Skocz do zawartości

3,4 mln japońskich aut do kontroli


MalibooWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

> Po raz kolejny upadek legendy niezawodności

czy ja wiem lizak.gif wezwanie do serwisu 3,4mln aut z powodu 5 przypadków na świecie raczej nie jest upadkiem niezawodności a dbaniem o klienta icon_rolleyes.gif ważne że nikt z powodu tej usterki nie ucierpiał, a sami producenci nie udają, że nie ma problemu jak wspomniany w artykule Mercedes i BMW smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ja wiem wezwanie do serwisu 3,4mln aut z powodu 5 przypadków na świecie raczej nie jest

> upadkiem niezawodności a dbaniem o klienta ważne że nikt z powodu tej usterki nie ucierpiał,

> a sami producenci nie udają, że nie ma problemu jak wspomniany w artykule Mercedes i BMW

To jest wynik ciecia kosztów na badanie przed produkcjne ok.gif

Firmy musza co roku mieć nowy model albo lifting starego a potem akcje nawrotowe ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ja wiem wezwanie do serwisu 3,4mln aut z powodu 5 przypadków na świecie raczej nie jest

> upadkiem niezawodności a dbaniem o klienta ważne że nikt z powodu tej usterki nie ucierpiał,

> a sami producenci nie udają, że nie ma problemu jak wspomniany w artykule Mercedes i BMW

Taaa dbaniem o klienta. Po takim pijarze jaki konkurencja zgotowała toyocie na rynku amerykańskim to dmuchają na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po raz kolejny upadek legendy niezawodności

nie tak od razu. Japończycy przynajmniej się przyznają do błędów i naprawiają bez problemów.

Jakieś 3 lata temu byłem na akcji serwisowej swoim audi-wadliwe cewki zapłonowe. W audi sprawdzali i wadliwe wymieniali, ale np. w VW, Seat etc. już nie było takiej akcji, chociaż cewki są te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie tak od razu. Japończycy przynajmniej się przyznają do błędów i naprawiają bez problemów.

> Jakieś 3 lata temu byłem na akcji serwisowej swoim audi-wadliwe cewki zapłonowe. W audi sprawdzali

> i wadliwe wymieniali, ale np. w VW, Seat etc. już nie było takiej akcji, chociaż cewki są te

> same.

to samo w secie mi powiedzieli z cewkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po raz kolejny upadek legendy niezawodności

mylisz się i to bardzo, powiedz mi który europejski producent idzie ta droga

popatrz 5 przypadków wezwanie kilka mln aut do sprawdzenia.

a teraz producenci europejscy, notorycznie powtarzające się usterki/wady podzespołów i z modelu na model upychanie tych komponentów dalej - gdzie tu widzisz upadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mylisz się i to bardzo, powiedz mi który europejski producent idzie ta droga

> popatrz 5 przypadków wezwanie kilka mln aut do sprawdzenia.

> a teraz producenci europejscy, notorycznie powtarzające się usterki/wady podzespołów i z modelu na

> model upychanie tych komponentów dalej - gdzie tu widzisz upadek??

Dokładnie tak. Ja jestem cały czas pod wrażeniem jak do mojej już dość starej Corolli importowanej prywatnie z usa Toyota Motor Poland sprowadziła ZA DARMO nowy ECU, bo zdarzały się jego awarie i w związku z tym w Stanach była akcja naprawcza. Nie muszę chyba już dodawać, że wymiana w ASO też była free. To się nazywa dbanie o klienta! Jaka inna firma by na to poszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.