Skocz do zawartości

nowe kółka do Zagłady


Rekomendowane odpowiedzi

> A może da się dorobić niższą miskę? Nie znam się i tak tylko głośno myślę.

cieżko - miska musi mieć określoną objętość - w dodatku ona celowo tak wystaje i jest żebrowana bo ten silnik nie ma seryjnie chłodnicy oleju. Jedyna opcja to tzw sucha miska i jeśli będzie bardzo źle to tak się skończy tylko że to są niestety koszty znaczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cieżko - miska musi mieć określoną objętość - w dodatku ona celowo tak wystaje i jest żebrowana bo

> ten silnik nie ma seryjnie chłodnicy oleju. Jedyna opcja to tzw sucha miska i jeśli będzie

> bardzo źle to tak się skończy tylko że to są niestety koszty znaczne...

A ile jest teraz cm od miski do gleby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 15cm, nie jest wcale tak źle jak wygląda - te koła to balony a auto ma betonowy zawias (Niva +

> Bilstein B46)

Osłona zmniejszy to pewnie do +-13cm, ale powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cieżko - miska musi mieć określoną objętość - w dodatku ona celowo tak wystaje i jest żebrowana bo

> ten silnik nie ma seryjnie chłodnicy oleju. Jedyna opcja to tzw sucha miska i jeśli będzie

> bardzo źle to tak się skończy tylko że to są niestety koszty znaczne...

Chłodnica oleju to nie jest duży koszt. A jeśli auto będzie upalane to tym bardziej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

update:

- silnik został pozbawiony osprzętu oraz poskładany na nowych uszczelkach. To jak posr*** ten silnik ma dolot i jak sie go składa pominę...

- gdzie się dało usunąłem emblematy BMW (zeszlifowałem nawet odlew na dolocie) zlosnik.gif

- wiązka silnika BMW została podpięta i silnik jest gotowy do odpalenia ale są dwa ALE:

1) czekam na akumulator z USA zlosnik.gif (serio serio, zwykły nie wejdzie)

2) mam problem z wiązką łady, bo typ co robił łapy gdzieniegdzie ją pociął... a że nie do końca wszędzie jest oryginalna to kolory kabli się nie zgadzają.... czekają mnie długie godziny z miernikiem no.gif

m42_still.jpg

tak czy siak - już jest blisko zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> update:

> - silnik został pozbawiony osprzętu oraz poskładany na nowych uszczelkach. To jak posr*** ten

> silnik ma dolot i jak sie go składa pominę...

> - gdzie się dało usunąłem emblematy BMW (zeszlifowałem nawet odlew na dolocie)

> - wiązka silnika BMW została podpięta i silnik jest gotowy do odpalenia ale są dwa ALE:

> 1) czekam na akumulator z USA (serio serio, zwykły nie wejdzie)

> 2) mam problem z wiązką łady, bo typ co robił łapy gdzieniegdzie ją pociął... a że nie do końca

> wszędzie jest oryginalna to kolory kabli się nie zgadzają.... czekają mnie długie godziny z

> miernikiem

> tak czy siak - już jest blisko

more picture please zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziura w zderzaku do odpalania z wajchy jest, ale już się ta wajcha do niczego nie przyda, no chyba

> że ewentualnie komuś upierdliwemu na skrzyżowaniu przyłożyć

dziury niestety normalnie nie widać bo jest pod rejestracją 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.