Skocz do zawartości

SC-klima


PannaDzika

Rekomendowane odpowiedzi

moj sasiad ma sc z klima zlosnik.gif. Tyle ze 900 w gazie. Mialem okazje kilka razy jechac i nawet cos tam to chlodzi wink.gif. Najlepiej jest na trasie, w korkach jest gorzej ale o niebo lepiej niz bez smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moj sasiad ma sc z klima . Tyle ze 900 w gazie. Mialem okazje kilka razy jechac i nawet cos tam to

> chlodzi . Najlepiej jest na trasie, w korkach jest gorzej ale o niebo lepiej niz bez

ale sam majstrował cfaniaczek.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robił ktoś? Jaki koszt, ile zabawy, czy opłacalne i czy skuteczne... bo tak rozmyślam i jestem

> ciekaw...

krzychuSC ma fabryczna klime w SC - uderz do niego a na pewno pomoze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> krzychuSC ma fabryczna klime w SC - uderz do niego a na pewno pomoze

dokładnie ja mam, chociaż osobiście w mieście wolę dach otworzyć smile.gif ale na trasie się przydaje. A jak coś to Wojtala montował w seju i zna temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie ja mam, chociaż osobiście w mieście wolę dach otworzyć ale na trasie się przydaje. A

> jak coś to Wojtala montował w seju i zna temat

ciekawi mnie temat osiągów, dokopałam się do jakiegoś tematu z forum X, że ponoć i one spadają passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawi mnie temat osiągów, dokopałam się do jakiegoś tematu z forum X, że ponoć i one spadają

jest odczuwalne, kiedy załącza się sprężarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robił ktoś? Jaki koszt, ile zabawy, czy opłacalne i czy skuteczne... bo tak rozmyślam i jestem

> ciekaw...

rozumiem, że w swojej fefnastce byś to chciała zamontować...? Bo ZTCP to Green kiedys pisał, że tam nie będzie miejsca( w sensie w 16v).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem, że w swojej fefnastce byś to chciała zamontować...? Bo ZTCP to Green kiedys pisał, że tam

> nie będzie miejsca( w sensie w 16v).

no tak... i wlasnie dlatego chcialabym wiedziec co jak i gdzie i czy gra jest warta swieczki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Robił ktoś? Jaki koszt, ile zabawy, czy opłacalne i czy skuteczne... bo tak rozmyślam i jestem

> ciekaw...

ja wczoraj uruchomilem w koncu klime w sc 1.4

dzisiaj sprawdzona przy okolo 30C (mam cale czarne wnetrze)

chlodzi wystarczajaco dobrze choc to zalezy od obr silnika

od 3000 jest w stanie wystudzic tak wnetrze ze w krotkim rekawku jest ciut za chlodno

najwiekszy problem jest z parownikiem czyli chlodnica w nagrzewnicy trzeba ja troche powyginac i juz mnie zabawy z mocowaniem sprezarki

koszty: mnie wyniosly 1000 zl kpl klimy + montaz we wlasnym zakresie (raczej trzeba wyjac silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja wczoraj uruchomilem w koncu klime w sc 1.4

> dzisiaj sprawdzona przy okolo 30C (mam cale czarne wnetrze)

> chlodzi wystarczajaco dobrze choc to zalezy od obr silnika

> od 3000 jest w stanie wystudzic tak wnetrze ze w krotkim rekawku jest ciut za chlodno

> najwiekszy problem jest z parownikiem czyli chlodnica w nagrzewnicy trzeba ja troche powyginac i

> juz mnie zabawy z mocowaniem sprezarki

> koszty: mnie wyniosly 1000 zl kpl klimy + montaz we wlasnym zakresie (raczej trzeba wyjac silnik)

jak masz stary blok fire to nie trzeba wyciagac. W nowych niestety trzeba ciac tyl bloku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robił ktoś? Jaki koszt, ile zabawy, czy opłacalne i czy skuteczne... bo tak rozmyślam i jestem

> ciekaw...

Też o tym myślałem. Koszty, z tego co mechanik (dobry, zajmują się swap'ami sei, cc etc.) z Częstochowy to

1000 zł części

1000 zł robocizna

250 nabicie

----------------

2250 zł. Moim zdaniem nie warto dla tych 2-4 miesięcy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też o tym myślałem. Koszty, z tego co mechanik (dobry, zajmują się swap'ami sei, cc etc.) z

> Częstochowy to

> 1000 zł części

> 1000 zł robocizna

> 250 nabicie

> ----------------

> 2250 zł. Moim zdaniem nie warto dla tych 2-4 miesięcy w roku.

taniej w ASO Ci założą yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.