seks na wilka - leżysz koło nory i wyjesz...

> Droga momentami jest tak szerooooka, że się ciężarówki lusterkami spotykają...

Droga jest kiepska tylko Czestochowa - Bierdzany, jest to droga lokalna, za to jest puuusta ok.gif, za to do Czestochowy jedzie sie Gierkowka, no i dalej kawalek A4 wink.gif Najwazniejsze, ze caly czas jedzie sie plynnie, dosc szybko, no chyab ze sie trafi na szczyt w Czestochowie.

Trase polecili mi kilka lat temu moi klienci z Wrocka, co czesto jezdza do Wawy, ja trase bez problemu wielokrotnie robilem w 4,5 h (wliczajac jedno tankowanie - postoj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze jezdze ósemką , jest sens szukac alternatyw ? Jest sens leciec przez Katowice , nadkladam

> 150 km wiem , ale jak czasowo wyjdzie ?

Jak masz CB oraz czym depnąć i wyprzedzić to nie ma sensu nadkładać tylu km.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 7 godzinnej walce z przyroda ... Jestem caly i zdrowy ... Powrot non stop snieg ... zero piaskarek ... na katowickiej dzwon za dzwonem , jezdnia jak szklanka ... 8 aut na odcinku 50 m rozp... i na dachu ... 3 auta przedemna gosc wypakowal okularem w barierke ... dal wsteka i pojechal dalej , nawet nie ogladal ... a prawego przodu nie bylo ...

Koszmar facepalm.gif...

Otwieram pamiatki od kolegi Matadora ... Dzieki za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ponad 7 godzinnej walce z przyroda ... Jestem caly i zdrowy ... Powrot non stop snieg ... zero

> piaskarek ... na katowickiej dzwon za dzwonem , jezdnia jak szklanka ... 8 aut na odcinku 50 m

> rozp... i na dachu ... 3 auta przedemna gosc wypakowal okularem w barierke ... dal wsteka i

> pojechal dalej , nawet nie ogladal ... a prawego przodu nie bylo ...

> Koszmar ...

> Otwieram pamiatki od kolegi Matadora ... Dzieki za pomoc

z 3 lata temu w strone w-wy podobnie mialem za babskiem, rozpedzam sie a tu nagle na liczniku ponad 100, ups zero przyczepnosci przede mna efekt domina byl. jednak zima zaskoczyla drogowcow biglaugh.gif w tym roku sezon IV kwartalu 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z 3 lata temu w strone w-wy podobnie mialem za babskiem, rozpedzam sie a tu nagle na liczniku ponad

> 100, ups zero przyczepnosci przede mna efekt domina byl. jednak zima zaskoczyla drogowcow w

> tym roku sezon IV kwartalu 2010r.

Mi auto na 4 biegu przy 100/h buksowalo ... odpuscilem ... po dzwonie wszyscy grzecznie 30/h , ja 50 i lewy pas ... bylem demonem predkosci ... 20 km przed wawa dopiero posypane facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ponad 7 godzinnej walce z przyroda ... Jestem caly i zdrowy ... Powrot non stop snieg ... zero

> piaskarek ... na katowickiej dzwon za dzwonem , jezdnia jak szklanka ... 8 aut na odcinku 50 m

> rozp... i na dachu ... 3 auta przedemna gosc wypakowal okularem w barierke ... dal wsteka i

> pojechal dalej , nawet nie ogladal ... a prawego przodu nie bylo ...

> Koszmar ...

Miejmy nadzieję, że do rana posypią sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no, te korki dochodzace nawet do kilku km to moje przywidzenie bylo...

> chociaz sytuacja specyficzna po piatek po poludniu

Na całej 8 dzisiaj rano korków nie bylo, za to mgła taka, że na więcej jak kilkadziesiąt metrów nic nie było widać. Miejscami mroźno -8*C.

Z powrotem o dziwo też nie było większych korków. Dwa tygodnie temu ciaśniej było.

Sporo trasy katowickiej w kierunku Wawy już z nowym asfaltem, ale zwężenia do jednego pasa nie ułatwiają.

W te i we w te po 5,5h bez zbytniego żyłowania silnika i bez CB, czyli ze zwalnianiem na ograniczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no, te korki dochodzace nawet do kilku km to moje przywidzenie bylo...

> chociaz sytuacja specyficzna po piatek po poludniu

Wracałem w niedzielę wieczorem i szło płynnie.

ACZKOLWIEK - jak we wrześniu wracałem, to przy wschodniej obwodnicy GOP spędziłem godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.