Skocz do zawartości

S8 - Piotrków <-> Warszawa


Prezo

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku?

> Ruch odbywa się już dwoma pasami?

> Czy jeszcze trzeba gramolić się jednym pasem 80km/h????

Dwoma ok.gif Droga jest otwarta, miejscami coś dłubią (Mszczonów i budowa węzła) Ograniczenie do 100 jak pamiętam, ostatnio było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku?

> Ruch odbywa się już dwoma pasami?

> Czy jeszcze trzeba gramolić się jednym pasem 80km/h????

Tylko S8 jest do Mszczonowa a pozniej to juz normalna 8 z ograniczeniami dp 70 kph i fotoradarami.

Jak dla mnie to jest totalna zenada,gladkosc asfaltu tez daje wiele do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak obecnie wygląda sytuacja na tym odcinku?

> Ruch odbywa się już dwoma pasami?

> Czy jeszcze trzeba gramolić się jednym pasem 80km/h????

Jechałem tamtędy w ostatnią niedzielę tuż przed świtem i w ubiegły wtorek wieczorem, po pracy. Droga bardzo przyzwoita i przejeżdża się nią szybciej niz przed przebudową. Jeden niedługi odcinek zwężenia w Radziejowicach.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc, to nie zauważyłem aby ze stanem i jakością nawierzchni było coś nie tak.

> mar00ha

stary beton położony w latach "gierkowych" jest równiutki jak stół w porównaniu z tym kładzionym w zeszłym roku facepalm%5B1%5D.gif po przejechaniu S8 czuję się bardziej wytrzęsiony niż jakbym przejechał z żyliny nad adriatyk

żeby nie było, że się czepiam to można położyć beton który będzie równiutki jak asfalt

zresztą o jakości świadczy fakt że przed samym oddaniem sprawdzali nawiarzchnię i tam gdzie było wybitnie krzywo frezowali ją ręcznie yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz z Łodzi do Sloikowa bede jezdzil A2 ile by nie kosztowal przejazd.

> Po ostatniej przejazdzce po S8 jestem bardzo zawiedziony.

świat nie kończy się na trasie wawałódź hehe.gif

na wrocław albo ósemką w całości , albo A2 i potem bokami do sycowa i dalej S8

a trasa do samej łodzi też niewesoła - co z tego że autostrada jest skoro wjazdy i wyjazdy są zapchane frown.gif i sumaryczny czas jest taki sam jak innymi drogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stary beton położony w latach "gierkowych" jest równiutki jak stół w porównaniu z tym kładzionym w

> zeszłym roku po przejechaniu S8 czuję się bardziej wytrzęsiony niż jakbym przejechał z żyliny nad adriatyk

Jechałem Peugeotem 308, który ma dość miękkie zawieszenie i nie było mowy o żadnym wytrzęsieniu.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o widzisz, to nie wiem czy do KRK nie bedzie lepiej via KTW

Do Krakowa najszybcij jest obecnei prosto przez Radom i Kielce. Czy to Combo czy maluchem robie ta trase przy dobrych warunkach w lekko ponad 3 godziny, standardowo 4. Choc nie wiem jakbys sie spinal to przez Katowice nie dasz ray zrobic wtym czasie tej trasy. Pamietaj, ze obecnie do Radomia masz po dwa pasy i nowy odcinek obwodnicy Kielc. Jedzie sie naprawde sprawnie. Do glowy by mi nei przyszlo, zeby jechac przez Katowice, a jeszcze raz na miesaic-dwa do Kraowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jechałem Peugeotem 308, który ma dość miękkie zawieszenie i nie było mowy o żadnym wytrzęsieniu.

> mar00ha

oczywiscie, ze kolega przesadza

nawierzchnia nie jest idealne, ale tez i bez przesady

jednak stare tzw. biale asfalty w okolicach Tomaszowa byly lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stary beton położony w latach "gierkowych" jest równiutki jak stół w porównaniu z tym kładzionym w

> zeszłym roku po przejechaniu S8 czuję się bardziej wytrzęsiony niż jakbym przejechał z

> żyliny nad adriatyk

Wypowiedziałeś się chyba jako ekspert od czasów gierkowych.

WIęc podaj gdzie za Gierka położono beton na drodze.

Wyważ se koła, nie będzie tak trzęsło, albo jedź szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wypowiedziałeś się chyba jako ekspert od czasów gierkowych.

> WIęc podaj gdzie za Gierka położono beton na drodze.

kirdy by nie położono to nadal jest idealnie gładki w porównaniu to tego nowego

> Wyważ se koła, nie będzie tak trzęsło, albo jedź szybciej.

akurat z samochodami nie mam problemów , z prędkościami również cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kirdy by nie położono to nadal jest idealnie gładki w porównaniu to tego nowego

jakoś 99-2003 lata to były od Polichna/Proszenia prawie pod Tomaszów Mazowiecki.

> akurat z samochodami nie mam problemów , z prędkościami również

Obecny beton jest mniej komfortowy od tamtego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wypowiedziałeś się chyba jako ekspert od czasów gierkowych.

> WIęc podaj gdzie za Gierka położono beton na drodze.

> Wyważ se koła, nie będzie tak trzęsło, albo jedź szybciej.

Wczoraj pokonałem tą trasę...

Kierownicą trzęsie... myślałem, że koło odkręcone... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakoś 99-2003 lata to były od Polichna/Proszenia prawie pod Tomaszów Mazowiecki.

> Obecny beton jest mniej komfortowy od tamtego

Głupoty prawicie malkontenci.

Znam tamten beton od położenia, jeżdziłem po nim 2 razy w tygodniu 2005-2008 i był to drugi w kolejności (zaraz po płytach - słynnej poziomej drabinie na 4-ce do Wrocławia) odcinek do testu amortyzatorów.

Jedno jest pewne i tu się zgadzam, że beton wychodzi naszym drogowcom dużo gorzej niż asfalt, co do komfortu (w całokształcie ) jazdy 8-ką obecnie, nie mówcie nic, bo ja na nią już wróciłem, żeby się cieszyć nareszcie ludzką jazdą i po to, żeby przyjeżdżać do domu z Wwy pół godziny prędzej nie spiesząc sie.

Jak teraz jeszcze słyszę o otwarciu (wreszcie) obwodnicy Żyrardowa (w zeszły czwartek jechałem jeszcze przez Nadarzyn), to będę z Żoliborza jechał do Czwy 2 godziny nie przekraczając przepisów wink.gif (czyli licznikowe 15km/h + limit). Dopiero jak bramki ruszą, to pewnie z 10 minut się straci na bramkach na A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kirdy by nie położono to nadal jest idealnie gładki w porównaniu to tego nowego

Chyba porównujesz do odcinków nowej A4-ki , a pewnie za Gierka kierowałes co najwyżej rowerkiem, więc po co się do tego czasu odnosisz. Za Gierka nie połozono ani jednego kilometra betonu, więc stąd mój post, jak coś chlapnąłes to przyznaj, a nie kombinuj.

A koła wyważ albo doważ, możesz się zdziwić. Bo dopiero jak wyrwiesz się na prostą drogę i jedziesz dłużej stabilnie, zauważasz że masz niewyważone.

Ja ujechałem teraz raptem 5kkm na zimowkach i widzę, że musze je znowu wyważyć, bo zaczęło trząść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, że oddanie A2 do Strykowa, S8 do Piotrkowa i teraz obwodnicy Żyrardowa poprawiło ogromnie warunki jazdy na zachód od Wawy ok.gif

A malkontentom zawsze będzie beton zbyt nierówny, albo pani na stacji za mało miła zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.