Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Podłoga w dostawczaku

Featured Replies

Napisano

Czy ktoś posiada może wymiary przestrzeni ładunkowej po podłodze Peugota Boxera L2H2?

Z czego zrobić podłogę przestrzeni ładunkowej, auto jest nowe z salonu a na podłodze goła blacha, trzeba ja wzmocnić jakomś płytą żeby dziury w podłodze nie zrobić (blaszka trochę cienka) druga sprawa czym obić boki blaszakai, fabrycznie obity jest do połowy wysokości, może jakaś dykta?

Ktoś robił coś takiego samemu? Ogólnie ma być mocne a małym kosztem.

Jakiś pomysł?

aktualne wnętrze.

10475445847703_D.jpg

Napisano

> Z czego zrobić podłogę przestrzeni ładunkowej,

Płyta OSB ?

Napisano

> Płyta OSB ?

OSB idealnie się nadaje do tego typu pojazdów.....

We wszystkich dostawczych, którymi miałem przyjemność jeździć zauważyłem tylko to rozwiązanie

Napisano

> Czy ktoś posiada może wymiary przestrzeni ładunkowej po podłodze Peugota Boxera L2H2?

> Z czego zrobić podłogę przestrzeni ładunkowej, auto jest nowe z salonu a na podłodze goła blacha,

Moze sklejka wodoodporna, taka jak stosowana jest na podloge do przyczepek towarowych.

Napisano

> Moze sklejka wodoodporna, taka jak stosowana jest na podloge do przyczepek towarowych.

najlepsza na podłogę jest sklejka antypoślizgowa a na boki sklejka 8mm

OSB średnio.

Podłogę póki nowa warto było by pomalować białym barankiem zlosnik.gif

Napisano

Wrzucę Ci jutro fotki sprintera po 200 tys, zabudowa zaraz po zakupie.

Podłoga i ściany. Wykończenia - kątowniki alu. Podłoga wodoodporna i antypoślizgowa.

Namiarów nie podaje bo i tak nie wiadomo skąd jesteś.

Aaaa kosztowało to 5 tys, ale bez problemów z gwarancją.

Aaaaaaa z perspektywy kilku lat i przebiegu, najlepiej wydana kasa na to auto....

Dach gnije, drzwi odpadają, 3 kpl wtrysków......ale nie o tym ta bajka screwy.gif

Napisano

w zasadzie potwierdzę - podłoga antypoślizgowa sklejka wodoodporna - na krawędziach uszczelniona, żeby pod podłogę się syf nie sypał

na boki sklejka minimum 6mm i listwy do mocowania

Napisano

Ja do nowego mastara zamawiałem fabryczną podłogę antypoślizgową a boki mam wybite do 3/4 jakimś plastikiem, ale my kartony z butami wozimy i materiały które nie uszkadzają za bardzo niczego w aucie więc ok.

W starych masterach mieliśmy cieniutką sklejkę na bokach i grubszą na podłogę. Nic z tym się nie działo.

Napisano

W swoim Ducato zrobiłem podłogę ze sklejki. Nie pamiętam jak grubą, ale na pewno nie grubsza niż 1cm. Spisuje się bdb.

Zrobiłem z 3 kawałków, jakoś tak mi wychodziło, że z jednej chyba płyty zrobiłem, nie pamiętam już.

Łączenia można zakleić taśmą powertape, jeśli nie będą suwane palety to wytrzyma długo.

Po montażu można ewentualnie płytę czymś zaimpregnować.

Koniecznie pod płytę dać tą gąbkę cienką, którą daje się pod panele, nie będzie skrzypieć i obcierać,

nie zapomnieć o wycięciu otworów do kotwiczenia ładunku.

U siebie boków nie robiłem, ale widziałem, że robią głównie z cienkiej sklejki, elastyczna i wytrzymała.

Napisano

> Ktoś robił coś takiego samemu? Ogólnie ma być mocne a małym kosztem.

Szczerze?

Ja bym nie gównozjadził, tylko udał się do dowolnej firmy zabudowującej i zrobił kompletne obicie wnętrza.

Koszt winien zamknąć się kwotą rzędu 1200 PLN za podłogę (tyle płaciłem za sklejkę antypoślizgową do mastera L2) ew koszt x 2-2,5 jeżeli rzucisz na tą sklejkę ryflaka.

Boki - różnie, zależy czym obijesz.

Koncepcja z płyty OSB jest imo nie-do-końca trafiona, bo taka zabudowa będzie ciężka jak z ołowiu - wszystko zależy od tego CO będziesz tym sprzętem woził.

Plus zrobienia tego przez firmę zabudowującą to to, że będziesz miał podłogę dociętą na tip-top, nie będzie problemów gwarancyjnych no i zabudowa będzie profi a nie rzeźba w g...

Aha, wbrew temu co mówią koledzy - taka firma zrobi Ci to z JEDNEGO kawałka (do L2, powyżej jest łączenie, ale można zrobić w dowolnym miejscu - z przodu, z tyłu, pośrodku - klientnaśpannnnn...).

Napisano

Jeżeli będziesz miał czas i chęci polecam obicie boków wykładziną...

Kolega tak zrobił ducata, jedna z najtańszych czarnych wykładzin i jazda ... roboty trochę jest ale wnętrze tak przytulne że każdy dziwi się że takie coś można sobie samemu zrobić na pace.

BTW nawet sobie raz mobilny bar w nim zrobiliśmy i było super zlosnik.gif

Napisano

> Czy ktoś posiada może wymiary przestrzeni ładunkowej po podłodze Peugota Boxera L2H2?

> Z czego zrobić podłogę przestrzeni ładunkowej, auto jest nowe z salonu a na podłodze goła blacha,

> trzeba ja wzmocnić jakomś płytą żeby dziury w podłodze nie zrobić (blaszka trochę cienka)

> druga sprawa czym obić boki blaszakai, fabrycznie obity jest do połowy wysokości, może jakaś

> dykta?

> Ktoś robił coś takiego samemu? Ogólnie ma być mocne a małym kosztem.

> Jakiś pomysł?

> aktualne wnętrze.

sklejka tylko i wyłącznie. najlepiej piątka.

Napisano

Do wykończenia paki polecam coś takiego.

Widziałem to w autach ze sporym przebiegiem i trwałość była ok.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.