Skocz do zawartości

Konik - a co sądzisz o takim BMW?


karax

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze utrzymana, wypicowana, 18tki, trochę obniżona i tyle...

to fakt, na fotach prezentuje się super i nie sądziłem, że czerwone e32 może tak świetnie wyglądać.

ale lakier to ma zarżnięty (porysowany) mocno. więc albo ktoś graficznie wyciągnął, albo poleciał ją jakimś nabłyszczaczem i plakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał taką białą, oryginał bez żadnych "udziwnień" naklejek itp ;-) też 3.0.

Super się tym jeździło, taka kanapa a prowadziła się jak gokart spineyes.gif dawała super wyczucie kierunku jazdy, wygodna ale nie ponton. Niestety uno 899 objeżdżało ją ze świateł hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega miał taką białą, oryginał bez żadnych "udziwnień" naklejek itp ;-) też 3.0.

> Super się tym jeździło, taka kanapa a prowadziła się jak gokart dawała super wyczucie kierunku

> jazdy, wygodna ale nie ponton. Niestety uno 899 objeżdżało ją ze świateł

no juz bez przesady, wiadomo że 3.0 to przymało na taką krowę ale 9s do 100 to jeszcze nie tak tragicznie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie. Jakos czuje w kosciach ze nie dziala bo na bank fotka od wewnatrz z otwartym dachem by

> zagoscila w ogloszeniu.

bo ja wiem, to się raczej w BMW nie psuje, przynajmniej ja sie nie spotkałem wink.gif

> ten czerwony kolor jakos mi pasuje do ubogiej wersji

elektryczne sportsitze, pełne OBC, 2-strefowa klima - pytanie czy to wszystko fabryka czy dokładane opcje. Choć z drugiej strony - każdy nielong to bieda zlosnik.gif Zaskakująco ciasne auto w środku w sumie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo ja wiem, to się raczej w BMW nie psuje, przynajmniej ja sie nie spotkałem

zwlaszcza w e34 kombi...

> elektryczne sportsitze,

pokazany tradycyjnie fotel pasazera grinser006.gif

> pełne OBC,

> 2-strefowa klima -

a bywaly w ogole zwykle??? icon_eek.gif

> pytanie czy to wszystko fabryka czy dokładane

> opcje. Choć z drugiej strony - każdy nielong to bieda Zaskakująco ciasne auto w środku w

> sumie

no cudow w tym aucie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo to nie jest BMW a Alpina

> to nie jest tak, ze przerabiasz swoje BMW, ale kupujesz sobie Alpinę

> ale w tym przypadku to podróba Alpiny

gdyby to byla alpina to przeciez nie pytalbym o nic hehe.gif

jak mialem 9 lat to dostalem rower.czym predzej zdrapalem napis wigry 3 i nakleilem jakies naklejki zachodniej firmy.ale jak ma sie 9 lat to rozum jeszcze spihehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już ją kiedyś widziałem na allegro

dokladnie, wisiała w bialym stoku pod koniec zeszlego roku. za ok 15 tys PLN. własicicel miękł i zszedł do 11. wg znajomego którego wysłałem na ogledziny (podczas poszukiwań swojej) - lakier nie robi szału (pomimo ze byl polerowany) i nie jest oryginalny. do tego ponoć silnik nie koniecznie ładnie chadzał (a na oględziny był zagrzany).

potem zniknęła i pojawiła się u innego sprzedajacego stylizowana na alpine. znowu za wiecej kasy... dla mnie żenada - felunek + naklejka na boku alpiny nie robi... i do tego odejście od oryginału...

imho fajany rodzynek, bo takiego koloru na e32 sie nie widuje. ale trzeba zdjąć "alpine" i sam stan egzemplarza niekoniecznie warty ceny.

znalazłem nawet screena aukcji sprzed roku (przy okazji vin rozkodowany)

LINK DO SCREENA (za duży na wklejenie tutaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.