Skocz do zawartości

Bahrajn


marekpast

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie ogladalem wiec.. co sie dzialo? Widze niespodzianki w Q.

No działo się. Najpierw odpadł Schumi bo zepsuł mu się bolid, Massa jak zwykle słabo, potem wykukali Rai bo chcieli przedobrzyć pewnie w oszczędzaniu opon, a na koniec Alo w ogóle nie wyjechal, Ros tylko na jedno kółko i psim swędem Vet ma PP będąc minimalnie szybszy od Ham. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o któreju zaczyna sie GP???bo dzisjaj z lekka drinkuje i nir wiem czy budzik nastawiac???szukam

> godziny startu i nie moge znależć???

> pozdro

Na bank zdążysz wytrzeźwieć, bo o 14 20.GIFhehe.gif

A tak a propos drinkowania - przejrzałem typowania i tylko Kolega... "barek" wytypował zdobywcę PP biglaugh.gif Gratulacje 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie RAI i GRO dojechali do mety na dobrym miejscu smile.gif Jedyni ktorzy dzisiaj dorownywali RB

troche szkoda tylko ze RAI odpuscil VET ale to moze i (bardzo rozsadna) kalkulacja

calkiem niezle Schumi jak na calkiem spaprane kwalifikacje, niezle tez Massa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyżby RB wracały do dawnej formy

> czy też jednorazowe złożenie się okoliczności?

Szkoda Hamiltona. Tempo wyscigu bez rewelacji, ale sekundy w boksach uciekaly az 2 razy.

A jedyna panienka w F1 dzisiaj jezdzila jak mezczyzna. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jedyna panienka w F1 dzisiaj jezdzila jak mezczyzna.

Czy mi się wydaje, czy Alonso płakał w rozmowie ze swoim inzynierem, po incydencie z Rosbergiem? zlosnik.gif

Postawiony w tej samej sytuacji Hamilton, wyprzedził po piachu hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mi się wydaje, czy Alonso płakał w rozmowie ze swoim inzynierem, po incydencie z Rosbergiem?

Alonso. Zawsze ktos nie daje mu jechac. zlosnik.gif

> Postawiony w tej samej sytuacji Hamilton, wyprzedził po piachu

Moze widze to co chce widziec, ale takie sytuacje przekonuja mnie, ze Hamilton jest nadal nr1. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mi się wydaje, czy Alonso płakał w rozmowie ze swoim inzynierem, po incydencie z Rosbergiem?

Gadał przez łzy jak puścili to na team radio.

Ostatnio mówiłem, że w mojej ocenie ALO jest przereklamowany i do kompletnego kierowcy brakuje mu odrobiny agresywnej jazdy. Niestety wielu tutaj się ze mną nie zgadza.

> Postawiony w tej samej sytuacji Hamilton, wyprzedził po piachu

Bo HAM nie lubi jechać za kimś i dlatego wyprzedza zawsze, nawet jak asfalt się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mi się wydaje, czy Alonso płakał w rozmowie ze swoim inzynierem, po incydencie z Rosbergiem?

> Postawiony w tej samej sytuacji Hamilton, wyprzedził po piachu

Na Pietrova tez sie kiedyś żaliłł bo przez pół wyścigu nie dał mu się wyprzedzić i te pretensje beksa.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na Pietrova tez sie kiedyś żaliłł bo przez pół wyścigu nie dał mu się wyprzedzić i te pretensje

Kubice wyprzedził poza torem i też najpierw stwierdził, że już za daleko odjechał, żeby oddać pozycję, a na koniec dziwił się z tego, że dostał karę sick.gif

Dobry kierowca, ale lalusiowaty jak Christiano Ronaldo i reszta boiskowych aktorów czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.