Skocz do zawartości

F1 Medical Car


Magdoc

Rekomendowane odpowiedzi

> Chyba każde V8 Mercedesa brzmi podobnie. Sporo jeździłem C43 AMG i chodziło to niemal identycznie.

eeee kumpel ma E500 W124 i chodzi bezszelestnie wręcz... tylko prędkościomierz chodzi w nim nietaksówkarsko zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Seryjny od tygodnia mam taki w uszach i w telefonie, do konca jeszcze nie ochłonąłem po jazdach

> tym autem

Jak komuś mało tego dźwięku to polecam film z Jayem Leno jeżdżącym po Hollywood SLSem

food.gif

Jak to pięknie brzmi. Miałbym problem żeby wybrać co ładniej brzmi - SLS czy F458 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Międzygaz przy redukcji pięknie brzmi

IMO to nie między gaz, to automatyczna skrzynia biegów redukuje przełożenia co powoduje podbijanie obrotów, ale nie będę się kłócił, możliwe że faktycznie podbicie obrotów nie wynika tylko ze zmiany przełożenia, może faktycznie jest sygnał do ECU silnika, który powoduje podniesienie obrotów, ale IMO jest to bez sensu przy hamowaniu.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO to nie między gaz, to automatyczna skrzynia biegów redukuje przełożenia co powoduje podbijanie

> obrotów, ale nie będę się kłócił, możliwe że faktycznie podbicie obrotów nie wynika tylko ze

> zmiany przełożenia, może faktycznie jest sygnał do ECU silnika, który powoduje podniesienie

> obrotów, ale IMO jest to bez sensu przy hamowaniu.

> Pozdrawiam BAS

gdzieś wyczytałem że ecu przy redukcji robi "między gaz" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może, ale przyznasz, że jest to lekko dziwne przy hamowaniu?

> Pozdrawiam BAS

To chyba w trybie sport. Obstawiam że w normalnym ustawieniu automatu nie ma przygazówek. I znów pwiem : gdzieś wyczytałem że to "napina układ napędowy" i przy sportowej jeździe jest wskazane. Nie wiem nie znam się tak wyczytałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.