Skocz do zawartości

Wkurzająca "marchewka"


bandit_dg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiem,czy ktoś z Was boryka się z tym samym problemem.....

3 mechaników i dwa punkty z komputerowa diagnostyką.....- zaliczone!

Za każdym razem płacę i za każdym razem słyszę,że już wszystko jest ok....,a ta cholerna "marchewka" sygnalizująca awarie układu wtrysku paliwa co jakiś czas się zaświeca....

Nie ma reguły,czy na zimnym silniku,czy na przejechanych 40.....80km....

Czy jadę na niskich,czy na wysokich obrotach.....po prostu się zaświeca i jak jej się znudzi gaśnie.....

Na początku stosowałem się do zaleceń książki serwisowej,żeby zatrzymać pojazd i wyłączyć silnik....ok,ale czekałem 10min, 15...20 i za każdym razem zapalała się i nie gasła.... confused.gif

Czasem wyjeżdżam z garażu i od razu nie gaśnie po rozruchu.....co z tym "warzywkiem" zrobić...może Wy wiecie...?! niewiem.gif

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki i pomysły..! piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> nie wiem,czy ktoś z Was boryka się z tym samym problemem.....

> 3 mechaników i dwa punkty z komputerowa diagnostyką.....- zaliczone!

> Za każdym razem płacę i za każdym razem słyszę,że już wszystko jest ok....,a ta cholerna

Co to znaczy OK co zrobili jakie błędy skasowali ? Bez odpowiedzi na pytanie jakie błędy zostały skasowane to nic nie można powiedzieć konkretnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być milionpińcset

i mechanicy powinni to wychwycić w błędach a nie tylko skasować błąd.

Możliwe problemy:

1. przepływomierz

2. potencjometr gazu

3. wtryski

może jeszcze ktoś coś dopowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> nie wiem,czy ktoś z Was boryka się z tym samym problemem.....

> 3 mechaników i dwa punkty z komputerowa diagnostyką.....- zaliczone!

> Za każdym razem płacę i za każdym razem słyszę,że już wszystko jest ok....,a ta cholerna

> "marchewka" sygnalizująca awarie układu wtrysku paliwa co jakiś czas się zaświeca....

> Nie ma reguły,czy na zimnym silniku,czy na przejechanych 40.....80km....

> Czy jadę na niskich,czy na wysokich obrotach.....po prostu się zaświeca i jak jej się znudzi

> gaśnie.....

> Na początku stosowałem się do zaleceń książki serwisowej,żeby zatrzymać pojazd i wyłączyć

> silnik....ok,ale czekałem 10min, 15...20 i za każdym razem zapalała się i nie gasła....

> Czasem wyjeżdżam z garażu i od razu nie gaśnie po rozruchu.....co z tym "warzywkiem" zrobić...może

> Wy wiecie...?!

> Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki i pomysły..!

pojechać do ogarniętego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> nie wiem,czy ktoś z Was boryka się z tym samym problemem.....

[...]

mam to samo :/ od jakiegoś czasu ni z gruchy ni z pietruchy się zaświeci, auto słabnie, czasami zgaśnie, czasami po restarcie silnika zgaśnie i auto wróci do żywych, czasami nie zgaśnie ale auto normalnie się zachowuje. Nie byłem z tym nigdzie bo na razie nie mam kasy - i to chyba wuczuła marchewa bo od 3 tygodni odpukać spokój tzn gaśnie normalnie po odpaleniu silnika i nic złego się nie dzieje. Sam się zastanawiam co to może być ale boje się, że pojadę do kogoś kto nie bardzo zna się na rzeczy i tylko kasę wydoi a ja będę się bujał sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powodów może być milionpińcset

> i mechanicy powinni to wychwycić w błędach a nie tylko skasować błąd.

> Możliwe problemy:

> 1. przepływomierz

> 2. potencjometr gazu

> 3. wtryski

> może jeszcze ktoś coś dopowie

W 1,4 szefie jest jeden, bezproblemowy wtrysk i nie ma przepływomierza zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.