Skocz do zawartości

Kubica znowu na trasie :)


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

> Ma wystartować z numerem 3 podobno jako Andrea Crugnola

Andrea Crugnola to młody włoski rajdowiec, ale wurcem nigdy nie jeździł. Pewnie dlatego został wpisany, żeby przed startem zmienić go na Kubicę. Być może regulamin dopuszcza zmianę jednego członka załogi albo specjalnie dla ściemy tak wpisali grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poszla plotka, ze RK ma wystartowac w jakims wloskim rajdzie za 2 tygdonie

RK nie będzie rozmawiał z dziennikarzami, pierwsze foty:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/327251_434245653288293_1313141597_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/201066_434245629954962_1566284598_o.jpg

https://pbs.twimg.com/media/A2QQS-yCAAAzHcC.jpg

edit:

Quote:

Na serwisie SkySport24 pojawiła się jednak wypowiedz: "Po tylu miesiącach rehabilitacji chciałem tylko zobaczyć pierwszy zakręt, poczuć adrenalinę. Teraz pojawię się na San Martino" - powiedział Kubica. Polak dodał również, że możliwy termin jego powrotu do F1 to 2014 rok, ale nie wiadomo, czy to się uda.


edit2:

Pojawiła się również informacja, że RK ma startować w MŚ WRC 2013.

edit3:

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> RK nie będzie rozmawiał z dziennikarzami, pierwsze foty:

> https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/327251_434245653288293_1313141597_o.jpg

> https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/201066_434245629954962_1566284598_o.jpg

> https://pbs.twimg.com/media/A2QQS-yCAAAzHcC.jpg

> edit:

> Quote:

> Na serwisie SkySport24 pojawiła się jednak wypowiedz: "Po tylu miesiącach rehabilitacji chciałem

> tylko zobaczyć pierwszy zakręt, poczuć adrenalinę. Teraz pojawię się na San Martino" -

> powiedział Kubica. Polak dodał również, że możliwy termin jego powrotu do F1 to 2014 rok, ale

> nie wiadomo, czy to się uda.

> edit2:

> Pojawiła się również informacja, że RK ma startować w MŚ WRC 2013.

> edit3:

czyli potwierdził to co było wiadome F1...żegnaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z portalu internetowego: "Bardzo ważne jest to, co powiedział sam Robert Kubica. W rozmowie z włoskim SkySport24 miał powiedzieć: - F1? Celem jest 2014 rok, ale jeszcze jest zbyt wcześnie na prognozy. Wciąż nie wiem, czy moja droga mnie tam poprowadzi - powiedział Robert Kubica.

W rozmowie z polskimi mediami nasz kierowca stwierdził, że ta wersja przedstawiona przez włoskiego dziennikarza jest nieprawdziwa. - Nigdy nie mówiłem, że celem jest 2014 r. Celem jest rehabilitacja i praca nad ręką, by jak najlepiej wejść w przyszły rok. Rajdy to nie jest zbyt duży wysiłek fizyczny, natomiast spory jeśli chodzi o utrzymywanie koncentracji, co jest mi bardzo potrzebne - przyznał Robert Kubica.

- Ręka nigdy nie będzie w 100 procentach sprawna, nie ma co się łudzić. Pracuję nad tym, by była jak najsprawniejsza. Ten etap rajdowy ma mi pomóc, również psychicznie - dodał Kubica.

Pojawiły się również informacje, że jeśli niemożliwy okaże się powrót do Formuły 1, to Polak zasiądzie za rajdowym kółkiem i karierę kontynuować będzie w WRC. Tym doniesieniom Kubica również zaprzeczył.

- Na dzisiaj o żadnych rajdach nie myślę. Decyzja jest taka, aby wrócić w jak najlepszej formie na przyszły rok i wtedy okaże się, na co będę mógł sobie pozwolić - dodał Kubica."

-----------

I jak tutaj dziwić się Robertowi że nie chce rozmawiać z dziennikarzami skoro dziennikarze wypisują swoje wersje a nie to co powiedział Robert?

Ładnie pomyka tą Imprezą. Zobaczymy jak dzisiaj pojedzie. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - Ręka nigdy nie będzie w 100 procentach sprawna, nie ma co się łudzić. Pracuję nad tym, by była

> jak najsprawniejsza. Ten etap rajdowy ma mi pomóc, również psychicznie - dodał Kubica.

> Pojawiły się również informacje, że jeśli niemożliwy okaże się powrót do Formuły 1, to Polak

> zasiądzie za rajdowym kółkiem i karierę kontynuować będzie w WRC. Tym doniesieniom Kubica

> również zaprzeczył.

> - Na dzisiaj o żadnych rajdach nie myślę. Decyzja jest taka, aby wrócić w jak najlepszej formie na

> przyszły rok i wtedy okaże się, na co będę mógł sobie pozwolić - dodał Kubica."

czyli sytuacja, jest delikatnie mówiąc - trudna frown.gif No, ale grunt, że chłopak walczy i się nie poddaje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to sie dziwie ze nie wystartował w paraolimpiadzie.

Jestem coraz bliższy tezy że Ty nadajesz się na paraolimpiadę, z powodu niepełnosprawności intelektualnej.

Wyobraź sobie o "wszechznawco" że na pierwszym dzisiejszym oes'ie Kubik znokautował całkiem sprawnych kierowców w ich całkiem sprawnych WRC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem coraz bliższy tezy że Ty nadajesz się na paraolimpiadę, z powodu niepełnosprawności

> intelektualnej.

> Wyobraź sobie o "wszechznawco" że na pierwszym dzisiejszym oes'ie Kubik znokautował całkiem

> sprawnych kierowców w ich całkiem sprawnych WRC...

No to na olimpiadzie miałby złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kubik znokautował całkiem sprawnych kierowców w ich całkiem sprawnych WRC...

Niczego mu nie umniejszając - ale popatrz na "klasę" tego rajdu.

W poniedziałek rano kierowcy, z którymi Kubica rywalizuje staną za barem, czy ubiorą fartuch i wezmą nożyczki do ręki.

Popatrz na samochody, które tam jadą - jest i Fiat Ritmo, Peugeot 205 - zwykły, lokalny "rajd" dla amatorów.

Fajnie, że RK może w takim wystartować, bo pół roku temu nikt nie wiedział, czy będzie w stanie prowadzić normalne auto z ręczną skrzynią biegów. Fajnie, że w tym rajdzie prowadzi - ale to jego zawód, a dla jego konkurentów hobby.

Czy jest w stanie wrócić do ścigania na poziomie zawodowym, okaże się jak wystartuje z zawodowcami - ten występ należy traktować jako kolejny etap rehabilitacji.

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niczego mu nie umniejszając - ale popatrz na "klasę" tego rajdu.

> W poniedziałek rano kierowcy, z którymi Kubica rywalizuje staną za barem, czy ubiorą fartuch i

> wezmą nożyczki do ręki.

> Popatrz na samochody, które tam jadą - jest i Fiat Ritmo, Peugeot 205 - zwykły, lokalny "rajd" dla

> amatorów.

> Fajnie, że RK może w takim wystartować, bo pół roku temu nikt nie wiedział, czy będzie w stanie

> prowadzić normalne auto z ręczną skrzynią biegów. Fajnie, że w tym rajdzie prowadzi - ale to

> jego zawód, a dla jego konkurentów hobby.

> Czy jest w stanie wrócić do ścigania na poziomie zawodowym, okaże się jak wystartuje z zawodowcami

> - ten występ należy traktować jako kolejny etap rehabilitacji.

Naprawdę uważasz że barmani i fryzjerzy jeżdżą w weekendy autami WRC??

Pokaż mi rajd dla amatorów w którym jedzie 6 WRC, kilka S2000, kilka R4 i t. i t.d.

Jak przemyślisz powyższe, obejrzyj sobie onboard któregoś zawodnika z zeszłorocznej edycji tego rajdu,

i ciekawe czy nadal będziesz uważał to za KJS cool.gif

Oczywiście że to nie klasa rajdów WRC, ale klepnięcie lokalnych matadorów w nowszych i szybszych wurcach, na trudnej technicznie trasie, z niesprawną ręką coś chyba znaczy, nie? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę uważasz że barmani i fryzjerzy jeżdżą w weekendy autami WRC??

Wrzuć sobie w googla ich nazwiska.

Zobaczysz w jakich rajdach brali udział i z jakimi wynikami.

> i ciekawe czy nadal będziesz uważał to za KJS

Tak, to KJS w warunkach bogatego, europejskiego kraju.

Włochy to 60 milionowy kraj - założę się, że gdyby Polska miała podobny poziom PKB/osobę, to bez najmniejszego problemu znalazłoby się kilku-kilkunastu hobbystów, którzy jeździliby w lokalnych rajdach wurcami.

> wurcach, na trudnej technicznie trasie, z niesprawną ręką coś chyba znaczy, nie?

Owszem, znaczy że rehabilitacja postępuje. Jednak powstrzymałbym się z typowo polskim dmuchaniem balona.

Dajcie chłopu wyzdrowieć, to najważniejsze. Zwróć uwagę, że on sam mówi, że to rehabilitacja i mały rajdzik, nic nie chce mówić o planach na przyszłość.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku Twojej informacji - to nie jest rajd dla amatorów, wymagana jest na nim krajowa licencja rajdowa, jest to odpowiednik naszego RPP.

"Uwielbiam" polski pesymizm połączony z brakiem elementarnej wiedzy na dany temat.. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Uwielbiam" polski pesymizm

Chłopie, jaki pesymizm - posłuchaj samego Kubicy, zanim zaczniesz typowo po polsku dmuchać balon i stawiać go na podium powyżej Loeb'a w WRC, czy powyżej Vettela w F1.

On sam nazwał Ronde Gomitolo di Lana "małym rajdzikiem" i dodał, że traktuje ten start jako trening i dalszy etap rehabilitacji.

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chłopie, jaki pesymizm - posłuchaj samego Kubicy, zanim zaczniesz typowo po polsku dmuchać balon i

> stawiać go na podium powyżej Loeb'a w WRC, czy powyżej Vettela w F1.

> On sam nazwał Ronde Gomitolo di Lana "małym rajdzikiem" i dodał, że traktuje ten start jako trening

> i dalszy etap rehabilitacji.

Ok, umówmy się tak że przypomnę Ci się jeszcze jak Kubek odniesie konkretny sukces w konkretnym rajdzie.

OK? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem coraz bliższy tezy że Ty nadajesz się na paraolimpiadę, z powodu niepełnosprawności

> intelektualnej.

> Wyobraź sobie o "wszechznawco" że na pierwszym dzisiejszym oes'ie Kubik znokautował całkiem

> sprawnych kierowców w ich całkiem sprawnych WRC...

na drugim oe'sie poprawił się jeszcze o 5 sekund ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem coraz bliższy tezy że Ty nadajesz się na paraolimpiadę, z powodu niepełnosprawności

> intelektualnej.

> Wyobraź sobie o "wszechznawco" że na pierwszym dzisiejszym oes'ie Kubik znokautował całkiem

> sprawnych kierowców w ich całkiem sprawnych WRC...

Ale co ma piernik do wiatraka?

To, że znokautował o niczym nie świadczy.

Po drugie występ w paraolimpiadzie, to żadna ujma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co ma piernik do wiatraka?

Pisałem tu o całokształcie twórczości kolegi KvM.

> To, że znokautował o niczym nie świadczy.

Jestem zgoła odmiennego zdania grinser006.gif

> Po drugie występ w paraolimpiadzie, to żadna ujma.

Oczywiście że nie, powiedz mi tylko czy na paraolimpiadzie

są dyscypliny sportu które interesują Kubika - rajdy lub wyścigi? Paniał? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.