Skocz do zawartości

Wróżby noworoczne


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł taki bo inaczej się nie da. Z racji tego, że oczekuję food.gif na sprzedaż Malibu w PL będę sprzedawał pewnie na wiosnę Epicę.

Pytanie ile mniej więcej można się za nią spodziewać? Allegro ma taki rozrzut, że tamte oferty nic nie wnoszą spineyes.gif

Moja Epica to:

- 2.0 R6 + LPG przebieg będzie wtedy około 80kkm

- 2006r. wersja LT czyli full wypas.

- wychuchany ok.gif, z malowań to tylko zderzak tylny {znaczy się wymiana na nowy była}

- 2 komplety opon 225/45/17

- nowe wtryski gazowe

- pokazany przeze mnie na fotach wydech Eltec ok.gif

- nowy aku

Usterki:

- nie działające czujniki cofania

Obstawiamy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na AXA to też będzie podana wartość samochodu - przy wyborze ubezpieczenia.

Tak swoją drogą, to wielka szkoda że dopiero teraz sprzedajesz samochód - z pewnością bym od Ciebie ją odkupił.

Jak szukałem dla siebie Epici - to w sumie, ta którą kupiłem wydawała się w miarę OK. Reszta samochodów to były jakieś nieporozumienia z Niemiec czy Włoch.

Ale myślę, że powinieneś za swój egzemplarz wziąć : 29 - 31 tys. PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją ROK TEMU dałem trochę ponad 26k (też 2006r. LT, ale miała do zrobienia piastę i obrysowane zderzaki - kobitka jeździła wink.gif) - Eurotax podawał wtedy wartość koło 30k PLN. Teraz pokazuje 24k PLN (dopiero co ubezpieczałem swoją).

Powiem tak, gdyby nie miała gazu to nie dostałbyś pewnie nawet tych 24k. Z gazem będziesz miał fart jeśli za 25 pójdzie. Chevrolety są słabo sprzedawalne - chyba, że trafisz na takiego amatora jak ja wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem napisac, ze jak naprawi czujniki parkowania, wystawi fakture VAT to biore, ale stare to to juz i po kolejnych 2,5 roku warte czapke sliwek bedzie rotfl.gif

Serio to chetnie bym kupil, ale zastanawia mnie jak z czesciami do tego jest/bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No miłośnikowi VAGów to raczej jej nie sprzedam Zawsze jest opcja zostawienia jej bo za grosze tak

> zadbanego auta nie oddam

Z VAG-ow mialem Gofra, mam Fabie i za mocno nie narzekalem.

Z DU Lanosa i Lacetti - ten ostatni troche $ pociagnal, ale juz mam nadzieje wyszedlem z nim na prosta (nigdy wiecej importu od handlarza).

Nadaje sie na staniecie w kolejce cfaniaczek.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trza będzie wątek na giełdę przenieść

Na razie to tylko sondaż, a do wiosny kupa czasu biglaugh.gif

Jak pojawi się oferta sprzedaży będzie można puścić wici.

(Ps. Wartość ubezpieczeniowa auta na dziś wg. InfoExpert to 25.500 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na razie to tylko sondaż, a do wiosny kupa czasu

> Jak pojawi się oferta sprzedaży będzie można puścić wici.

> (Ps. Wartość ubezpieczeniowa auta na dziś wg. InfoExpert to 25.500 PLN)

Czyli za niecale 20k ( bo za tyle pewnei pojdzie) da sie kupic przyzwoity i w miare nowy samochod. Co ciekawe cruze mocno trzyma cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli za niecale 20k ( bo za tyle pewnei pojdzie) da sie kupic przyzwoity i w miare nowy samochod.

Myślę, że za ciut więcej może pójść, bo Infoexpert już ma niskie wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to mój, mój

Ja sprawdzam wersje 163KM LT z pakietem premium. Pol roczne demo kosztuje 60k. Za 55k jest C4 2.0HDi 160KM exclusive, Astra IV Sport 125KM, ciut drozej golf 1.6 105KM.

Ceny z otomoto ciekawe za ile realnie jest ten cruze do wyrwania. Bo to raptem 3k taniej od nowki.

Co ciekawe Ford Mondeo 2.0D 140KM 9,5 do setki jest 5k drozszy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ceny z otomoto ciekawe za ile realnie jest ten cruze do wyrwania.

Cruze 1.6 benz z pierwszych roczników po 33 - 35k PLN od osób prywatnych widziałem. Z komisów oczywiście drożej, ale np. testówkę z 10kkm przebiegiem za równe 40k PLN można kupić (1.6 LS z klimą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cruze 1.6 benz z pierwszych roczników po 33 - 35k PLN od osób prywatnych widziałem. Z komisów

> oczywiście drożej, ale np. testówkę z 10kkm przebiegiem za równe 40k PLN można kupić (1.6 LS z

> klimą).

No tak ale jakbym mial sie teraz przesiac do wolnossacej benzyny to bym nie dal rady zlosnik.gif W przypadku crze tylko dyzel Panie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cruze 1.6 benz z pierwszych roczników po 33 - 35k PLN od osób prywatnych widziałem. Z komisów

> oczywiście drożej, ale np. testówkę z 10kkm przebiegiem za równe 40k PLN można kupić (1.6 LS z

> klimą).

Takie 1,8 z LPG ile?

NIe umiem sie targowac, a cennikowo srednio to stoi, najpozniej w kwietniu musze cos kupic, i tak zastanawiam sie czy pobije cos Octe tour hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na demo nie ma znizki lojalnosciowej. Wiem cos bo ostatnio bralem Spark'a po demo i tez zadalem to

> pytanie.

Generalnie podjalem decyzje zeby w tym roku nie zmieniac. Czekam na nowego civica, i30/ceed i golfa i wtedy zobacze. Za 60k jest w czym wybierac. Chociaz nie lubie ceeda to jezdzi i sie nie psuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Generalnie podjalem decyzje zeby w tym roku nie zmieniac. Czekam na nowego civica, i30/ceed i golfa

> i wtedy zobacze. Za 60k jest w czym wybierac. Chociaz nie lubie ceeda to jezdzi i sie nie

> psuje

ZA 60k w golfach to chyba nie ma w czym wybierać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nowe i30 ma jakas masakryczna cene. Ponad 50 tysi za Hyundaia klasy B?!

Chyba C grinser006.gif Cena jest dobrze skalkulowana i tak taniej niz konkurencja a wyposazenie lepsze. W przyszlym roku przewiduje upusty rzedu -10k wiec dobrze wyposazony diesel bedzie za 65k ok.gif Benyna za 55k w bezposrednim wtryskiem. Ciezko bedzie znalezc lepsza oferte.

Poza tym hyundai ma byc prestizowy kia bedzie tansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba C Cena jest dobrze skalkulowana i tak taniej niz konkurencja a wyposazenie lepsze. W

> przyszlym roku przewiduje upusty rzedu -10k wiec dobrze wyposazony diesel bedzie za 65k

> Benyna za 55k w bezposrednim wtryskiem. Ciezko bedzie znalezc lepsza oferte.

> Poza tym hyundai ma byc prestizowy kia bedzie tansza.

Tak to klasa C.

Teraz przy zmianie modelu jest 8 tysi, wiec jak zawsze jesteś optymista i czekasz na więcej. Bardziej uwierzę ze znajdziesz golfa wypierdzianego przez Niemca za 60 tysi, niż Hyundai da oficjalny upust 10 tysi na i30 w 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakies bardziej autoryzowane przecieki?

Nie, to tylko moje własne spekulacje.

Po moich ostatnich rozmowach z salonem Chevroleta dot. Cruze'a i Orlando mało brakowało a wypiąłbym się na Chevroleta w ogóle i kupił Renault.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to klasa C.

> Teraz przy zmianie modelu jest 8 tysi, wiec jak zawsze jesteś optymista i czekasz na więcej.

> Bardziej uwierzę ze znajdziesz golfa wypierdzianego przez Niemca za 60 tysi, niż Hyundai da

> oficjalny upust 10 tysi na i30 w 2013.

Teraz tyle daja na velostera i na stare i30. Ni nie od Niemca w PL sprzedaja pol roczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz tyle daja na velostera i na stare i30. Ni nie od Niemca w PL sprzedaja pol roczne.

Jak tylko krajowe, to masz duze prawdopodobienstwo dostania. Graj lepiej w LOTTO zeby te szczescie wykorzystac.

Ja w GM chodzilem caly miesiac zeby kupic w 2009 roku Vectra C kombi. Juz miala byc, juz jechała, juz zamowiona, a potem zniklo calkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak to klasa C.

> Teraz przy zmianie modelu jest 8 tysi, wiec jak zawsze jesteś optymista i czekasz na więcej.

> Bardziej uwierzę ze znajdziesz golfa wypierdzianego przez Niemca za 60 tysi, niż Hyundai da

> oficjalny upust 10 tysi na i30 w 2013.

w 2011 roku na był upust importera chyba 15 kPLN na i30cw diesel z 2010 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tylko krajowe, to masz duze prawdopodobienstwo dostania. Graj lepiej w LOTTO zeby te szczescie

> wykorzystac.

Nie trzeba grac, sa na oto moto. 1.4tsi 122KM comfortline i 1.6 tdi highline. Odpowiednio 60 i 65k.

> Ja w GM chodzilem caly miesiac zeby kupic w 2009 roku Vectra C kombi. Juz miala byc, juz jechała,

> juz zamowiona, a potem zniklo calkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak zobaczysz ceny Malibu to Ci się odechce auto zmieniać.

Ja ponieważ jestem trochę screwy.gifzlosnik.gif to Chevyego kupuję nie dla niskiej ceny {bo juz dawno taka nie jest} ale dlatego, że dobrze mi się nimi jeździ.

Poważnie zastanawiam się nad Captivą 2.4 2012. Jutro jadę do Nivette bo dali najlepszą propozycję. Być może zamówię zlosnik.gif A później sprzedam Epicę i Captivę ale po skorzystaniu z rabatu lojalnościowego shhh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ponieważ jestem trochę to Chevyego kupuję nie dla niskiej ceny {bo juz dawno taka nie jest}

> ale dlatego, że dobrze mi się nimi jeździ.

Owszem, tylko że cena przestała ostatnio korespondować z tym co dostajesz w zamian jeśli chodzi o wyposażenie.

Jak mi za Orlando zaśpiewali ponad 90K i dorzucili najdroższy leasing świata to - mimo wszystkich zalet Chevroleta - nie jest to moim zdaniem poważna oferta.

> Poważnie zastanawiam się nad Captivą 2.4 2012. Jutro jadę do Nivette bo dali najlepszą propozycję.

> Być może zamówię A później sprzedam Epicę i Captivę ale po skorzystaniu z rabatu

> lojalnościowego

A nowa Captiva fajna jest. Natomiast po tym jak zobaczyłem na żywo Malibu i przyjrzałem się dokładniej informacjom o tym samochodzie to mam coraz więcej wątpliwości.

Bo tak naprawdę to auto to taka Epica z kilkoma dodatkowymi elektronicznymi gadżetami. Moim zdaniem za mało jest różnic między tymi autami żeby się z entuzjazmem natychmiast przesiadać. Może jak się przejadę to zmienię zdanie, ale na razie to bym został przy Epice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nowa Captiva fajna jest.

No grinser006.gif

> Natomiast po tym jak zobaczyłem na żywo Malibu i przyjrzałem się

> dokładniej informacjom o tym samochodzie to mam coraz więcej wątpliwości.

Dokładnie jak piszesz. I obawiam się, że nawet jak cena będzie w miarę OK to mojej oferty na Captivę nie przebije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poważnie zastanawiam się nad Captivą 2.4 2012. Jutro jadę do Nivette bo dali najlepszą propozycję.

No to jestem grinser006.gif Wszystko fajnie, kolor wybrany, przechodzimy do zamówienia i.....

.... pan robi wielkie icon_eek.gif i mówi, że nie wie czy da radę zamówić nawet do produkcji. Q..... żenada jakaś angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jestem Wszystko fajnie, kolor wybrany, przechodzimy do zamówienia i.....

> .... pan robi wielkie i mówi, że nie wie czy da radę zamówić nawet do produkcji. Q..... żenada

> jakaś

Ale wiesz, że co statek przywiezie, to będzie dostępne - to nie jest VW, którego robią w Europie o można sobie cudaczyć z wypasem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jestem Wszystko fajnie, kolor wybrany, przechodzimy do zamówienia i.....

> .... pan robi wielkie i mówi, że nie wie czy da radę zamówić nawet do produkcji. Q..... żenada

> jakaś

A dlaczego?

Mi w listopadzie mówili że Cruze'a ani Orlando z dieslem nie dostanę bo tsunami popsuło fabrykę turbospręzarek.

Co wymyślili tym razem?

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wiesz, że co statek przywiezie, to będzie dostępne - to nie jest VW, którego robią w Europie o

> można sobie cudaczyć z wypasem

A nieprawda. Bo przy obu Lacetti cudaczyłem z wypasem i auto się znalazło. Co prawda oba egzemplarze ciągnęli z drugiego końca Europy, ale jak się chce to można.

Oczywiście to było w czasach przed kryzysem, kiedy im nie zależało. Teraz musi im o wiele bardziej zależeć na sprzedaży, nieprawdaż?

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.