Skocz do zawartości

2014 Mazda 3 - co oni zrobili...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Zapisałeś się już?!

Niestety, auto za male jak na nas, a szkoda, bo IMVHO auto ladne, jak ktos poczyta to od lat zwyciezajace w JD Powers, no i u mnie numer 1 sprzedazy. ponad 50,000 sztuk tego obchneli w zeszlym roku...

. 2+0 model, tak, ale 2+2 juz nie.

Mazde jesli kupimy, to raczej BT-50zlosnik.gif.

Chociaz nowa 6 tez mulher.gif chodzi po glowie, ale szczerze - sam niewiem.gif. Lista zamiast sie robic mniejsza, robi sie wiekszazlosnik.gif... Jeep jak narazie na prowadzeniuspineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego?.

> U mnie cena znana, 2.0l manual - sugerowana cena detaliczna $19,990, czyli $400 mniej niz

> dotychczas- wiec stanialo

Powyzej 2.0L sa wieksze oplaty wiec i cena bedzie wyzsza.

U nas przyzwoicie wyposazone 1.6 lekko 80k. Co jest IMO bardzo duzo. 0 15k wiecej niz konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie czy warto?

To jest duza roznica w cenie. Za te same pieniadze masz o okolo 50KM wiecej w Focusie, Astrze czy uwaga w VW oink.gifzlosnik.gif drugi minus to siec serwisowa - raczej uboga.

Ale musze przyznac, ze wizualnie Mazda jest od nich ladniejsza.

Z plusow to bedzie malo awaryjny choc wolny grinser006.gif Plus jako jeden z nielicznych modeli ma automat i duzo tego na placu stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nsjwiększym błędem jest linia tylnych drzwi. To jest straszny błąd

> i wybryk projektanta. Nie robi się tak, że blacha wchodzi na szybę,

> NIGDY. To wygląda obleśnie. Kretyńsko, bez sensu. Skoro jest

> linia samochodu dzieląca go na pół, to blacha powinna się tam kończyć,

> a nie że wypiera szybę. Koszmarek stylistyczny....

Brzmisz podobnie jak kiedyś pewien docent z jakiegoś instytutu wzornictwa przemysłowego w Warszawie współpracującego z FSO itp., wypowiadającym się kilkanaście lat temu w programie motoryzacyjnym w raczkującym jeszcze tvn-ie. Zapadło mi to w pamięć bardzo dobrze, bo na pytanie redaktora o "dezajn" tigry, ten zaczął jechać po niej jakby był głównym projektantem pininfariny - wszystko źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten nowy mazdowy design podoba. Zarówno w szóstce, choć jej zarzuciłbym nieco ciężkości w wyglądzie, jak i teraz w trójce. Ino patrzeć, jak podobny krój dostanie mała dwójka oraz piątka.

OZI - nadstawiaj ucha tam w Kangurolandii, bo może pojawią się jakieś przesłuchy o reaktywacji modelu MPV. Mnie by to baaaaaaaaardzo pasowało, pod warunkiem, że model występowałby w wersji, gdzie prowadzi kierowca, a nie pasażer. wink.gif

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się ten nowy mazdowy design podoba. Zarówno w szóstce, choć jej zarzuciłbym nieco ciężkości w

> wyglądzie, jak i teraz w trójce. Ino patrzeć, jak podobny krój dostanie mała dwójka oraz

> piątka.

> OZI - nadstawiaj ucha tam w Kangurolandii, bo może pojawią się jakieś przesłuchy o reaktywacji

> modelu MPV. Mnie by to baaaaaaaaardzo pasowało, pod warunkiem, że model występowałby w wersji,

> gdzie prowadzi kierowca, a nie pasażer.

> Pozdrawiam

> Bartek

Mi się natomiast te nowe Mazdy nie podobają. Jakieś takie za małe i za płaskie.

Mam wrażenie, że do wsiadania do szóstki trzeba się poskładać jak origami.

crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> OZI - nadstawiaj ucha tam w Kangurolandii, bo może pojawią się jakieś przesłuchy o reaktywacji

> modelu MPV. [...]

Dlaczego reaktywacjiniewiem.gif?

Przeciez MPV dalej klepiaconfused.gif[...]

mazda_mpv06_013s.jpg

2008-mazda-mpv-8-1_600x0w.jpg

U mnie wycofali bo sprzedaz CX-9 zabila sprzedaz...

Czemu CX-9 nie kupiszniewiem.gif?

2013-Mazda-CX-9-main-625x421.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jak dla mnie prezentuje się świetnie, szczególnie z przodu. Mazda idzie dobrą drogą, jeśli chodzi o design. W tym segmencie większość aut jest po prostu nudna. Poprzednia wersja sprzedała się w liczbie 2,2 mln egzemprarzy, nowa pewnie to przebije. Zastanawiam się czy kupić poprzednią wersję, czy poczekać na nową. Poprzednia pewnie będzie tańsza i rabaty będą większe. Już teraz na stronie http://nowamazda.pl/mazda3 Mazda 3 w zależności od modelu kosztuje około 66 tysięcy. Jak myślicie, ile będzie kosztować, gdy wejdzie nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie prezentuje się świetnie, szczególnie z przodu. Mazda idzie dobrą drogą, jeśli chodzi o

> design. W tym segmencie większość aut jest po prostu nudna. Poprzednia wersja sprzedała się w

> liczbie 2,2 mln egzemprarzy, nowa pewnie to przebije. Zastanawiam się czy kupić poprzednią

> wersję, czy poczekać na nową. Poprzednia pewnie będzie tańsza i rabaty będą większe. Już teraz

> na stronie http://nowamazda.pl/mazda3 Mazda 3 w zależności od modelu kosztuje około 66

> tysięcy. Jak myślicie, ile będzie kosztować, gdy wejdzie nowa?

w sumie to już weszła. Jest cennik, można zamawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie prezentuje się świetnie, szczególnie z przodu. Mazda idzie dobrą drogą, jeśli chodzi o

> design.

Słuchaj, auto jest jak książka. Ma być prostokątna. Miec okładkę, najlepiej twardą

i białe kartki z czarnym drukiem. A nie ma byc okrągła, w kształcie ósemki,

z czerwonym tekstem na zielonym tle. Tak obrazowo wyglądają teraz nowe auta.

Auta mają być klasyczne, nudne aż do bólu, auto to nie jest kolczyk w uchu,

auto to nie jest sukienka. To ma być proste i przejeżdżać z A do B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.