Skocz do zawartości

Jakie auto pod LPG


kamileeek

Rekomendowane odpowiedzi

> No moim zdaniem gorszy. Octavce nie trza tak kręcić żeby szła.

Raczej nie ma sensu kręcić bo i tak nie idzie. To jest silnik to przetaczania się z punktu A do B i nic więcej. Zero emocji, zero przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie dlatego że druciarzom na Valtekach i Alasce nie chce działać

Tak opluwacie ten zestaw a moje toledo 1.6 100KM ma juz ponad 100kkm na alasce , waldemarach (zolte wytrzymaly 55kkm, teraz sa szare maja sie dobrze) oraz jednym z pierwszych wersji staga 300. I zlego slowa o tym zestawie nie moge powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak opluwacie ten zestaw a moje toledo 1.6 100KM ma juz ponad 100kkm na alasce , waldemarach (zolte

> wytrzymaly 55kkm, teraz sa szare maja sie dobrze) oraz jednym z pierwszych wersji staga 300. I

> zlego slowa o tym zestawie nie moge powiedziec

Cichooo... bo zaraz uslyszysz, ze Twoje auto ma o 40% mniej mocy, albo, ze z silnika nie bedzei co zbierac, bo zly sklad mieszanki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak opluwacie ten zestaw a moje toledo 1.6 100KM ma juz ponad 100kkm na alasce , waldemarach (zolte

> wytrzymaly 55kkm, teraz sa szare maja sie dobrze) oraz jednym z pierwszych wersji staga 300. I

> zlego slowa o tym zestawie nie moge powiedziec

Ja tak samo, tylko 80 kkm Pikusiem 1,8i16V. I też wymienione żółte na szare po 40 kkm... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak opluwacie ten zestaw a moje toledo 1.6 100KM ma juz ponad 100kkm na alasce , waldemarach

zalezy jak kto jezdzi. alaska to dobry reduktor ale do mocy ok 90 km.

w 2.0 i 130 koniach tez montuja alaske i tez jezdzi.

jak sie jezdzi do 3000 obr/min to nie bedzie problemu.

Valteki kalibrujesz co jakis czas? regenrujesz je? ile robisz km miesiecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zalezy jak kto jezdzi. alaska to dobry reduktor ale do mocy ok 90 km.

autom jezdzi sie normalnie bez oszczedzania

> w 2.0 i 130 koniach tez montuja alaske i tez jezdzi.

> jak sie jezdzi do 3000 obr/min to nie bedzie problemu.

> Valteki kalibrujesz co jakis czas? regenrujesz je? ile robisz km miesiecznie?

nic nie dotykam

rocznie robie 25-35kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak opluwacie ten zestaw a moje toledo 1.6 100KM ma juz ponad 100kkm na alasce , waldemarach (zolte

Bo widzisz, w cenie takiej Alaski (bardzo dobrej do 90HP) są inne reduktory obsługujące większe moce. A to że ktoś godzi się na to żeby montażyści mieli go w dupie to tylko sam sobie szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo widzisz, w cenie takiej Alaski (bardzo dobrej do 90HP) są inne reduktory obsługujące większe

> moce. A to że ktoś godzi się na to żeby montażyści mieli go w dupie to tylko sam sobie

> szkodzi.

powiedz mi porsze jakie lepsze reduktore w cenie alaski byly dostepne w 2007r - wtedy zakadalem gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak samo jak w scorpionie, kme...

> trzeba zregenerowac?

W sumie , jak w każdym. Jakość naszego gazu nie powala...

Scorpiona nie rozbierałem , KME - jeśli membrany jeszcze dobre to tylko mycie , a Zavoli wystarczy wywalić po dwie sprężynki i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozwiercasz otwór na wejściu gazu do parownika i ogarnia bez problemu i 150 KM...

A jak ze stabilnością ciśnienia - patrzyłeś na wartości ciśnienia podczas jazdy?

Zapytam jeszcze o rozwiercenie - chodzi Ci o miejsce gdzie jest przykręcony przewód miedziany idący ze zbiornika lpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak ze stabilnością ciśnienia - patrzyłeś na wartości ciśnienia podczas jazdy?

> Zapytam jeszcze o rozwiercenie - chodzi Ci o miejsce gdzie jest przykręcony przewód miedziany idący

> ze zbiornika lpg?

raczej nie sadze

widzialem taki reduktor po modyfikacji, dziura wewnatrz- taki bypass gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.