Skocz do zawartości

Że tak ujmę. Opel VECTRA za tanio. WTF?


Miszka

Rekomendowane odpowiedzi

http://dukiewicz.otomoto.pl/opel-vectra-1-9-cdti-C18947319.html

Rzućcie łaskawie okiem. Jak dla mnie to za tanio, za mały przebieg...

Węszę padakę...

Z tego samego komisu coś co mnie na początku zainteresowało.

http://otomoto.pl/opel-astra-1-9-cdti-caravan-C18947316.html

I też za tanio, za mały przebieg... Aż się wierzyć nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://dukiewicz.otomoto.pl/opel-vectra-1-9-cdti-C18947319.html

> Rzućcie łaskawie okiem. Jak dla mnie to za tanio, za mały przebieg...

> Węszę padakę...

> Z tego samego komisu coś co mnie na początku zainteresowało.

> http://otomoto.pl/opel-astra-1-9-cdti-caravan-C18947316.html

> I też za tanio, za mały przebieg... Aż się wierzyć nie chce.

Nie wiem co o tym sądzić.....ale bardzo podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://dukiewicz.otomoto.pl/opel-vectra-1-9-cdti-C18947319.html

> Rzućcie łaskawie okiem. Jak dla mnie to za tanio, za mały przebieg...

> Węszę padakę...

> Z tego samego komisu coś co mnie na początku zainteresowało.

> http://otomoto.pl/opel-astra-1-9-cdti-caravan-C18947316.html

> I też za tanio, za mały przebieg... Aż się wierzyć nie chce.

54 930 km i 2007 rok hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 54 930 km i 2007 rok

Akurat kiedyś kupiłem 4-letnie auto z potwierdzonym, 100% autentycznym przebiegiem 26 000 km. Więc byłbym w stanie w to uwierzyć, ale nie wierzę, że ktokolwiek przy zdrowych zmysłach sprzedaje samochód "od pierwszego właściciela", nie bity, za 60% ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe oszustwo, dostaniesz maila, że sprzedający pracuje na zachodzie (GB, Irlandia itd) i że za drobną opłatą możesz zobaczyć auto np. w Londynie. Oczywiście stracisz kasę a auta nie zobaczysz smile.gif

Odpuść sobie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem co o tym sądzić.....ale bardzo podejrzane.

Odpowiedz od sprzedajacego ... ... ...

Hello,

I drove the car in Poland. I don't speak polish so well even if I worked there couple of months. The car is in excellent condition,1 hand, never involde in any accidents, the engine works perfectly, it has the technical book and all papers, REAL km,and all the other options.

I was hoping to sell the car in Poland but I never had enough time because of my work.

I just moved to London, UK. Now nobody wants to buy it here in UK because it's the steering wheel on the left side.

So I decided to use a shipping company to help me sell my car in legitm and legal conditions.I can send it anywhere in 4-5 days to your home on my expense.

If you are interested please reply me, so I can give you more information.

Thanks

Baldor Steve

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumacz google

Quote:

Witam,

Jechałem samochodem w Polska. Nie mówię po polski tak dobrze, nawet gdybym pracował tam kilka miesięcy. Samochód jest w doskonałym stanie, 1 strony, nigdy nie involde w jakimkolwiek wypadkom, silnik pracuje idealnie, ma specjalistycznych książek i wszystkie papiery, km REAL, i wszystkie inne opcje.

Miałem nadzieję, że do sprzedaży samochodu w Polska, ale nigdy nie miałem wystarczająco dużo czasu z powodu mojej pracy.

Właśnie przeprowadził się do Londynu. Teraz nikt nie chce go kupić tutaj w Wielkiej Brytanii, ponieważ jest to kierownica po lewej stronie.

Więc postanowiłem wykorzystać przedsiębiorstwo żeglugowe mi pomóc sprzedać swój samochód w legitm i conditions.I prawnych można wysyłać w dowolnym miejscu w ciągu 4-5 dni do domu na mój koszt.

Jeśli jesteś zainteresowany proszę mi odpowiedzieć, więc mogę podać więcej informacji.


EDYTA:

ogłoszeń już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 54 930 km i 2007 rok

Mój wujek ma (od nowości) Skodę Fabię z rocznika 2000. Aktualny jej przebieg to 4500km (słownie: cztery tysiące pięćset kilometrów). Co powiesz na takie 11 letnie auto. zlosnik.gif

Teraz zaszalał bo na pierwszy przegląd roczny jechaliśmy z przebiegiem 180km. Dwóch serwisantów próbowało naprawić wskaźnik przebiegu hahaha.gif

Mój dziadek miał od roku 1999r Peugeota 206 i w roku 2006 sprzedał go z przebiegiem 23500 km.

W tym samym roku kupił Toyote Yaris II (2006) i do dnia dzisiejszego ma przebieg w wysokości 7600 km.

Jak widać zdarzają się zaawansowani driver'zy drive.gifmlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój wujek ma (od nowości) Skodę Fabię z rocznika 2000. Aktualny jej przebieg to 4500km (słownie:

> cztery tysiące pięćset kilometrów). Co powiesz na takie 11 letnie auto.

> Teraz zaszalał bo na pierwszy przegląd roczny jechaliśmy z przebiegiem 180km. Dwóch serwisantów

> próbowało naprawić wskaźnik przebiegu

> Mój dziadek miał od roku 1999r Peugeota 206 i w roku 2006 sprzedał go z przebiegiem 23500 km.

> W tym samym roku kupił Toyote Yaris II (2006) i do dnia dzisiejszego ma przebieg w wysokości 7600

> km.

> Jak widać zdarzają się zaawansowani driver'zy

To ja znam troszkę prostsze metody wyrzucenia kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kupić samochód (nowy czy prawie nowy) i dać mu szansę zestarzeć się (i automatycznie stracić przez to na wartości) za nasze pieniądze.

Czy to nie głupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja znam troszkę prostsze metody wyrzucenia kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kupić samochód (nowy

> czy prawie nowy) i dać mu szansę zestarzeć się (i automatycznie stracić przez to na wartości)

> za nasze pieniądze.

> Czy to nie głupie?

Ja nie mam nic przeciwko takim "inwestycjom". Jeżeli Ktoś oszczędzał/zarabiał pieniądze i kupił sobie samochód to jego wola co z nim będzie robił i jak go użytkował.

W ciągu tych kilku, czy kilkunastu lat przy takim przebiegu możesz liczyć się tylko z kosztami paliwa i wymian filtrów oraz oleju.

Kupując padakę na taki przebieg i tyle lat możesz więcej włożyć niż utrata wartości wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie mam nic przeciwko takim "inwestycjom". Jeżeli Ktoś oszczędzał/zarabiał pieniądze i kupił

> sobie samochód to jego wola co z nim będzie robił i jak go użytkował.

> W ciągu tych kilku, czy kilkunastu lat przy takim przebiegu możesz liczyć się tylko z kosztami

> paliwa i wymian filtrów oraz oleju.

> Kupując padakę na taki przebieg i tyle lat możesz więcej włożyć niż utrata wartości

Ale w tym wypadku koszty ubezpieczenia mają ogromny udział.

Koszt przejechania 1 km jest okrutny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w tym wypadku koszty ubezpieczenia mają ogromny udział.

> Koszt przejechania 1 km jest okrutny.

W tym przypadku się z Tobą zgodzę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie jedynka na liczniku jest niewidoczna

kupilem teraz z belgii VC 2006 rok GTS 1.9 120 km z przebiegiem UWAGA...

61000 km. potwierdzony przez centrale GM. ostatni przeglad 2009 rok 35000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilem teraz z belgii VC 2006 rok GTS 1.9 120 km z przebiegiem UWAGA...

> 61000 km. potwierdzony przez centrale GM. ostatni przeglad 2009 rok 35000 km.

Az trudno uwierzyc, ze ktos kupił diesla dla takich przebiegów

Gratuluje okazji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Az trudno uwierzyc, ze ktos kupił diesla dla takich przebiegów

> Gratuluje okazji !

tez nie wierzylem dlatego zadzwonilem do GM do warszawy. potwierdzili ostatni przeglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilem teraz z belgii VC 2006 rok GTS 1.9 120 km z przebiegiem UWAGA...

> 61000 km. potwierdzony przez centrale GM. ostatni przeglad 2009 rok 35000 km.

A kosztowal tyle co inne perelki z allegro? grinser006.gif

Inna sprawa, ze miales potwierdzony przeglad 2 lata temu,

przez kolejne 2 moglo natluc sporo wiecej, ale to z grubsza widac po stanie autaok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.