Skocz do zawartości

Kubica znowu na trasie :)


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

> Robert gra nie fair, unika rywalizacji i konkurencji...

Czekam na szuter w jego wykonaniu. Jeśli pojedzie coś na luźnej nawierzchni to będzie oznaczać, że są duże szanse na jego występy w rajdach. Jeśli zostanie na asfalcie to po prostu rehabilitacja przed F1. Nawet jeśli pojedzie rajd WRC i wygra na asfalcie to też będzie rehabilitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Jeśli chodzi o Freddy'ego to nie będziemy się do niego porównywać, tym bardziej, że mieszka

> niedaleko jednego z OS-ów, więc drogi na pewno zna bardzo dobrze, więc raczej nie będziemy z

> nim walczyć. Chcemy pojechać swoim tempem.

clown.gif893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Jeśli chodzi o Freddy'ego to nie będziemy się do niego porównywać, tym bardziej, że mieszka

> niedaleko jednego z OS-ów, więc drogi na pewno zna bardzo dobrze, więc raczej nie będziemy z

> nim walczyć. Chcemy pojechać swoim tempem.

Tjjaa i na odcinku wokół domu "Fast Freddyego" dołozył mu 45 s hehe.gif Nokaut. Ma gościu poczucie humoru hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem ciekaw czy tak samo szybki byłby na nawierzchniach luźnych.

Już kiedyś temat luźnych nawierzchni zacząłem wink.gif

> Jeśli i tam by tak dokładał rywalom, to byłoby ciekawie... wtedy być możę rekordy Loeba nie wydawałyby się takie nie do pobicia

Musiałby na luźnym jeździć zupełnie inaczej. Widać wyraźnie, że RK jedzie asfaltowy rajd "po wyścigowemu" - ma zupełnie inny tor jazdy, niż pozostali kierowcy - stąd gigantyczna przewaga. Pytanie - czy da się zmienić wyrobione przez tyle lat nawyki wyścigowe i zacząć latać po szutrach i/lub śniegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili : " Wypadek Roberta Kubicy na trasie Rajdu du Var "

http://news.wrc.net.pl/?p=11725

Quote:

Sokolim Okiem TV

Wiadomość z mety OS 11:Kubica wypadł z trasy, załodze nic się nie stało, ale samochód zaczął się palić. To niestety koniec jazdy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ostatniej chwili : " Wypadek Roberta Kubicy na trasie Rajdu du Var "

> http://news.wrc.net.pl/?p=11725

> Quote:

> Sokolim Okiem TV

> Wiadomość z mety OS 11:Kubica wypadł z trasy, załodze nic się nie stało, ale samochód zaczął się

> palić. To niestety koniec jazdy.

Szkoda. Rajd sie wysmienicie ukladal dla niego. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem ciekaw czy tak samo szybki byłby na nawierzchniach luźnych. Jeśli i tam by tak dokładał

> rywalom, to byłoby ciekawie... wtedy być możę rekordy Loeba nie wydawałyby się takie nie do

> pobicia

Loeb na początku też był raczej "asfaltowy" ale talent sprawił że stał się wszechstronny.

Kurna szkoda że Kubica wypadł z trasy. W sumie to miał już wygrany ten wyścig. Ech, życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Loeb na początku też był raczej "asfaltowy" ale talent sprawił że stał się wszechstronny.

> Kurna szkoda że Kubica wypadł z trasy. W sumie to miał już wygrany ten wyścig. Ech, życie...

Podobno Robert potwierdzil info, ze pilot zle podyktowal trase.

Dodal, ze widzi sie bardziej na torze i priorytetem jest F1, ale to sie okaze pod koniec roku.

http://rallynews.pl/lang.en/no/pnews/5626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych wiadomosci z Polsatu nie da się słuchać. Jakieś miliard kwadryliard hipotez, sensacyjna zapowiedź materiału. Borów nawet w tak krótkim materiale musi chrzanić, a Zientarski powinien pójść na emeryturę.

Szkoda że tak się stało frown.gif . Myślałem że to Robert cisnąć na max się przeliczył na jakimś syfie, albo jakaś awaria się przyczyniła , ale jednak już wiemy, że on nie miał na to wpływu, bo to jednak pilotowi machnęły się kartki opisu. Szkoda, ale wrażenie przez pierwsze 2 dni zrobił niesamowite ok.gif

Ciekawi mnie czy po takim błędzie, będzie miał do Emanuele Inglesiego tyle zaufania, by jeszcze z nim wystartować. Może ktoś z naszych tu rajdowców mógłby powiedzieć jak to jest po takiej akcji, z punktu widzenia kierowcy - czy kierowcy trudno zaufać pilotowi który przyczynił się do wypadku, czy jest to już raczej niemożliwe i oznacza to koniec wspólnych startów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tych wiadomosci z Polsatu nie da się słuchać. Jakieś miliard kwadryliard hipotez, sensacyjna

> zapowiedź materiału.

Zapowiedz brzmiala, jakby rozwalal sie na kazdym rajdzie.

Niski jest poziom dziennikarstwa. Nie tylko w sporcie.

Borów nawet w tak krótkim materiale musi chrzanić, a Zientarski powinien

> pójść na emeryturę.

> Szkoda że tak się stało . Myślałem że to Robert się przeliczył na jakimś syfie, albo jakaś awaria

> się przyczyniła , ale jednak już wiemy, że to jednak pilotowi machnęły się kartki opisu.

> Szkoda, ale wrażenie przez pierwsze 2 dni zrobił niesamowite

> Ciekawi mnie czy po takim błędzie, będzie miał do Emanuele Inglesiego tyle zaufania, by jeszcze z

> nim wystartować. Może ktoś z naszych tu rajdowców mógłby powiedzieć jak to jest po takiej

> akcji, z punktu widzenia kierowcy - czy kierowcy trudno zaufać pilotowi który

> przyczynił się do wypadku, czy jest to już raczej niemożliwe i oznacza to koniec wspólnych

> startów?

Pewnie jest to indywidualna kwestia.

Pierwszy raz widze takiego RK. Chyba mocno wkurzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz widze takiego RK. Chyba mocno wkurzony.

Po wypowiedzi w wywiadzie w tvp i tej u Sokoła, nie da się tego nie wyczuć wink.gif.

Nie dziwne w sumie - była szansa na dobry wynik, który by poszedł w świat, po drugie stracił też kilkadziesiąt kilometrów oesowych, na zakończenie sezonu. Da się też wyczuć, że się grubo przestraszył i po raz pierwszy od jakiegoś czasu tak wyraźnie dał znak, że woli F1.

Jeszcze jedna wypowiedź

Quote:

"Emanuele wprowadził mnie w błąd, stąd ten wypadek. Jestem trochę zły na niego, bo zwycięstwo było blisko. Najważniejsze jednak, że nic się nie stało. Swoją przyszłość chyba jednak widzę na torze, ale decyzja zostanie podjęta pod koniec roku.
Mogę tylko powiedzieć, że priorytetem jest Formuła 1.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim kibicom - mówił Kubica"


źródło: rallynews

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Moim problemem nie jest brak siły, bo nad tym mógłbym popracować na siłowi. Chodzi o poruszanie łokciem i nadgarstkiem, które nie są sprawne. Nie mogę pracować swoim przedramieniem w pełnym zakresie. Jeżeli kiedyś odzyskam sprawność, to mój powrót do F1 będzie mógł się urzeczywistnić. Jeżeli nie odzyskam większej sprawności, to wydaje się to mało prawdopodobne


więcej: KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa aktualizacja ostatniego wpisu: smile.gif

Quote:

Citroen jest bardzo zainteresowany współpracą z Robertem Kubicą i ostatnio w Paryżu złożył Polakowi propozycję współpracy.

Kubica miałby startować Citroenem DS3 WRC w przyszłym sezonie Mistrzostw Świata, jednak problemem pozostaje budżet. Znaczną część startów Roberta sfinansowałby francuski koncern, jednak Kubica musiałby znaleźć sponsorów, którzy dołożyliby resztę. Mówi się o kwocie 2-3 mln Euro.

"Jesteśmy zainteresowani czymś więcej z Robertem w Citroenie DS3 WRC w przyszłym sezonie. Czasami jeździmy 3 samochodami, w tym roku było to nawet pięć, więc byłoby możliwe danie mu auta. Tym czego potrzebujemy jest zebranie budżetu, bo nie możemy mu dać samochodu tak po prostu. Myślę jednak, że znalezienie partnera dla niego będzie możliwe" - powiedział Autosportowi Yves Matton.


KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli, że chyba jednak Ford zlosnik.gif

KLIK

EDIT:

Komentarz Mikołaja S.

Quote:

Krótki, acz stanowczy komentarz w sprawie pojawiających się dzisiaj doniesień: informacje o podpisaniu kontraktu pomiędzy Robertem Kubicą i ekipą M-Sport są przedwczesne. Polecam poczekać na oficjalne informacje od bezpośredniego otoczenia kierowcy. Lepiej nie siać niepotrzebnego zamętu :-)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.